Blog
iClinica>Blog>Apple Pay>Potwierdzenie od Visa Polska – Apple Pay w PKO BP już wkrótce

Potwierdzenie od Visa Polska – Apple Pay w PKO BP już wkrótce

Apple Pay dostępne jest w Polsce od 19 czerwca, kiedy to trafiło do ośmiu banków. Cały czas mówiło się, że klienci PKO BP, czyli największego banku w Polsce będą musieli poczekać trochę dłużej. Okazuje się, że ich oczekiwanie może zaraz się zakończyć.

 

Apple Pay PKO BP

 

Na swoim twitterowym koncie Visa Polska podała, że wkrótce z ich kart przy Apple Pay będą mogli skorzystać klienci PKO BP.

Potwierdzenie takie znajduje się również na stronie Visa poświęconej usłudze Apple Pay.

apple pay polska

 

 

Kiedy możemy spodziewać się Apple Pay w PKO BP?

 

Gdy Apple Pay pojawiło się w Polsce to przedstawiciele PKO BP informowali, że usługa ta powinna pojawić się u nich w trzecim kwartale tego roku – mówiło się o wrześniu. Ale z racji ogromnej popularności i sukcesu Apple Pay w Polsce, bank mógł przyspieszyć proces wdrażania tego sposobu płatności do swojego systemu.

Pod koniec czerwca pojawiały się informacje, jakoby Apple Pay miało pojawić się w PKO BP „w ciągu najbliższych tygodni” – przez co możemy spodziewać się Apple Pay w zasadzie w każdym momencie.

Zapewne klienci PKO korzystający z urządzeń od Apple, mogą już powoli zacierać ręce – a to dobra wiadomość, zwłaszcza, że niebawem poprzez Apple Pay będzie można płacić na Allegro i w innych sklepach internetowych.

Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak korzystać z Apple Pay, skorzystaj z naszego poradnika.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Komentarze do wpisu


 1. coment

  Na stronie iClink i informacji telefonicznej P-ń – cena usługi wymiana baterii IPhon 7 jest 149 zł po rezerwacji 159 zł . Pozdrawiam Tadeusz

  1. iclinica-logo-blue

   Dzień dobry,
   159 zł kosztuje usługa wymiany baterii w iPhone 7+, a nie 7. Bez względu na to jaka cena wyświetliła się po dokonaniu rezerwacji, koszt usługi wymiany baterii w iPhone 7 wynosi 149 zł

   1. iclinica-logo-blue

    Widzimy Pana rezerwację na naprawę iPhone 7+. Jeżeli przyjdzie Pan z iPhone 7 to cena wyniesie 149 zł

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online