Blog
iClinicaPath BlogPath iOSPath Rozwiązanie problemu z dotykiem w aktualizacji iOS 11.0.3

Rozwiązanie problemu z dotykiem w aktualizacji iOS 11.0.3

iOS 11 poza wniesieniem 100 nowych funkcjonalności, których raczej nie dostrzeżemy gołym okiem, przyniósł niestety wiele problemów. Przede wszystkim największym utrapieniem posiadaczy iPhone’a od 6 wzwyż stał się dotyk uniemożliwiając normalne użytkowanie telefonu. Niecały miesiąc po oficjalnym uruchomieniu tej wersji jesteśmy świadkami już trzeciej aktualizacji – iOS 11.0.3, która ma temu zaradzić.

Oto oficjalna informacja od Apple:

System iOS 11.0.3 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a i iPada. To uaktualnienie:

 

  • usuwa problem z działaniem odpowiedzi dźwiękowych i haptycznych na niektórych iPhone’ach 7 i 7 Plus,
  • rozwiązuje problem z brakiem reakcji na dotyk ekranów niektórych iPhone’ów 6s, które były serwisowane z użyciem części innych niż oryginalne części Apple.

O ile wskazano, że update rozwiązuje problemy z dotykiem jedynie w modelu 6S, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w pozostałych modelach także. Mało tego, z naszego doświadczenia wynika, że problematyczne nie są jedynie urządzenia, które miały wymienione ekrany, ale także te, które są posiadają fabryczne wyświetlacze.

Bardzo zachęcamy do pobrania najnowszego uaktualnienia, gdyż błędów jest wiele i Apple stara się je szybko naprawiać. Aktualizację 11.0.3 można bezpłatnie pobrać ze wszystkich zgodnych urządzeń w zakładce Ustawienia -> Ogólne ->  Uaktualnienia. Aktualizacja waży około 300MB, w zależności od modelu.

Jeśli aktualizacja nie pomaga i dalej masz problem z dotykiem, zgłoś się do nas, spróbujemy pomóc 😉

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
Dziennik Apple
Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Z roku na rok świat nabiera coraz większego rozpędu. Towarzyszy temu lawina informacji, które każdego dnia rywalizują o naszą uwagę. Próby chłonięcia wszystkich otrzymywanych wiadomości często bywają z góry skazane na niepowodzenie. Okazuje się, że danych jest zbyt dużo, aby ludzki mózg zdołał skutecznie je zaabsorbować. W takich okolicznościach coraz częściej mówi się o zjawisku … Czytaj dalej Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Path
iOS 18
iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
W ciągu każdego roku Apple zawsze przedstawia szeroką gamę nowości. Najwięcej emocji wzbudza zawsze prezentacja iPhone. Nie mniejsze znaczenie od premier sprzętowych mają jednak nowinki systemowe. Wszak to one zapewniają niezrównaną wydajność i funkcjonalność, z których słynie sprzęt amerykańskiego producenta. W 2024 roku ukaże się iOS 18. Twórcy zapowiadają, że zdecydowanie jest na co czekać. … Czytaj dalej iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
Path

Komentarze do wpisu


  1. coment

    U mnie nadal dotyk zle działa,dopiero po drugim trzecim razie,do tego problemy z wczytywaniem stron internetowych(nigdy z tym nie było problemu,karta ta sama operator też,tel.do jedenastki chodził jak igła,chyba że jest już stary,1,5 r)nie działa wogóle funkcja pisz jedna ręka,czy niektóre dodatki w wiadomościach

  2. coment

    Po aktualizacji nadal problem z dotykiem to jest kpina co zrobiła firma. Kiedyś była akcja z Iphon 5 który był celowo spowalniany aby kupić 6 czyżby teraz podobna akcja ???

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online