Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Słuchawki AirPods 2 już 29 marca?

Słuchawki AirPods 2 już 29 marca?

Od dłuższego czasu możemy spotkać się w Sieci z wieloma spekulacjami dotyczącymi drugiej generacji bezprzewodowych słuchawek od Apple, czyli AirPods 2. Ich design ma być odświeżony, a i jakość dźwięku znacznie poprawiona. Więcej dowiemy się już 29 marca?

 

AirPods 2

 

Osoby piszące hiszpańskiego bloga Applesfera dotarli do informacji, iż firma Apple powinna już niebawem, bo 29 marca zaprezentować w końcu nową wersję swoich bezprzewodowych słuchawek, czyli AirPods 2.

Rewelacje te pochodzą z zrzutów ekranów zrobionych z wewnętrznego programu, który służy do zarządzania zapasami Apple. Prawdopodobnie cykl życia pierwszej generacji słuchawek, wprowadzonych do sprzedaży w końcówce 2016 roku, ma zakończyć się 28 marca.

Nieco mniej optymistyczne informacje pochodzą od Steve’a Hemmerstoffera, którego zdaniem AirPodsy drugiej generacji pojawią się w ofercie Apple najwcześniej jesienią tego roku. Wkrótce natomiast w sklepach pojawi się etui, które pozwoli na indukcyjne ładowanie słuchawek. Podkreśla on jednak, iż informacje nie pochodzą z wiarygodnych źródeł i rzeczywistość może okazać się inna.

A Wy czekacie na odświeżoną wersję bezprzewodowych słuchawek od Apple?

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online