Tak prezentował się będzie nowy iPad Pro?

iPad iClinica
ipad pro

Tej jesieni czekamy przede wszystkim na nowe iPhone’y, ale to nie są jedyne urządzenia, które zaserwuje nam Apple. W Sieci pojawiły się właśnie rendery nowego iPada Pro, który także powinien zostać zaprezentowany.

 

iPad Pro 2018

 

We wrześniu bądź październiku światło dzienne powinny ujrzeć dwa nowe iPady Pro z ekranami 10,5”/11” lub 12,9”. Nie wiemy tylko, czy zostaną one ogłoszone 12 września wraz z iPhone’ami, czy dopiero w październiku, gdy ogłaszane będą nowe MacBooki.

Do Sieci trafiły rendery największego wariantu ze zbliżających się iPadów – modelu z 12,9-calowym ekranem. Podobno powstały one na podstawie modeli CAD, które wpadły w ręce Steve’a Hemmerstoffera, który odpowiedzialny jest za wyciek renderów. Potwierdzają one wiele doniesień, ale są także nowości, o których nie słyszeliśmy.

ipad pro 2018 premiera

Jaki będzie nowy iPad Pro?

 

Jeżeli rendery rzeczywiście pokazują prawdę, to iPad Pro 2018 nie będzie miał tak zaokrąglonych kształtów, jak ostatnie iPady i jego rogi będą nieco ostrzejsze. Designem przypomina nieco iPhone’a 5 czy SE. Na bokach obudowy dostrzec można linie anteny.

Nie widać przycisku Home, czyli najprawdopodobniej zniknie on i zostanie zastąpiony przez Face ID.

Ramki są wyraźnie cieńsze niż w obecnych modelach iPada Pro. Dzięki grubości ramek w górnej części ukryta będzie kamera TrueDepth, która pozwala na rozpoznawanie twarzy, dlatego nie będzie potrzebny notch.

ipad pro 2018

Nie widać portu mini jack, widać więc, że Apple całkowicie odchodzi o tej metody podłączania słuchawek.

Smart Connector ulokowany będzie w dole tylnej obudowy, czyli prawdopodobnie poprzez ten port będziemy mogli montować pionowo naszego iPada – taka właśnie pozycja będzie wymagana do prawidłowego działania Face ID.

Koncept zapowiada się interesująco, pozostaje czekać na oficjalne informacje od Apple.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online