Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Powrót do mechanizmu nożycowego? Apple pracuje nad nową Smart Keyboard do iPada Pro

Powrót do mechanizmu nożycowego? Apple pracuje nad nową Smart Keyboard do iPada Pro

Niedawno serwis Digitimes informował, że niebawem przyjdzie nam zobaczyć całkowicie nową klawiaturę dedykowaną iPadom Pro. Nadchodząca Smart Keyboard ma posiadać mechanizm nożycowy z którego jakiś czas temu Apple zrezygnowało na rzecz mechanizmu motylkowego. Wadliwość tego rozwiązana skłoniło Apple do powrotu, a sama klawiatura będzie dodatkowo posiadać podświetlenie.

 

Apple Smart Keyboard 2020

 

Doniesienia na które można natknąć się w ostatnim czasie w Sieci jasno pokazują, że Apple planuje powrót do starego mechanizmu klawiatur. Masa użytkowników MacBooków narzekała na klawisze motylkowe, gdyż okazały się one rozwiązaniem nad wyraz wadliwym. Oprócz Apple Smart Keyboard z mechanizmem nożycowym, takie klawiatury mają się również pojawić w najnowszych MacBookach.

Klawiatura smart do iPadów ma także w końcu dostać funkcjonalność w postaci podświetlenia klawiszy. Mocno ułatwi to pracę oraz nawigację w ciemniejszych przestrzeniach.

Co prawda na temat klawiatur miał ostatnimi czasy także coś do powiedzenia Ming-Chi Kuo. Jego zdaniem Apple raczej trzymać się będzie sprawdzonego rozwiązania przy klawiaturach do iPada, czyli przycisków wykonanych z silikonu.

Nowy, mniejszy MacBook Pro z klawiaturą z mechanizmem nożycowym może pojawić się na sklepowych półkach jeszcze przed wakacjami. Druga wersja zakłada jednak, że premiera urządzenia mieć miejsce podczas czerwcowego WWDC 2020.

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online