Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Poznaliśmy datę premiery iPhone XI?

Poznaliśmy datę premiery iPhone XI?

Ups, chyba ktoś tu się wygadał… zrobił to prezes japońskiego telkomu SoftBank, które język okazał się być za długi. Przez przypadek wygadał on chyba datę premiery nowych iPhone’ów. Daty, które już od jakiegoś czasu krążą po Sieci zdają się znajdywać potwierdzenie.

 

iPhone 2019

 

Prezes japońskiego SoftBanku Ken Miyauchi podczas spotkania z inwestorami, rozmawiał z nimi na temat zmian, które wchodzą od pierwszego października w japońskim prawie. Dotyczą one wymogu stawianego na operatorach komórkowych, aby Ci rozdzielali oferty na smartfony od ofert abonamentowych.

Prawo to wchodzi w życie na początku października, a sam Miyachi podczas przedstawiania zmian, wspomniał, że w zgodzie z tymi zmianami najnowsze modele iPhone’ów będą sprzedawane w dotychczasowej ofercie na abonament przez jedynie 10 dni.

Po chwili doszło do konsternacji i szef SoftBanku próbował wycofywać się z tych słów, twierdząc, że nie zna on rzecz jasna dokładnej premiery nowych smartfonów od giganta z Cupertino.

 

iPhone 11 – data premiery

 

Słowa prezesa informują nas, że oficjalnej sklepowej premiery nowych iPhone’ów powinniśmy spodziewać się 20 września, co potwierdza wcześniejsze doniesienia pojawiające się w tej sprawie.

Przedsprzedaż w takim razie powinna ruszyć 13 września, czyli tydzień przed premierą, co jest standardowym terminem w przypadku premier firmy Apple.

Preordery ruszają zawsze w tym samym tygodniu, w którym dochodzi do prezentacji urządzenia. Od 7 lat są one organizowane zawsze we wtorki lub środy. Jako, że środa tego tygodnia przypada na 11 września, która będzie osiemnastą rocznicą zamachów w Nowym Jorku na World Trade Center to powinniśmy spodziewać się zaprezentowania urządzenia we wtorek, 10 września. Wówczas przedstawiciele Apple pokażą nam iPhone’a XI w pełnej krasie.

Na pewno Japonia pojawi się w gronie Państw, w których iPhone pojawi się w sprzedaży najwcześniej.
iPhone 11 premiera w Polsce

Przez ostatnie lata utrzymywała się tendencja, w której premiera nowych iPhone’ów odbywała się u nas tydzień po premierze światowej. Spodziewamy się więc, że nowe dzieci Apple pojawią się u nas 27 września.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online