Sprzedaż nowych iPhone’ów ma być najwyższa od lat

Apple,iPhone iClinica

Po kilka latach stałej sprzedaży i zeszłorocznej rewolucji cenowej, Apple chce wyciągnąć w końcu rękę do klientów z mniejszą zasobnością portfela – Face ID, bezramkowy ekran – to wszystko pojawi się w 6,1- calowym ekranie iPhone’a 9. To plus jego cena mogą stworzyć doprawdy hit sprzedażowy.

 

iPhone 9 hitem?

 

Zdaniem Digitimes do końca tego roku model ten sprzedać się może w ilości od 70 do 75 milionów sztuk. Byłby to zdecydowanie najwyższy wynik od czasów iPhone 6 i iPhone 6 Plus, które swą premierę miały w 2014 roku. I ta prognoza wcale nie musi być taka nieprawdopodobna zważywszy na specyfikację, cenę i wcześniejsze doniesienia.
To wszystko zasługa najtańszego modelu, który pojawi się w tym roku, gdyż ma on stanowić aż połowę sprzedanych urządzeń. Mniejszy iPhone z ekranem OLED ma stanowić 20% sprzedanych modeli, a większy ok. 30%.

 

Czy tak będzie?

 

Oczywiście to wszystko to tylko prognozy i nie wiemy, jak będzie sprzedawał się którykolwiek z tego rocznych iPhone’ów. Fakty są takie, że jeżeli przynajmniej część doniesień na temat specyfikacji i ceny się sprawdzi to Apple powinno być bardzo zadowolone ze słupków sprzedaży.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online