Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Przedsprzedaż nowych iPhone’ów już 14 września?

Przedsprzedaż nowych iPhone’ów już 14 września?

Można zakrzyknąć: „szykujcie kasę!”, bo najprawdopodobniej już 12 września Apple zaprezentuje swoje nowe iPhone’y, a 14 września wystartuje ich przedsprzedaż – takie informacje pochodzą od niemieckich operatorów sieci komórkowych.

 

Wyciek informacji

 

Do Sieci wyciekły informacje pochodzące z trzech głównych operatorów działających na terenie Niemiec – z wieści tych wynika, że preordery nowych modeli będziemy mogli składać już od piątku 14 września.

Byłoby to potwierdzeniem, że konferencja Apple odbędzie się dwa dni wcześniej, czyli 12 września. Do tej pory było tak, że przedsprzedaż nowych iPhone’ów startowała w najbliższy piątek po prezentacji – czyli wszystko by się zgadzało.

Jeżeli tendencja się utrzyma to oficjalna sprzedaż powinna rozpocząć się 21 września, gdyż do tej pory było tak, że tydzień po przedsprzedaży nowe urządzenia od Apple lądowały na sklepowych półkach.

 

Co nas czeka?

 

Pojawiło się multum plotek i doniesień, przez chwilę wydawało się także, że Apple wyda odświeżoną wersję iPhone’a SE, ale nie znalazło to potwierdzenia. Na pewno ujrzymy iPhone 9, który ma być następcą zeszłorocznych iPhone’ów 8 oraz 8 Plus. Oprócz tego pojawią się iPhone X 2 oraz iPhone X Plus – ale są to wszystko nazwy robocze i może Apple zdecyduje się na jakąś woltę, jeśli chodzi o nazewnictwo.

Niemniej – do premiery nowych urządzeń od Apple jest bliżej niż dalej. Musimy uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online