Rozwiązanie problemu z dotykiem w aktualizacji iOS 11.0.3

iOS,iPhone,Poradniki iClinica

iOS 11 poza wniesieniem 100 nowych funkcjonalności, których raczej nie dostrzeżemy gołym okiem, przyniósł niestety wiele problemów. Przede wszystkim największym utrapieniem posiadaczy iPhone’a od 6 wzwyż stał się dotyk uniemożliwiając normalne użytkowanie telefonu. Niecały miesiąc po oficjalnym uruchomieniu tej wersji jesteśmy świadkami już trzeciej aktualizacji – iOS 11.0.3, która ma temu zaradzić.

Oto oficjalna informacja od Apple:

System iOS 11.0.3 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a i iPada. To uaktualnienie:

 

  • usuwa problem z działaniem odpowiedzi dźwiękowych i haptycznych na niektórych iPhone’ach 7 i 7 Plus,
  • rozwiązuje problem z brakiem reakcji na dotyk ekranów niektórych iPhone’ów 6s, które były serwisowane z użyciem części innych niż oryginalne części Apple.

O ile wskazano, że update rozwiązuje problemy z dotykiem jedynie w modelu 6S, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w pozostałych modelach także. Mało tego, z naszego doświadczenia wynika, że problematyczne nie są jedynie urządzenia, które miały wymienione ekrany, ale także te, które są posiadają fabryczne wyświetlacze.

Bardzo zachęcamy do pobrania najnowszego uaktualnienia, gdyż błędów jest wiele i Apple stara się je szybko naprawiać. Aktualizację 11.0.3 można bezpłatnie pobrać ze wszystkich zgodnych urządzeń w zakładce Ustawienia -> Ogólne ->  Uaktualnienia. Aktualizacja waży około 300MB, w zależności od modelu.

Jeśli aktualizacja nie pomaga i dalej masz problem z dotykiem, zgłoś się do nas, spróbujemy pomóc 😉

 

3 comments on “Rozwiązanie problemu z dotykiem w aktualizacji iOS 11.0.3”

  1. U mnie nadal dotyk zle działa,dopiero po drugim trzecim razie,do tego problemy z wczytywaniem stron internetowych(nigdy z tym nie było problemu,karta ta sama operator też,tel.do jedenastki chodził jak igła,chyba że jest już stary,1,5 r)nie działa wogóle funkcja pisz jedna ręka,czy niektóre dodatki w wiadomościach

  2. eśli aktualizacja nie pomaga i dalej masz problem z dotykiem, zgłoś się do nas, spróbujemy pomóc ????

  3. Po aktualizacji nadal problem z dotykiem to jest kpina co zrobiła firma. Kiedyś była akcja z Iphon 5 który był celowo spowalniany aby kupić 6 czyżby teraz podobna akcja ???

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online