Blog
iClinica>Blog>iPhone>Składany iPhone X Fold – jak będzie wyglądał?

Składany iPhone X Fold – jak będzie wyglądał?

W ostatnim czasie producenci tacy jak Samsung oraz Huawei pokazali światu swoje prototypy składanych smartfonów. Póki co o samych urządzeniach wiemy bardzo niewiele, ale kwestią czasu był moment, kiedy pojawią się informacje o składanym iPhonie.

 

iPhone X Fold

 

Różne opinie pojawiają się na temat propozycji, które pokazały nam firmy Samsung oraz Huawei, ale faktem jest, że na taką rewolucję sprzętową w kategorii smartfonów zanosiło się już od bardzo dawna.

Zresztą, za wcześnie jest na jakiekolwiek dyskusje, gdyż producenci zaprezentowali dopiero modele prototypowe, które podziwiać można zza szkła gablot.

O podobnym urządzeniu od Apple wiemy rzecz jasna jeszcze mniej, ale możemy być pewni, iż takowe na pewno jest już w przygotowaniu.

Jest ono tworzone i projektowane już od wielu lat, ale Apple póki co milczy i musimy zdać się na własną wyobraźnię, jeśli chodzi o wygląd sprzętu. Sprawę ułatwiają projektanci, którzy dzielą się z nami swoimi wizjami i konceptami na temat nadchodzących urządzeń. To samo zrobił Roy Gisling dla serwisu Foldable News – tak powstała wizualizacja iPhone X Fold.

 

Składany iPhone

 

iphone x fold

 

Koncept przypomina dosyć znacząco propozycje od azjatyckich konkurentów firmy Apple, czyli firm Samsung oraz Huawei. Twórca nie pokusił się o podanie rozmiarów, jakie według niego zastaniemy w wypadku urządzenia iPhone X Fold. Prawda jest taka, że urządzenia, które zaprezentowali nam azjatyccy potentaci smartfonowi mają nieco „ceglany” wygląd. Na wizualizacjach ten iPhone również wygląda niczym materiał budowlany uformowany z gliny, piasku oraz cementu. Aczkolwiek to dopiero wstępne koncepty, nie należy się póki co nimi zbytnio przejmować.

Telefon podczas złożenia działałby jak standardowy iPhone, a po rozłożeniu przełączałby się na tryb iPadowy.

Takie rozwiązanie Was przekonuje?

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online