Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Premiera maty ładującej AirPower jednak się opóźni?

Premiera maty ładującej AirPower jednak się opóźni?

Niedawno pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że ruszyła produkcja maty ładującej AirPower i wkrótce ma odbyć się jej premiera. Dzisiaj natomiast pojawiły się kolejne informacje, które potwierdzają, że akcesorium powinno trafić niebawem na rynek, ale na pewno nie powinniśmy spodziewać się go w ciągu najbliższych tygodni.

 

Air Power „later in 2019”

 

Taki komunikat możemy przeczytać w serwisie DigiTimes, który informuje nas, że premiera AirPower nie nastąpi tak szybko, jak zakładaliśmy. Wiadomość ta oparta jest na informacjach, które wyszły od dostawców niektórych części do AirPower. Jednym z nich na pewno jest firma Lite-On Semiconductor, która produkuje mostek prostowniczy GPP. Spodziewają się oni, że w późniejszym etapie aktualnego roku wzrost zamówień na ten element powinien ulec znacznemu wzrostowi.

To kolejna z szeregu poszlak, iż premiera maty powinna mieć miejsca w najbliższej przyszłości. Wzmianki o AirPower pojawiły się chociażby w zeszłym roku w instrukcjach dołączanych do iPhone’ów. Również w instrukcji do Smart Battery Case, które debiutowała w zeszłym tygodniu, znalazło się miejsce na informacje o AirPower. Na stronie Apple pojawiły się również wzmianki o odnowionym Apple Watch Series, który jak wyżej wspomniane urządzenia, ma być kompatybilny z matą ładującą od Apple.

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online