Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Sprzedaż nowych iPhone’ów ma być najwyższa od lat

Sprzedaż nowych iPhone’ów ma być najwyższa od lat

Po kilka latach stałej sprzedaży i zeszłorocznej rewolucji cenowej, Apple chce wyciągnąć w końcu rękę do klientów z mniejszą zasobnością portfela – Face ID, bezramkowy ekran – to wszystko pojawi się w 6,1- calowym ekranie iPhone’a 9. To plus jego cena mogą stworzyć doprawdy hit sprzedażowy.

 

iPhone 9 hitem?

 

Zdaniem Digitimes do końca tego roku model ten sprzedać się może w ilości od 70 do 75 milionów sztuk. Byłby to zdecydowanie najwyższy wynik od czasów iPhone 6 i iPhone 6 Plus, które swą premierę miały w 2014 roku. I ta prognoza wcale nie musi być taka nieprawdopodobna zważywszy na specyfikację, cenę i wcześniejsze doniesienia.
To wszystko zasługa najtańszego modelu, który pojawi się w tym roku, gdyż ma on stanowić aż połowę sprzedanych urządzeń. Mniejszy iPhone z ekranem OLED ma stanowić 20% sprzedanych modeli, a większy ok. 30%.

 

Czy tak będzie?

 

Oczywiście to wszystko to tylko prognozy i nie wiemy, jak będzie sprzedawał się którykolwiek z tego rocznych iPhone’ów. Fakty są takie, że jeżeli przynajmniej część doniesień na temat specyfikacji i ceny się sprawdzi to Apple powinno być bardzo zadowolone ze słupków sprzedaży.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online