Poznaliśmy właśnie nazwy nowych iPhone’ów?

iPhone iClinica

W ofercie producenta akcesoriów do smartfonów i innych urządzeń mobilnych, firmy ESR pojawiły się właśnie produkty dedykowane: iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Czy przedstawiciele firmy wiedzą już coś, czego my jeszcze nie wiemy i takie właśnie będą nazwy najnowszych iPhone’ów, których premiera ma odbyć się na początku września?

 

iPhone 11 Pro?

 

W katalogu wyżej wspomnianego producenta pojawiły się etui do nowych iPhone’ów. Posiadają one kwadratowe wcięcia na tylną kamerę, które potwierdzają, że iPhone’y prawdopodobnie będą posiadały kwadratowe wybrzuszenie na których znajdzie się zestaw aparatów. Następca iPhone’a Xr posiadał będzie 2 aparaty, a następcy iPhone’ów Xs oraz Xs Max z tyłu dostaną potrójne aparaty.

Przy okazji dowiadujemy się, iż nowy iPhone 11 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,1 cala, iPhone 11 Pro posiadał będzie wyświetlacz o średnicy 5,8 cala, a iPhone 11 Pro Max otrzyma ekran 6,5 cala.
Rzecz jasna fakt, iż etui do tych modeli zostały okraszone takimi nazwami, nie oznacza wcale, że takie będą w rzeczywistości. Firmy produkujące akcesoria no iPhone’ów pragną jak najwcześniej zacząć sprzedaż i często po prostu nazwy, które widnieją na ich stronach to strzały na podstawie najpopularniejszych doniesień.

W Sieci najczęściej roboczo nazywa się nadchodzące urządzenia „iPhone 11”. Nie brakowało również spekulacji o tym, że tegoroczne urządzenia mogą otrzymać nazwę „iPhone Pro”. Ale jednak „iPhone 11 Pro Max” nie brzmi do końca przekonywująco. Trudno przypuszczać, aby Apple miało w taki właśnie sposób nazwać jeden ze swoich smartfonów.

Wydaje się, że trzeba grzecznie poczekać do 10 września, kiedy ma odbyć się w końcu oficjalna prezentacja nadchodzących iPhone’ów. Wtedy na pewno poznamy nazwy, którymi okraszone zostaną najnowsze smartfony od giganta z Cupertino.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online