Tak prezentował się będzie nowy iPad Pro?

iPad iClinica

Tej jesieni czekamy przede wszystkim na nowe iPhone’y, ale to nie są jedyne urządzenia, które zaserwuje nam Apple. W Sieci pojawiły się właśnie rendery nowego iPada Pro, który także powinien zostać zaprezentowany.

 

iPad Pro 2018

 

We wrześniu bądź październiku światło dzienne powinny ujrzeć dwa nowe iPady Pro z ekranami 10,5”/11” lub 12,9”. Nie wiemy tylko, czy zostaną one ogłoszone 12 września wraz z iPhone’ami, czy dopiero w październiku, gdy ogłaszane będą nowe MacBooki.

Do Sieci trafiły rendery największego wariantu ze zbliżających się iPadów – modelu z 12,9-calowym ekranem. Podobno powstały one na podstawie modeli CAD, które wpadły w ręce Steve’a Hemmerstoffera, który odpowiedzialny jest za wyciek renderów. Potwierdzają one wiele doniesień, ale są także nowości, o których nie słyszeliśmy.

ipad pro 2018 premiera

Jaki będzie nowy iPad Pro?

 

Jeżeli rendery rzeczywiście pokazują prawdę, to iPad Pro 2018 nie będzie miał tak zaokrąglonych kształtów, jak ostatnie iPady i jego rogi będą nieco ostrzejsze. Designem przypomina nieco iPhone’a 5 czy SE. Na bokach obudowy dostrzec można linie anteny.

Nie widać przycisku Home, czyli najprawdopodobniej zniknie on i zostanie zastąpiony przez Face ID.

Ramki są wyraźnie cieńsze niż w obecnych modelach iPada Pro. Dzięki grubości ramek w górnej części ukryta będzie kamera TrueDepth, która pozwala na rozpoznawanie twarzy, dlatego nie będzie potrzebny notch.

ipad pro 2018

Nie widać portu mini jack, widać więc, że Apple całkowicie odchodzi o tej metody podłączania słuchawek.

Smart Connector ulokowany będzie w dole tylnej obudowy, czyli prawdopodobnie poprzez ten port będziemy mogli montować pionowo naszego iPada – taka właśnie pozycja będzie wymagana do prawidłowego działania Face ID.

Koncept zapowiada się interesująco, pozostaje czekać na oficjalne informacje od Apple.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online