Blog
iClinica>Blog>iOS>Rozwiązanie problemu z dotykiem w aktualizacji iOS 11.0.3

Rozwiązanie problemu z dotykiem w aktualizacji iOS 11.0.3

iOS 11 poza wniesieniem 100 nowych funkcjonalności, których raczej nie dostrzeżemy gołym okiem, przyniósł niestety wiele problemów. Przede wszystkim największym utrapieniem posiadaczy iPhone’a od 6 wzwyż stał się dotyk uniemożliwiając normalne użytkowanie telefonu. Niecały miesiąc po oficjalnym uruchomieniu tej wersji jesteśmy świadkami już trzeciej aktualizacji – iOS 11.0.3, która ma temu zaradzić.

Oto oficjalna informacja od Apple:

System iOS 11.0.3 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a i iPada. To uaktualnienie:

 

  • usuwa problem z działaniem odpowiedzi dźwiękowych i haptycznych na niektórych iPhone’ach 7 i 7 Plus,
  • rozwiązuje problem z brakiem reakcji na dotyk ekranów niektórych iPhone’ów 6s, które były serwisowane z użyciem części innych niż oryginalne części Apple.

O ile wskazano, że update rozwiązuje problemy z dotykiem jedynie w modelu 6S, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w pozostałych modelach także. Mało tego, z naszego doświadczenia wynika, że problematyczne nie są jedynie urządzenia, które miały wymienione ekrany, ale także te, które są posiadają fabryczne wyświetlacze.

Bardzo zachęcamy do pobrania najnowszego uaktualnienia, gdyż błędów jest wiele i Apple stara się je szybko naprawiać. Aktualizację 11.0.3 można bezpłatnie pobrać ze wszystkich zgodnych urządzeń w zakładce Ustawienia -> Ogólne ->  Uaktualnienia. Aktualizacja waży około 300MB, w zależności od modelu.

Jeśli aktualizacja nie pomaga i dalej masz problem z dotykiem, zgłoś się do nas, spróbujemy pomóc 😉

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Komentarze do wpisu


  1. coment

    U mnie nadal dotyk zle działa,dopiero po drugim trzecim razie,do tego problemy z wczytywaniem stron internetowych(nigdy z tym nie było problemu,karta ta sama operator też,tel.do jedenastki chodził jak igła,chyba że jest już stary,1,5 r)nie działa wogóle funkcja pisz jedna ręka,czy niektóre dodatki w wiadomościach

  2. coment

    Po aktualizacji nadal problem z dotykiem to jest kpina co zrobiła firma. Kiedyś była akcja z Iphon 5 który był celowo spowalniany aby kupić 6 czyżby teraz podobna akcja ???

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online