Blog
iClinica Path Blog Path iPad Path Tak prezentował się będzie nowy iPad Pro?

Tak prezentował się będzie nowy iPad Pro?

Tej jesieni czekamy przede wszystkim na nowe iPhone’y, ale to nie są jedyne urządzenia, które zaserwuje nam Apple. W Sieci pojawiły się właśnie rendery nowego iPada Pro, który także powinien zostać zaprezentowany.

 

iPad Pro 2018

 

We wrześniu bądź październiku światło dzienne powinny ujrzeć dwa nowe iPady Pro z ekranami 10,5”/11” lub 12,9”. Nie wiemy tylko, czy zostaną one ogłoszone 12 września wraz z iPhone’ami, czy dopiero w październiku, gdy ogłaszane będą nowe MacBooki.

Do Sieci trafiły rendery największego wariantu ze zbliżających się iPadów – modelu z 12,9-calowym ekranem. Podobno powstały one na podstawie modeli CAD, które wpadły w ręce Steve’a Hemmerstoffera, który odpowiedzialny jest za wyciek renderów. Potwierdzają one wiele doniesień, ale są także nowości, o których nie słyszeliśmy.

ipad pro 2018 premiera

Jaki będzie nowy iPad Pro?

 

Jeżeli rendery rzeczywiście pokazują prawdę, to iPad Pro 2018 nie będzie miał tak zaokrąglonych kształtów, jak ostatnie iPady i jego rogi będą nieco ostrzejsze. Designem przypomina nieco iPhone’a 5 czy SE. Na bokach obudowy dostrzec można linie anteny.

Nie widać przycisku Home, czyli najprawdopodobniej zniknie on i zostanie zastąpiony przez Face ID.

Ramki są wyraźnie cieńsze niż w obecnych modelach iPada Pro. Dzięki grubości ramek w górnej części ukryta będzie kamera TrueDepth, która pozwala na rozpoznawanie twarzy, dlatego nie będzie potrzebny notch.

ipad pro 2018

Nie widać portu mini jack, widać więc, że Apple całkowicie odchodzi o tej metody podłączania słuchawek.

Smart Connector ulokowany będzie w dole tylnej obudowy, czyli prawdopodobnie poprzez ten port będziemy mogli montować pionowo naszego iPada – taka właśnie pozycja będzie wymagana do prawidłowego działania Face ID.

Koncept zapowiada się interesująco, pozostaje czekać na oficjalne informacje od Apple.


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online