Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Poznaliśmy właśnie nazwy nowych iPhone’ów?

Poznaliśmy właśnie nazwy nowych iPhone’ów?

W ofercie producenta akcesoriów do smartfonów i innych urządzeń mobilnych, firmy ESR pojawiły się właśnie produkty dedykowane: iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Czy przedstawiciele firmy wiedzą już coś, czego my jeszcze nie wiemy i takie właśnie będą nazwy najnowszych iPhone’ów, których premiera ma odbyć się na początku września?

 

iPhone 11 Pro?

 

W katalogu wyżej wspomnianego producenta pojawiły się etui do nowych iPhone’ów. Posiadają one kwadratowe wcięcia na tylną kamerę, które potwierdzają, że iPhone’y prawdopodobnie będą posiadały kwadratowe wybrzuszenie na których znajdzie się zestaw aparatów. Następca iPhone’a Xr posiadał będzie 2 aparaty, a następcy iPhone’ów Xs oraz Xs Max z tyłu dostaną potrójne aparaty.

Przy okazji dowiadujemy się, iż nowy iPhone 11 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,1 cala, iPhone 11 Pro posiadał będzie wyświetlacz o średnicy 5,8 cala, a iPhone 11 Pro Max otrzyma ekran 6,5 cala.
Rzecz jasna fakt, iż etui do tych modeli zostały okraszone takimi nazwami, nie oznacza wcale, że takie będą w rzeczywistości. Firmy produkujące akcesoria no iPhone’ów pragną jak najwcześniej zacząć sprzedaż i często po prostu nazwy, które widnieją na ich stronach to strzały na podstawie najpopularniejszych doniesień.

W Sieci najczęściej roboczo nazywa się nadchodzące urządzenia „iPhone 11”. Nie brakowało również spekulacji o tym, że tegoroczne urządzenia mogą otrzymać nazwę „iPhone Pro”. Ale jednak „iPhone 11 Pro Max” nie brzmi do końca przekonywująco. Trudno przypuszczać, aby Apple miało w taki właśnie sposób nazwać jeden ze swoich smartfonów.

Wydaje się, że trzeba grzecznie poczekać do 10 września, kiedy ma odbyć się w końcu oficjalna prezentacja nadchodzących iPhone’ów. Wtedy na pewno poznamy nazwy, którymi okraszone zostaną najnowsze smartfony od giganta z Cupertino.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online