Blog
iClinica Path Blog Path iOS Path Prezentacja iOS 13 i innych systemów już 3 czerwca

Prezentacja iOS 13 i innych systemów już 3 czerwca

Firma Apple porozsyłała właśnie zaproszenia do mediów na keynote, który zainauguruje tegoroczną konferencję WWDC 2019, która wystartuje 3 czerwca o godzinie 10:00 czasu lokalnego (w Polsce o godzinie 19:00). Dowiemy się podczas niej sporo o iOS 13, macOS 10.15, watchOS 6 oraz tvOS 13.

 

WWDC 2019

 

Jak już wspomnieliśmy, konferencja WWDC 2019 zaczyna się 3 czerwca i potrwa ona do 7 czerwca.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, podczas niej gigant z Cupertino zaprezentuje najnowsze wersje swoich systemów operacyjnych, czyli; iOS 13, macOS 10.15, watchOS 6 oraz tvOS 13.

Każda z nowych wersji wprowadzi szereg potrzebnych usprawnień do swojego funkcjonowania.

 

Wspólne aplikacje

 

Najważniejszą jednak kwestią dla Apple ma być stworzenie uniwersalnych aplikacji. Podczas tegorocznego WWDC amerykańska firma wręczy w ręce deweloperów narzędzie, które da im możliwość konwertowania programów na iPada na aplikacje działające na Macu.

W kolejnym roku to samo narzędzie da także możliwość przerabiania w ten sposób aplikacji stworzonych na iPhone’ach.

Z informacji, które pojawiły się w ostatnich doniesieniach Apple ma plan, aby najpóźniej w 2021 roku deweloperzy mogli stworzyć jedną aplikację, która będzie funkcjonowała na iPhonie, iPadzie oraz Macu.

 

Pojawią się nowe urządzenia?

 

Zdaniem przecieków, które przekazał serwis Bloomberg, Apple planowała, by wstępna prezentacja nowego Maca Pro odbyła się właśnie podczas WWDC 2019. Oprócz tego gigant z Cupertino miałby pokazać światu swój autorski 32-calowy monitor 6K.

 


Podobne artykuły
Dziennik Apple
Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Z roku na rok świat nabiera coraz większego rozpędu. Towarzyszy temu lawina informacji, które każdego dnia rywalizują o naszą uwagę. Próby chłonięcia wszystkich otrzymywanych wiadomości często bywają z góry skazane na niepowodzenie. Okazuje się, że danych jest zbyt dużo, aby ludzki mózg zdołał skutecznie je zaabsorbować. W takich okolicznościach coraz częściej mówi się o zjawisku … Czytaj dalej Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Path
iOS 18
iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
W ciągu każdego roku Apple zawsze przedstawia szeroką gamę nowości. Najwięcej emocji wzbudza zawsze prezentacja iPhone. Nie mniejsze znaczenie od premier sprzętowych mają jednak nowinki systemowe. Wszak to one zapewniają niezrównaną wydajność i funkcjonalność, z których słynie sprzęt amerykańskiego producenta. W 2024 roku ukaże się iOS 18. Twórcy zapowiadają, że zdecydowanie jest na co czekać. … Czytaj dalej iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
Path
Ranking gier iOS
Ranking gier mobilnych na iOS
Pojęcie gamingu nadal bywa klasycznie kojarzone konsolami i komputerami. W niedalekiej przyszłości to wyobrażenie może jednak ulec zmianie, ponieważ konsole i komputery już od dłuższego czasu nie są najchętniej wybieranymi platformami do gier. O wiele częściej to urządzenia mobilne służą do wirtualnej rozgrywki. To zasługa bezkonkurencyjnej dostępności i komfortu użytkowania. Nie trzeba przecież uważać się … Czytaj dalej Ranking gier mobilnych na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online