Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Produkcja MacBooków Pro rusza niebawem. Kiedy trafi na półki sklepowe?

Produkcja MacBooków Pro rusza niebawem. Kiedy trafi na półki sklepowe?

Ming-Chi Kuo się nie zatrzymuje i w swoim najnowszym raporcie przemyca sporo ciekawych informacji na temat premiery nowych MacBooków Pro. Ich produkcja ma rozpocząć się w trzecim kwartale tego roku. Ale kiedy pojawią się one na rynku?

 

MacBook Pro 2021 – start produkcji

 

MacBooki Pro zostaną przeprojektowane i mocno odświeżone. Pojawią się dwa modele – z ekranem 14 cali i z ekranem 16 cali. Wyświetlacz wykonany został w technologii mini-LED Liquid Retina XDR. Urządzenie napędzane będzie przez procesor M1X.

Do komputera wrócą także złącze MagSafe, port HDMI oraz gniazdo kart SD.

Produkcja urządzeń powinna ruszyć zgodnie z planem – czyli z tego co mówi Ming-Chi Kuo – w trzecim kwartale tego roku.

 

MacBook Pro 2021 – kiedy premiera

 

Jeżeli produkcja rzeczywiście ruszy w trakcie trzeciego kwartału tego roku to premiery powinniśmy spodziewać się na przełomie października i listopada.

Ich prezentacja mogłaby odbyć się we wrześniu w trakcie wydarzenia na którym zobaczymy najnowsze iPhone’y 13. Jednak biorąc pod uwagę, jak dużo nowości pojawi się w MacBookach Pro to bardziej prawdopodobnym jest, że urządzenia te otrzymają swój własny, oddzielny event.


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online