Przedsprzedaż nowych iPhone’ów już 14 września?

iPhone iClinica

Można zakrzyknąć: „szykujcie kasę!”, bo najprawdopodobniej już 12 września Apple zaprezentuje swoje nowe iPhone’y, a 14 września wystartuje ich przedsprzedaż – takie informacje pochodzą od niemieckich operatorów sieci komórkowych.

 

Wyciek informacji

 

Do Sieci wyciekły informacje pochodzące z trzech głównych operatorów działających na terenie Niemiec – z wieści tych wynika, że preordery nowych modeli będziemy mogli składać już od piątku 14 września.

Byłoby to potwierdzeniem, że konferencja Apple odbędzie się dwa dni wcześniej, czyli 12 września. Do tej pory było tak, że przedsprzedaż nowych iPhone’ów startowała w najbliższy piątek po prezentacji – czyli wszystko by się zgadzało.

Jeżeli tendencja się utrzyma to oficjalna sprzedaż powinna rozpocząć się 21 września, gdyż do tej pory było tak, że tydzień po przedsprzedaży nowe urządzenia od Apple lądowały na sklepowych półkach.

 

Co nas czeka?

 

Pojawiło się multum plotek i doniesień, przez chwilę wydawało się także, że Apple wyda odświeżoną wersję iPhone’a SE, ale nie znalazło to potwierdzenia. Na pewno ujrzymy iPhone 9, który ma być następcą zeszłorocznych iPhone’ów 8 oraz 8 Plus. Oprócz tego pojawią się iPhone X 2 oraz iPhone X Plus – ale są to wszystko nazwy robocze i może Apple zdecyduje się na jakąś woltę, jeśli chodzi o nazewnictwo.

Niemniej – do premiery nowych urządzeń od Apple jest bliżej niż dalej. Musimy uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online