Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Taki będzie iPhone SE2?

Taki będzie iPhone SE2?

Do dzisiaj wygląd iPhone’ów 5 oraz 5S uważany jest za jeden z najschludniejszych wśród użytkowników smartonów. W roku 2016 pojawił się iPhone SE, który wyglądem nawiązywał właśnie do „piątki”, co dodatkowo pomogło mu zyskać rzeszę fanów. Świeże informacje, które pojawiły się w Sieci rzucają nowe światło na zbliżającego się iPhone SE 2.

 

iPhone SE 2 = iPhone SE + iPhone X?

 

Wiele wskazuje, że w kwestii wyglądu nadchodzącego smartfona to równanie ma zastosowanie. Wymiary względem iPhone SE nie ulegną zmianie, nawet gabarytowo może być delikatnie mniejszy(!). Do tego ramka wokół telefonu i prawdopodobnie jednak nie szklane, a aluminiowe plecki i bardzo podobny układ przycisków funkcyjnych po bokach – wypisz, wymaluj, jak poprzednik.
Ale z drugiej strony ekran ma zostać rozciągnięty na cały przedni panel, zniknie Home Button, a na górze pojawi się sławetny notch. To zdecydowanie nawiązanie do rozwiązań z iPhone’a X.
Telefon ma być wizualną mieszanką tych dwóch modeli.

 

iphone se 2018

iPhone SE 2018 z Face ID?

 

Jeżeli rzeczywiście telefon ma być wyposażony w ekran na całym przednim panelu oraz notch to wiele wskazuje na to, że rzeczywiście powinno tak być i funkcjonalność ta pojawi się w nowym SE. Ale trzeba zauważyć, że notch w SE 2 będzie bardzo niewielki, więc nie mamy pewności, czy komponenty tworzące Face ID zmieszczą się na takiej małej przestrzeni. Dlatego jest to nie lada zagwozdka – bo gdyby miało nie być Touch ID oraz Face ID to jak użytkownicy mieliby odblokowywać telefon?

Informacji pojawia się coraz więcej i nierzadko stoją one ze sobą w sprzeczności. Trzeba czekać na ruch Apple i ogłoszenie premiery nowego iPhone SE 2. Kiedy premiera? Trudno wyrokować, ale prawdopodobnie stanie się to w czerwcu podczas WWDC 2018. Jeżeli rendery okażą się prawdą, a nowy iPhone SE 2018 zadebiutuje na rynku z podobną ceną, jak jego poprzednik to dużo wskazuje na to, że może to być hit sprzedażowy.

O iPhone SE 2 pisaliśmy już tutaj oraz tutaj.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online