Blog
iClinica>Blog>iPhone>Poznaliśmy właśnie nazwy nowych iPhone’ów?

Poznaliśmy właśnie nazwy nowych iPhone’ów?

W ofercie producenta akcesoriów do smartfonów i innych urządzeń mobilnych, firmy ESR pojawiły się właśnie produkty dedykowane: iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Czy przedstawiciele firmy wiedzą już coś, czego my jeszcze nie wiemy i takie właśnie będą nazwy najnowszych iPhone’ów, których premiera ma odbyć się na początku września?

 

iPhone 11 Pro?

 

W katalogu wyżej wspomnianego producenta pojawiły się etui do nowych iPhone’ów. Posiadają one kwadratowe wcięcia na tylną kamerę, które potwierdzają, że iPhone’y prawdopodobnie będą posiadały kwadratowe wybrzuszenie na których znajdzie się zestaw aparatów. Następca iPhone’a Xr posiadał będzie 2 aparaty, a następcy iPhone’ów Xs oraz Xs Max z tyłu dostaną potrójne aparaty.

Przy okazji dowiadujemy się, iż nowy iPhone 11 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,1 cala, iPhone 11 Pro posiadał będzie wyświetlacz o średnicy 5,8 cala, a iPhone 11 Pro Max otrzyma ekran 6,5 cala.
Rzecz jasna fakt, iż etui do tych modeli zostały okraszone takimi nazwami, nie oznacza wcale, że takie będą w rzeczywistości. Firmy produkujące akcesoria no iPhone’ów pragną jak najwcześniej zacząć sprzedaż i często po prostu nazwy, które widnieją na ich stronach to strzały na podstawie najpopularniejszych doniesień.

W Sieci najczęściej roboczo nazywa się nadchodzące urządzenia „iPhone 11”. Nie brakowało również spekulacji o tym, że tegoroczne urządzenia mogą otrzymać nazwę „iPhone Pro”. Ale jednak „iPhone 11 Pro Max” nie brzmi do końca przekonywująco. Trudno przypuszczać, aby Apple miało w taki właśnie sposób nazwać jeden ze swoich smartfonów.

Wydaje się, że trzeba grzecznie poczekać do 10 września, kiedy ma odbyć się w końcu oficjalna prezentacja nadchodzących iPhone’ów. Wtedy na pewno poznamy nazwy, którymi okraszone zostaną najnowsze smartfony od giganta z Cupertino.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online