Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Siri się chyba wygadała… Konferencja Apple już 20 kwietnia!

Siri się chyba wygadała… Konferencja Apple już 20 kwietnia!

 

Zapytaj się Siri, kiedy odbędzie się najbliższa konferencja Apple, a ta odpowie Ci, że już we wtorek, 20 kwietnia. Apple Park w Cupertino przyjmie wirtualnie w swoje progi wszystkich zainteresowanych nowościami od amerykańskiego giganta.

 

Konferencja Apple 2021

 

Spodziewamy się już od dłuższego czasu, że Apple zorganizuje w końcu nową konferencję. Mówiło się o marcu, ale wychodzi na to, że co się odwlecze to nie uciecze i w końcu dojdzie do eventu i zdarzy się to 20 kwietnia.

Nie jest to zatem żaden błąd Siri, a raczej „oczko” puszczone do wszystkich, którzy nie mogli się doczekać poznania informacji o terminie najbliższego eventu Apple.

 

konferencja apple kwiecien 2021

 

Przedstawiciele amerykańskiej firmy przesyłają zaproszenia na tydzień przed wydarzeniem, zatem ludzie z branży powinny spodziewać się dzisiaj stosownych maili i wiadomości na swoich skrzynkach.

Podczas samej konferencji powinniśmy spodziewać się prezentacji iPada Pro, prawdopodobnie ujrzymy także nowe paski do Apple Watch oraz lokalizator AirTag.


Podobne artykuły
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path
Nowości Apple 2024
Nowości Apple na 2024 roku
Nowy rok, nowe możliwości i nowe premiery na horyzoncie. W ciągu nadchodzących miesięcy na pewno ukaże się szereg urządzeń, które są stałymi elementami kalendarza wydawniczego. Oprócz nich ukaże się jeszcze kilka innych produktów. O ile Apple na razie nie odkrywa kart, o tyle nieoficjalne, acz wiarygodne źródła rzucają więcej światła na tegoroczne plany amerykańskiej firmy. … Czytaj dalej Nowości Apple na 2024 roku
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online