Potwierdzenie od Visa Polska – Apple Pay w PKO BP już wkrótce

Apple Pay,iPhone iClinica

Apple Pay dostępne jest w Polsce od 19 czerwca, kiedy to trafiło do ośmiu banków. Cały czas mówiło się, że klienci PKO BP, czyli największego banku w Polsce będą musieli poczekać trochę dłużej. Okazuje się, że ich oczekiwanie może zaraz się zakończyć.

 

Apple Pay PKO BP

 

Na swoim twitterowym koncie Visa Polska podała, że wkrótce z ich kart przy Apple Pay będą mogli skorzystać klienci PKO BP.

Potwierdzenie takie znajduje się również na stronie Visa poświęconej usłudze Apple Pay.

apple pay polska

 

 

Kiedy możemy spodziewać się Apple Pay w PKO BP?

 

Gdy Apple Pay pojawiło się w Polsce to przedstawiciele PKO BP informowali, że usługa ta powinna pojawić się u nich w trzecim kwartale tego roku – mówiło się o wrześniu. Ale z racji ogromnej popularności i sukcesu Apple Pay w Polsce, bank mógł przyspieszyć proces wdrażania tego sposobu płatności do swojego systemu.

Pod koniec czerwca pojawiały się informacje, jakoby Apple Pay miało pojawić się w PKO BP „w ciągu najbliższych tygodni” – przez co możemy spodziewać się Apple Pay w zasadzie w każdym momencie.

Zapewne klienci PKO korzystający z urządzeń od Apple, mogą już powoli zacierać ręce – a to dobra wiadomość, zwłaszcza, że niebawem poprzez Apple Pay będzie można płacić na Allegro i w innych sklepach internetowych.

Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak korzystać z Apple Pay, skorzystaj z naszego poradnika.

 

3 comments on “Potwierdzenie od Visa Polska – Apple Pay w PKO BP już wkrótce”

  1. Na stronie iClink i informacji telefonicznej P-ń – cena usługi wymiana baterii IPhon 7 jest 149 zł po rezerwacji 159 zł . Pozdrawiam Tadeusz

    1. Dzień dobry,
      159 zł kosztuje usługa wymiany baterii w iPhone 7+, a nie 7. Bez względu na to jaka cena wyświetliła się po dokonaniu rezerwacji, koszt usługi wymiany baterii w iPhone 7 wynosi 149 zł

      1. Widzimy Pana rezerwację na naprawę iPhone 7+. Jeżeli przyjdzie Pan z iPhone 7 to cena wyniesie 149 zł

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online