Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Poznaliśmy cenę iPhone’a 13? W Sieci pojawiły się przecieki

Poznaliśmy cenę iPhone’a 13? W Sieci pojawiły się przecieki

Sezon na przecieki odnośnie nowych sprzętów Apple’a nigdy się nie kończy. Dzisiaj odcinek pod tytułem „poznaliśmy ceny iPhone’a 13?”. Nie wiemy tego oficjalnie, jednak w Sieci pojawiły się przecieki dotyczące tego, ile mogą kosztować najnowsze telefony giganta z Cupertino.

 

iPhone 13 cena

 

Źródłem wspomnianego przecieku jest chiński portal Weibo. Oprócz cen pojawia się w nim również częściowa specyfikacja wszystkich modeli, które zawitają na rynku już jesienią. Wielkości ekranów są identyczne, jak przed rokiem, tańsze modele posiadają 4 GB pamięci RAM, a droższe 6 GB RAM.

Znajdziemy też wersje z pamięcią wewnętrzną rzędu 1 TB oraz ekranem o odświeżaniu 120 Hz.

Kwestia cen wygląda tak, że zwykły iPhone 13 oraz iPhone 13 mini będą tańsze o 29 dolarów, czyli ok. 150 PLN od swoich poprzedników z 2020 roku.
Linia Pro będzie droższa o 50 dolarów, czyli ok. 250 PLN względem iPhone’ów 12.

Tutaj dokładne ceny podane na podstawie przecieków:

 

iPhone 13 mini

 • 64 GB: 3349 PLN
 • 128 GB: 3699 PLN
 • 256 GB: 4199 PLN

 

iPhone 13

 • 64 GB: 4049 PLN
 • 128 GB: 4299 PLN
 • 256 GB: 4799 PLN

 

iPhone 13 Pro

 • 128 GB: 5499 PLN
 • 256 GB: 5949 PLN
 • 512 GB: 6949 PLN
 • 1 TB: 7699 PLN

 

iPhone 13 Pro Max

 • 128 GB: 5949 PLN
 • 256 GB: 6449 PLN
 • 512 GB: 7449 PLN
 • 1 TB: 8199 PLN

Ceny te wydają się być całkiem prawdopodobne. Możemy uwierzyć w to, że koszt najtańszych modeli nieco spadnie, a najdroższe iPhone’y trochę podrożeją.

Wydaje się jednak, że ceny najdroższych modeli z 1 TB pamięci wewnętrznej są nieco chybione. Bardziej prawdopodobne jest, że te iPhone’y będą zdecydowanie droższe niż przepowiada to przeciek.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online