Poznaliśmy wygląd iPhone 11 Max?

iPhone iClinica

Jeden z bardziej znanych twórców akcesoriów do smartfonów, czyli firma Olixar podaje, że wie już, jak wizualnie prezentował się będzie iPhone 11 Max. Na potwierdzenie tego rozpoczął już przedsprzedaż etui do tego modelu. Czy producent case’ów ma rację i tak właśnie wyglądał będzie następca iPhone’a Xs Max?

 

iPhone XI Max

 

Firma Olixar to duży gracz na rynku, także na pewno posiadają oni bardzo dobre i rzetelne źródła wśród azjatyckich producentów części i komponentów do urządzeń firmy Apple. Mają oni już na swoim koncie kilka przedsprzedaży etui do iPhone’ów, które startowały przed oficjalną prezentacją urządzeń giganta z Cupertino. Tym razem Olixar znowu pokusił się na podobny zabieg. Czy tym razem także trafią?

W Sieci ukazały się także rendery sprzętu, który umieszczony jest w przezroczystym etui Olixar. Obrazy udostępniono na stronie Mobile Fun. Potwierdzają one dwie najistotniejsze zmiany, które mają znaleźć się w urządzeniu – nowy przełącznik wyciszania oraz kwadratowe wybrzuszenie na którym znajdować będzie się kamera.

Rendery pokazują, że zmniejszeniu zostanie poddany popularny notch, który pierwotnie pojawił się w iPhonie X. Tutaj jednaj nie mamy pewności, gdyż część źródeł rzeczywiście potwierdza, że do zmiany takiej dojdzie w tegorocznych iPhone’ach, a inne twierdzą, że pozostaną one bez zmian względem poprzedników. Należy jednak wierzyć, że w tej kwestii producent akcesoriów również się nie myli i notch zostanie istotnie pomniejszony.

Czy to wszystko się sprawdzi? Trzeba uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości i poczekać na ruch Apple.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online