Blog
iClinica>Blog>iPhone>Taki będzie iPhone SE2?

Taki będzie iPhone SE2?

Do dzisiaj wygląd iPhone’ów 5 oraz 5S uważany jest za jeden z najschludniejszych wśród użytkowników smartonów. W roku 2016 pojawił się iPhone SE, który wyglądem nawiązywał właśnie do „piątki”, co dodatkowo pomogło mu zyskać rzeszę fanów. Świeże informacje, które pojawiły się w Sieci rzucają nowe światło na zbliżającego się iPhone SE 2.

 

iPhone SE 2 = iPhone SE + iPhone X?

 

Wiele wskazuje, że w kwestii wyglądu nadchodzącego smartfona to równanie ma zastosowanie. Wymiary względem iPhone SE nie ulegną zmianie, nawet gabarytowo może być delikatnie mniejszy(!). Do tego ramka wokół telefonu i prawdopodobnie jednak nie szklane, a aluminiowe plecki i bardzo podobny układ przycisków funkcyjnych po bokach – wypisz, wymaluj, jak poprzednik.
Ale z drugiej strony ekran ma zostać rozciągnięty na cały przedni panel, zniknie Home Button, a na górze pojawi się sławetny notch. To zdecydowanie nawiązanie do rozwiązań z iPhone’a X.
Telefon ma być wizualną mieszanką tych dwóch modeli.

 

iphone se 2018

iPhone SE 2018 z Face ID?

 

Jeżeli rzeczywiście telefon ma być wyposażony w ekran na całym przednim panelu oraz notch to wiele wskazuje na to, że rzeczywiście powinno tak być i funkcjonalność ta pojawi się w nowym SE. Ale trzeba zauważyć, że notch w SE 2 będzie bardzo niewielki, więc nie mamy pewności, czy komponenty tworzące Face ID zmieszczą się na takiej małej przestrzeni. Dlatego jest to nie lada zagwozdka – bo gdyby miało nie być Touch ID oraz Face ID to jak użytkownicy mieliby odblokowywać telefon?

Informacji pojawia się coraz więcej i nierzadko stoją one ze sobą w sprzeczności. Trzeba czekać na ruch Apple i ogłoszenie premiery nowego iPhone SE 2. Kiedy premiera? Trudno wyrokować, ale prawdopodobnie stanie się to w czerwcu podczas WWDC 2018. Jeżeli rendery okażą się prawdą, a nowy iPhone SE 2018 zadebiutuje na rynku z podobną ceną, jak jego poprzednik to dużo wskazuje na to, że może to być hit sprzedażowy.

O iPhone SE 2 pisaliśmy już tutaj oraz tutaj.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online