Słuchawki AirPods 2 już 29 marca?

Akcesoria,Apple iClinica

Od dłuższego czasu możemy spotkać się w Sieci z wieloma spekulacjami dotyczącymi drugiej generacji bezprzewodowych słuchawek od Apple, czyli AirPods 2. Ich design ma być odświeżony, a i jakość dźwięku znacznie poprawiona. Więcej dowiemy się już 29 marca?

 

AirPods 2

 

Osoby piszące hiszpańskiego bloga Applesfera dotarli do informacji, iż firma Apple powinna już niebawem, bo 29 marca zaprezentować w końcu nową wersję swoich bezprzewodowych słuchawek, czyli AirPods 2.

Rewelacje te pochodzą z zrzutów ekranów zrobionych z wewnętrznego programu, który służy do zarządzania zapasami Apple. Prawdopodobnie cykl życia pierwszej generacji słuchawek, wprowadzonych do sprzedaży w końcówce 2016 roku, ma zakończyć się 28 marca.

Nieco mniej optymistyczne informacje pochodzą od Steve’a Hemmerstoffera, którego zdaniem AirPodsy drugiej generacji pojawią się w ofercie Apple najwcześniej jesienią tego roku. Wkrótce natomiast w sklepach pojawi się etui, które pozwoli na indukcyjne ładowanie słuchawek. Podkreśla on jednak, iż informacje nie pochodzą z wiarygodnych źródeł i rzeczywistość może okazać się inna.

A Wy czekacie na odświeżoną wersję bezprzewodowych słuchawek od Apple?

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online