Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Składany iPhone X Fold – jak będzie wyglądał?

Składany iPhone X Fold – jak będzie wyglądał?

W ostatnim czasie producenci tacy jak Samsung oraz Huawei pokazali światu swoje prototypy składanych smartfonów. Póki co o samych urządzeniach wiemy bardzo niewiele, ale kwestią czasu był moment, kiedy pojawią się informacje o składanym iPhonie.

 

iPhone X Fold

 

Różne opinie pojawiają się na temat propozycji, które pokazały nam firmy Samsung oraz Huawei, ale faktem jest, że na taką rewolucję sprzętową w kategorii smartfonów zanosiło się już od bardzo dawna.

Zresztą, za wcześnie jest na jakiekolwiek dyskusje, gdyż producenci zaprezentowali dopiero modele prototypowe, które podziwiać można zza szkła gablot.

O podobnym urządzeniu od Apple wiemy rzecz jasna jeszcze mniej, ale możemy być pewni, iż takowe na pewno jest już w przygotowaniu.

Jest ono tworzone i projektowane już od wielu lat, ale Apple póki co milczy i musimy zdać się na własną wyobraźnię, jeśli chodzi o wygląd sprzętu. Sprawę ułatwiają projektanci, którzy dzielą się z nami swoimi wizjami i konceptami na temat nadchodzących urządzeń. To samo zrobił Roy Gisling dla serwisu Foldable News – tak powstała wizualizacja iPhone X Fold.

 

Składany iPhone

 

iphone x fold

 

Koncept przypomina dosyć znacząco propozycje od azjatyckich konkurentów firmy Apple, czyli firm Samsung oraz Huawei. Twórca nie pokusił się o podanie rozmiarów, jakie według niego zastaniemy w wypadku urządzenia iPhone X Fold. Prawda jest taka, że urządzenia, które zaprezentowali nam azjatyccy potentaci smartfonowi mają nieco „ceglany” wygląd. Na wizualizacjach ten iPhone również wygląda niczym materiał budowlany uformowany z gliny, piasku oraz cementu. Aczkolwiek to dopiero wstępne koncepty, nie należy się póki co nimi zbytnio przejmować.

Telefon podczas złożenia działałby jak standardowy iPhone, a po rozłożeniu przełączałby się na tryb iPadowy.

Takie rozwiązanie Was przekonuje?

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online