Tak wyglądać będzie iPhone 13? Do Sieci wyciekły zdjęcia

iPhone iClinica

W Sieci pojawiły się fotografie, które przedstawiają atrapy nadchodzących iPhone’ów 13. Powstały one na bazie schematów CAD, które jakiś czas temu pojawiły się w Internecie za sprawą Jona Prossera. Mają one odzwierciedlać w zasadzie 1:1 to, jak w rzeczywistości będą prezentowały się nowe urządzenia Apple, które na rynku zawitają już we wrześniu tego roku.

 

iPhone 13 wygląd

 

Fotografie w Sieci udostępnił na swoim Twitterze Duan Rui, który w zeszłym roku dokonał tego samego z iPhone’ami 12. Z czasem okazało się, że rzeczywiście udostępnione atrapy niemal idealnie odzwierciedlały to, jak smartfon wyglądał w rzeczywistości.

Najnowsze zdjęcia potwierdzają to, co już od jakiegoś czasu wiemy na temat urządzeń.

Widać, że notch rzeczywiście ma być nieco mniejszy niż dotychczas, iPhone 13 będzie trochę grubszy od swojego poprzednika, obiektywy będą w ustawieniu diagonalnym, a nie pionowym i sam moduł z kamerami będzie nieco wyższy.

Ostatnio pojawiły się również informacje o poprawkach i usprawnieniach w aparatach w najnowszych iPhone’ach. Do wieści zwartych tutaj, warto dodać jeszcze, że powinna pojawić się możliwość nagrywania filmików w trybie portretowym. Inną ciekawostką jest tryb „astrofotografii”, czyli funkcja, która potrafi „rozpoznać i ulepszać” zdjęcia, które wykonujemy niebu. Ma to sprawić, że księżyc, czy gwiazdy będą lepiej i wyraźniej widoczne na fotografii.

iPhone’y 13 powinny pojawić się na rynku już we wrześniu.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online