Blog
iClinica>Blog>Apple>Siri się chyba wygadała… Konferencja Apple już 20 kwietnia!

Siri się chyba wygadała… Konferencja Apple już 20 kwietnia!

 

Zapytaj się Siri, kiedy odbędzie się najbliższa konferencja Apple, a ta odpowie Ci, że już we wtorek, 20 kwietnia. Apple Park w Cupertino przyjmie wirtualnie w swoje progi wszystkich zainteresowanych nowościami od amerykańskiego giganta.

 

Konferencja Apple 2021

 

Spodziewamy się już od dłuższego czasu, że Apple zorganizuje w końcu nową konferencję. Mówiło się o marcu, ale wychodzi na to, że co się odwlecze to nie uciecze i w końcu dojdzie do eventu i zdarzy się to 20 kwietnia.

Nie jest to zatem żaden błąd Siri, a raczej „oczko” puszczone do wszystkich, którzy nie mogli się doczekać poznania informacji o terminie najbliższego eventu Apple.

 

konferencja apple kwiecien 2021

 

Przedstawiciele amerykańskiej firmy przesyłają zaproszenia na tydzień przed wydarzeniem, zatem ludzie z branży powinny spodziewać się dzisiaj stosownych maili i wiadomości na swoich skrzynkach.

Podczas samej konferencji powinniśmy spodziewać się prezentacji iPada Pro, prawdopodobnie ujrzymy także nowe paski do Apple Watch oraz lokalizator AirTag.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online