Blog
iClinica>Blog>iPhone>Tak wyglądać będzie iPhone 13? Do Sieci wyciekły zdjęcia

Tak wyglądać będzie iPhone 13? Do Sieci wyciekły zdjęcia

W Sieci pojawiły się fotografie, które przedstawiają atrapy nadchodzących iPhone’ów 13. Powstały one na bazie schematów CAD, które jakiś czas temu pojawiły się w Internecie za sprawą Jona Prossera. Mają one odzwierciedlać w zasadzie 1:1 to, jak w rzeczywistości będą prezentowały się nowe urządzenia Apple, które na rynku zawitają już we wrześniu tego roku.

 

iPhone 13 wygląd

 

Fotografie w Sieci udostępnił na swoim Twitterze Duan Rui, który w zeszłym roku dokonał tego samego z iPhone’ami 12. Z czasem okazało się, że rzeczywiście udostępnione atrapy niemal idealnie odzwierciedlały to, jak smartfon wyglądał w rzeczywistości.

Najnowsze zdjęcia potwierdzają to, co już od jakiegoś czasu wiemy na temat urządzeń.

Widać, że notch rzeczywiście ma być nieco mniejszy niż dotychczas, iPhone 13 będzie trochę grubszy od swojego poprzednika, obiektywy będą w ustawieniu diagonalnym, a nie pionowym i sam moduł z kamerami będzie nieco wyższy.

Ostatnio pojawiły się również informacje o poprawkach i usprawnieniach w aparatach w najnowszych iPhone’ach. Do wieści zwartych tutaj, warto dodać jeszcze, że powinna pojawić się możliwość nagrywania filmików w trybie portretowym. Inną ciekawostką jest tryb „astrofotografii”, czyli funkcja, która potrafi „rozpoznać i ulepszać” zdjęcia, które wykonujemy niebu. Ma to sprawić, że księżyc, czy gwiazdy będą lepiej i wyraźniej widoczne na fotografii.

iPhone’y 13 powinny pojawić się na rynku już we wrześniu.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online