Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Premiera maty ładującej AirPower jednak się opóźni?

Premiera maty ładującej AirPower jednak się opóźni?

Niedawno pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że ruszyła produkcja maty ładującej AirPower i wkrótce ma odbyć się jej premiera. Dzisiaj natomiast pojawiły się kolejne informacje, które potwierdzają, że akcesorium powinno trafić niebawem na rynek, ale na pewno nie powinniśmy spodziewać się go w ciągu najbliższych tygodni.

 

Air Power „later in 2019”

 

Taki komunikat możemy przeczytać w serwisie DigiTimes, który informuje nas, że premiera AirPower nie nastąpi tak szybko, jak zakładaliśmy. Wiadomość ta oparta jest na informacjach, które wyszły od dostawców niektórych części do AirPower. Jednym z nich na pewno jest firma Lite-On Semiconductor, która produkuje mostek prostowniczy GPP. Spodziewają się oni, że w późniejszym etapie aktualnego roku wzrost zamówień na ten element powinien ulec znacznemu wzrostowi.

To kolejna z szeregu poszlak, iż premiera maty powinna mieć miejsca w najbliższej przyszłości. Wzmianki o AirPower pojawiły się chociażby w zeszłym roku w instrukcjach dołączanych do iPhone’ów. Również w instrukcji do Smart Battery Case, które debiutowała w zeszłym tygodniu, znalazło się miejsce na informacje o AirPower. Na stronie Apple pojawiły się również wzmianki o odnowionym Apple Watch Series, który jak wyżej wspomniane urządzenia, ma być kompatybilny z matą ładującą od Apple.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online