Premiera maty ładującej AirPower jednak się opóźni?

Akcesoria iClinica

Niedawno pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że ruszyła produkcja maty ładującej AirPower i wkrótce ma odbyć się jej premiera. Dzisiaj natomiast pojawiły się kolejne informacje, które potwierdzają, że akcesorium powinno trafić niebawem na rynek, ale na pewno nie powinniśmy spodziewać się go w ciągu najbliższych tygodni.

 

Air Power „later in 2019”

 

Taki komunikat możemy przeczytać w serwisie DigiTimes, który informuje nas, że premiera AirPower nie nastąpi tak szybko, jak zakładaliśmy. Wiadomość ta oparta jest na informacjach, które wyszły od dostawców niektórych części do AirPower. Jednym z nich na pewno jest firma Lite-On Semiconductor, która produkuje mostek prostowniczy GPP. Spodziewają się oni, że w późniejszym etapie aktualnego roku wzrost zamówień na ten element powinien ulec znacznemu wzrostowi.

To kolejna z szeregu poszlak, iż premiera maty powinna mieć miejsca w najbliższej przyszłości. Wzmianki o AirPower pojawiły się chociażby w zeszłym roku w instrukcjach dołączanych do iPhone’ów. Również w instrukcji do Smart Battery Case, które debiutowała w zeszłym tygodniu, znalazło się miejsce na informacje o AirPower. Na stronie Apple pojawiły się również wzmianki o odnowionym Apple Watch Series, który jak wyżej wspomniane urządzenia, ma być kompatybilny z matą ładującą od Apple.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online