Blog
iClinica>Blog>Apple>Sprzedaż nowych iPhone’ów ma być najwyższa od lat

Sprzedaż nowych iPhone’ów ma być najwyższa od lat

Po kilka latach stałej sprzedaży i zeszłorocznej rewolucji cenowej, Apple chce wyciągnąć w końcu rękę do klientów z mniejszą zasobnością portfela – Face ID, bezramkowy ekran – to wszystko pojawi się w 6,1- calowym ekranie iPhone’a 9. To plus jego cena mogą stworzyć doprawdy hit sprzedażowy.

 

iPhone 9 hitem?

 

Zdaniem Digitimes do końca tego roku model ten sprzedać się może w ilości od 70 do 75 milionów sztuk. Byłby to zdecydowanie najwyższy wynik od czasów iPhone 6 i iPhone 6 Plus, które swą premierę miały w 2014 roku. I ta prognoza wcale nie musi być taka nieprawdopodobna zważywszy na specyfikację, cenę i wcześniejsze doniesienia.
To wszystko zasługa najtańszego modelu, który pojawi się w tym roku, gdyż ma on stanowić aż połowę sprzedanych urządzeń. Mniejszy iPhone z ekranem OLED ma stanowić 20% sprzedanych modeli, a większy ok. 30%.

 

Czy tak będzie?

 

Oczywiście to wszystko to tylko prognozy i nie wiemy, jak będzie sprzedawał się którykolwiek z tego rocznych iPhone’ów. Fakty są takie, że jeżeli przynajmniej część doniesień na temat specyfikacji i ceny się sprawdzi to Apple powinno być bardzo zadowolone ze słupków sprzedaży.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online