Blog
iClinica>Blog>iOS>Pojawiło się iOS 12.0.1 – co się zmienia?

Pojawiło się iOS 12.0.1 – co się zmienia?

Przed trzema tygodniami swą premierę miał iOS 12. Teraz pojawia się jego aktualizacja, która sygnowana będzie liczbą iOS 12.0.1. Jakie poprawki zawiera?

 

iOS 12.0.1 – co się zmienia?

 

Nowy system zawiera drobne udoskonalenia oraz poprawki błędów – w głównej mierze ten związany z kłopotem, który powodował, że niektóre z iPhone’ów Xs nie ładowały się po podłączeniu do zasilania poprzez kabel Lightning.

 

Dokładne poprawki:

 

  • Znika problem polegający na braku ładowania się iPhone’ów Xs po podłączeniu do zasilania przez kabel Lightning;
  • rozwiązany jest problem polegający na łączeniu się iPhone’a Xs z Wi-Fi na częstotliwości 2,4 GHz zamiast 5 GHz,
  • klawisz „?123” na klawiaturze iPada wraca na swoje stare miejsce;
  • znika problem przez który niektóre napisy nie były wyświetlane w aplikacjach wideo;
  • nie będzie już problemu z łącznością Bluetooth, która momentami stawała się niedostępna;

By zainstalować aktualizację należy wejść w Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia. Instalacji nowej wersji dokonać można także poprzez aplikację iTunes.

Jak widać, poprawki usuwają jedynie kilka pomniejszych problemów, które posiadała premierowa wersja nowego systemu iOS.

Przy okazji Apple wypuściło również trzecią deweloperską betę systemu macOS Mojave 10.14.1

 


Podobne artykuły
iOS 16 update
iOS 16 bez tajemnic
W minionych miesiącach gigant z Cupertino zaprezentował wiele nowości. Podczas tegorocznych konferencji światło dzienne ujrzały takie urządzenia jak iPhone 14 Pro czy też MacBooki z procesorem M2. Sporo uwagi skradły premiery AirPods Pro 2 oraz Apple Watch. Warto jednak pamiętać, że o sile sprzętu stanowi również niezawodne oprogramowanie. W związku z tym każda okrągła aktualizacja … Czytaj dalej iOS 16 bez tajemnic
Path
Nie możesz zainstalować uaktualnienia iOS? Dowiedz się jak rozwiązać problem
Premiera nowej wersji iOS to moment, który dzieli społeczność użytkowników. Jedni z zapartym tchem wyczekują dostępu do aktualizacji, by jak najszybciej przetestować najnowsze funkcje. Inni natomiast mogą początkowo opierać się zmianie ze względu na przyzwyczajenia. Z naszej perspektywy update iOS to krok, który należy i warto podjąć, gdy tylko pojawia się taka możliwość. Należy, bo … Czytaj dalej Nie możesz zainstalować uaktualnienia iOS? Dowiedz się jak rozwiązać problem
Path
Jak zaktualizować system iOS?
Jedną z głównych przewag konkurencyjnych Apple jest doskonale zoptymalizowany software. System operacyjny oraz autorskie aplikacje działają w idealnej symbiozie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki temu sprzęt sygnowany nadgryzionym jabłkiem często bije rywali na głowę w testach wydajności. Wyniki robią jeszcze większe wrażenie po porównaniu specyfikacji poszczególnych urządzeń. Rozwiązania dostarczane przez konkurencyjne firmy … Czytaj dalej Jak zaktualizować system iOS?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online