Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Poznaliśmy datę premiery iPhone XI?

Poznaliśmy datę premiery iPhone XI?

Ups, chyba ktoś tu się wygadał… zrobił to prezes japońskiego telkomu SoftBank, które język okazał się być za długi. Przez przypadek wygadał on chyba datę premiery nowych iPhone’ów. Daty, które już od jakiegoś czasu krążą po Sieci zdają się znajdywać potwierdzenie.

 

iPhone 2019

 

Prezes japońskiego SoftBanku Ken Miyauchi podczas spotkania z inwestorami, rozmawiał z nimi na temat zmian, które wchodzą od pierwszego października w japońskim prawie. Dotyczą one wymogu stawianego na operatorach komórkowych, aby Ci rozdzielali oferty na smartfony od ofert abonamentowych.

Prawo to wchodzi w życie na początku października, a sam Miyachi podczas przedstawiania zmian, wspomniał, że w zgodzie z tymi zmianami najnowsze modele iPhone’ów będą sprzedawane w dotychczasowej ofercie na abonament przez jedynie 10 dni.

Po chwili doszło do konsternacji i szef SoftBanku próbował wycofywać się z tych słów, twierdząc, że nie zna on rzecz jasna dokładnej premiery nowych smartfonów od giganta z Cupertino.

 

iPhone 11 – data premiery

 

Słowa prezesa informują nas, że oficjalnej sklepowej premiery nowych iPhone’ów powinniśmy spodziewać się 20 września, co potwierdza wcześniejsze doniesienia pojawiające się w tej sprawie.

Przedsprzedaż w takim razie powinna ruszyć 13 września, czyli tydzień przed premierą, co jest standardowym terminem w przypadku premier firmy Apple.

Preordery ruszają zawsze w tym samym tygodniu, w którym dochodzi do prezentacji urządzenia. Od 7 lat są one organizowane zawsze we wtorki lub środy. Jako, że środa tego tygodnia przypada na 11 września, która będzie osiemnastą rocznicą zamachów w Nowym Jorku na World Trade Center to powinniśmy spodziewać się zaprezentowania urządzenia we wtorek, 10 września. Wówczas przedstawiciele Apple pokażą nam iPhone’a XI w pełnej krasie.

Na pewno Japonia pojawi się w gronie Państw, w których iPhone pojawi się w sprzedaży najwcześniej.
iPhone 11 premiera w Polsce

Przez ostatnie lata utrzymywała się tendencja, w której premiera nowych iPhone’ów odbywała się u nas tydzień po premierze światowej. Spodziewamy się więc, że nowe dzieci Apple pojawią się u nas 27 września.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online