Blog
iClinica>Blog>iPhone>Poznaliśmy wygląd iPhone 11 Max?

Poznaliśmy wygląd iPhone 11 Max?

Jeden z bardziej znanych twórców akcesoriów do smartfonów, czyli firma Olixar podaje, że wie już, jak wizualnie prezentował się będzie iPhone 11 Max. Na potwierdzenie tego rozpoczął już przedsprzedaż etui do tego modelu. Czy producent case’ów ma rację i tak właśnie wyglądał będzie następca iPhone’a Xs Max?

 

iPhone XI Max

 

Firma Olixar to duży gracz na rynku, także na pewno posiadają oni bardzo dobre i rzetelne źródła wśród azjatyckich producentów części i komponentów do urządzeń firmy Apple. Mają oni już na swoim koncie kilka przedsprzedaży etui do iPhone’ów, które startowały przed oficjalną prezentacją urządzeń giganta z Cupertino. Tym razem Olixar znowu pokusił się na podobny zabieg. Czy tym razem także trafią?

W Sieci ukazały się także rendery sprzętu, który umieszczony jest w przezroczystym etui Olixar. Obrazy udostępniono na stronie Mobile Fun. Potwierdzają one dwie najistotniejsze zmiany, które mają znaleźć się w urządzeniu – nowy przełącznik wyciszania oraz kwadratowe wybrzuszenie na którym znajdować będzie się kamera.

Rendery pokazują, że zmniejszeniu zostanie poddany popularny notch, który pierwotnie pojawił się w iPhonie X. Tutaj jednaj nie mamy pewności, gdyż część źródeł rzeczywiście potwierdza, że do zmiany takiej dojdzie w tegorocznych iPhone’ach, a inne twierdzą, że pozostaną one bez zmian względem poprzedników. Należy jednak wierzyć, że w tej kwestii producent akcesoriów również się nie myli i notch zostanie istotnie pomniejszony.

Czy to wszystko się sprawdzi? Trzeba uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości i poczekać na ruch Apple.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online