Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Słuchawki AirPods 2 już 29 marca?

Słuchawki AirPods 2 już 29 marca?

Od dłuższego czasu możemy spotkać się w Sieci z wieloma spekulacjami dotyczącymi drugiej generacji bezprzewodowych słuchawek od Apple, czyli AirPods 2. Ich design ma być odświeżony, a i jakość dźwięku znacznie poprawiona. Więcej dowiemy się już 29 marca?

 

AirPods 2

 

Osoby piszące hiszpańskiego bloga Applesfera dotarli do informacji, iż firma Apple powinna już niebawem, bo 29 marca zaprezentować w końcu nową wersję swoich bezprzewodowych słuchawek, czyli AirPods 2.

Rewelacje te pochodzą z zrzutów ekranów zrobionych z wewnętrznego programu, który służy do zarządzania zapasami Apple. Prawdopodobnie cykl życia pierwszej generacji słuchawek, wprowadzonych do sprzedaży w końcówce 2016 roku, ma zakończyć się 28 marca.

Nieco mniej optymistyczne informacje pochodzą od Steve’a Hemmerstoffera, którego zdaniem AirPodsy drugiej generacji pojawią się w ofercie Apple najwcześniej jesienią tego roku. Wkrótce natomiast w sklepach pojawi się etui, które pozwoli na indukcyjne ładowanie słuchawek. Podkreśla on jednak, iż informacje nie pochodzą z wiarygodnych źródeł i rzeczywistość może okazać się inna.

A Wy czekacie na odświeżoną wersję bezprzewodowych słuchawek od Apple?

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online