Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Przedsprzedaż nowych iPhone’ów już 14 września?

Przedsprzedaż nowych iPhone’ów już 14 września?

Można zakrzyknąć: „szykujcie kasę!”, bo najprawdopodobniej już 12 września Apple zaprezentuje swoje nowe iPhone’y, a 14 września wystartuje ich przedsprzedaż – takie informacje pochodzą od niemieckich operatorów sieci komórkowych.

 

Wyciek informacji

 

Do Sieci wyciekły informacje pochodzące z trzech głównych operatorów działających na terenie Niemiec – z wieści tych wynika, że preordery nowych modeli będziemy mogli składać już od piątku 14 września.

Byłoby to potwierdzeniem, że konferencja Apple odbędzie się dwa dni wcześniej, czyli 12 września. Do tej pory było tak, że przedsprzedaż nowych iPhone’ów startowała w najbliższy piątek po prezentacji – czyli wszystko by się zgadzało.

Jeżeli tendencja się utrzyma to oficjalna sprzedaż powinna rozpocząć się 21 września, gdyż do tej pory było tak, że tydzień po przedsprzedaży nowe urządzenia od Apple lądowały na sklepowych półkach.

 

Co nas czeka?

 

Pojawiło się multum plotek i doniesień, przez chwilę wydawało się także, że Apple wyda odświeżoną wersję iPhone’a SE, ale nie znalazło to potwierdzenia. Na pewno ujrzymy iPhone 9, który ma być następcą zeszłorocznych iPhone’ów 8 oraz 8 Plus. Oprócz tego pojawią się iPhone X 2 oraz iPhone X Plus – ale są to wszystko nazwy robocze i może Apple zdecyduje się na jakąś woltę, jeśli chodzi o nazewnictwo.

Niemniej – do premiery nowych urządzeń od Apple jest bliżej niż dalej. Musimy uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online