Składany iPhone X Fold – jak będzie wyglądał?

iPhone iClinica

W ostatnim czasie producenci tacy jak Samsung oraz Huawei pokazali światu swoje prototypy składanych smartfonów. Póki co o samych urządzeniach wiemy bardzo niewiele, ale kwestią czasu był moment, kiedy pojawią się informacje o składanym iPhonie.

 

iPhone X Fold

 

Różne opinie pojawiają się na temat propozycji, które pokazały nam firmy Samsung oraz Huawei, ale faktem jest, że na taką rewolucję sprzętową w kategorii smartfonów zanosiło się już od bardzo dawna.

Zresztą, za wcześnie jest na jakiekolwiek dyskusje, gdyż producenci zaprezentowali dopiero modele prototypowe, które podziwiać można zza szkła gablot.

O podobnym urządzeniu od Apple wiemy rzecz jasna jeszcze mniej, ale możemy być pewni, iż takowe na pewno jest już w przygotowaniu.

Jest ono tworzone i projektowane już od wielu lat, ale Apple póki co milczy i musimy zdać się na własną wyobraźnię, jeśli chodzi o wygląd sprzętu. Sprawę ułatwiają projektanci, którzy dzielą się z nami swoimi wizjami i konceptami na temat nadchodzących urządzeń. To samo zrobił Roy Gisling dla serwisu Foldable News – tak powstała wizualizacja iPhone X Fold.

 

Składany iPhone

 

iphone x fold

 

Koncept przypomina dosyć znacząco propozycje od azjatyckich konkurentów firmy Apple, czyli firm Samsung oraz Huawei. Twórca nie pokusił się o podanie rozmiarów, jakie według niego zastaniemy w wypadku urządzenia iPhone X Fold. Prawda jest taka, że urządzenia, które zaprezentowali nam azjatyccy potentaci smartfonowi mają nieco „ceglany” wygląd. Na wizualizacjach ten iPhone również wygląda niczym materiał budowlany uformowany z gliny, piasku oraz cementu. Aczkolwiek to dopiero wstępne koncepty, nie należy się póki co nimi zbytnio przejmować.

Telefon podczas złożenia działałby jak standardowy iPhone, a po rozłożeniu przełączałby się na tryb iPadowy.

Takie rozwiązanie Was przekonuje?

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online