Blog
iClinica>Blog>iPad>Tak prezentował się będzie nowy iPad Pro?

Tak prezentował się będzie nowy iPad Pro?

Tej jesieni czekamy przede wszystkim na nowe iPhone’y, ale to nie są jedyne urządzenia, które zaserwuje nam Apple. W Sieci pojawiły się właśnie rendery nowego iPada Pro, który także powinien zostać zaprezentowany.

 

iPad Pro 2018

 

We wrześniu bądź październiku światło dzienne powinny ujrzeć dwa nowe iPady Pro z ekranami 10,5”/11” lub 12,9”. Nie wiemy tylko, czy zostaną one ogłoszone 12 września wraz z iPhone’ami, czy dopiero w październiku, gdy ogłaszane będą nowe MacBooki.

Do Sieci trafiły rendery największego wariantu ze zbliżających się iPadów – modelu z 12,9-calowym ekranem. Podobno powstały one na podstawie modeli CAD, które wpadły w ręce Steve’a Hemmerstoffera, który odpowiedzialny jest za wyciek renderów. Potwierdzają one wiele doniesień, ale są także nowości, o których nie słyszeliśmy.

ipad pro 2018 premiera

Jaki będzie nowy iPad Pro?

 

Jeżeli rendery rzeczywiście pokazują prawdę, to iPad Pro 2018 nie będzie miał tak zaokrąglonych kształtów, jak ostatnie iPady i jego rogi będą nieco ostrzejsze. Designem przypomina nieco iPhone’a 5 czy SE. Na bokach obudowy dostrzec można linie anteny.

Nie widać przycisku Home, czyli najprawdopodobniej zniknie on i zostanie zastąpiony przez Face ID.

Ramki są wyraźnie cieńsze niż w obecnych modelach iPada Pro. Dzięki grubości ramek w górnej części ukryta będzie kamera TrueDepth, która pozwala na rozpoznawanie twarzy, dlatego nie będzie potrzebny notch.

ipad pro 2018

Nie widać portu mini jack, widać więc, że Apple całkowicie odchodzi o tej metody podłączania słuchawek.

Smart Connector ulokowany będzie w dole tylnej obudowy, czyli prawdopodobnie poprzez ten port będziemy mogli montować pionowo naszego iPada – taka właśnie pozycja będzie wymagana do prawidłowego działania Face ID.

Koncept zapowiada się interesująco, pozostaje czekać na oficjalne informacje od Apple.


Podobne artykuły
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path
iPad nie chce się włączyć
iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Czasem słyszy się, że problemy z zacinaniem się sprzętu nie dotyczą środowiska Apple. To nie do końca prawda. „Jabłka” faktycznie charakteryzują się wyjątkową niezawodnością, ale nawet im zdarzają się chwile słabości. Tak bywa w przypadku urządzeń zaliczających się do wszystkich kategorii produktowych. Problemy techniczne mogą zatem wystąpić również w przypadku tytułowych iPadów. Gdy tablet nagle … Czytaj dalej iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online