Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Pojawiają się pierwsze recenzje iPhone 11 Pro – co zachwyca w nim przede wszystkim?

Pojawiają się pierwsze recenzje iPhone 11 Pro – co zachwyca w nim przede wszystkim?

Chociaż iPhone’y 11 Pro oraz 11 Pro Max nie miały jeszcze oficjalnej premiery to garstka ludzi na Świecie otrzymała już swój egzemplarz. Mowa oczywiście o dziennikarzach i testerach związanych z branżą. Mieli oni okazje przetestować już najnowsze urządzenie od Apple i część z nich podzieliła się już swoimi odczuciami w Sieci.

 

iPhone 11 Pro zalety

 

Najpierw pochylmy się nad tym, co spodobało się pierwszym recenzentom:
Skok jakościowy przedniego aparatu – wielu recenzentów chwali mocno nowy aparat umieszczony z przodu iPhone’a 11 Pro. Ich zdaniem widoczna jest ogromna poprawa, jeśli chodzi o jakość zdjęć, gdy porównamy to z poprzednikiem.

  • Zdecydowanie lepsze zdjęcie wykonywane przez tylne aparaty – zdaniem części testerów, Apple dokonało wręcz „skoku milowego” jeśli chodzi o jakość fotografii, które wykonuje najnowszy iPhone. Ten spory skok wynika nie tylko z uwagi na fakt, że pojawi się trzeci obiektyw, ale kluczowa wydaje się być konfiguracja procesora A13 Bionic z uczeniem maszynowym.
  • Świetny Tryb Nocny – tryb ten pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet przy kiepskim oświetleniu. Podobno tryb w iPhone przewyższa zdecydowanie ten, który pojawił się chociażby w telefonie Pixel 3, który uchodził za telefon radzący sobie świetnie z fotografowaniem przy słabszym oświetleniu
  • Bardzo wytrzymała bateria – ta zaleta podkreślana jest bardzo często. Jest spory progres, jeśli chodzi o pracę urządzenia na jednym ładowania, zwłaszcza w przypadku iPhone’a 11 Pro Max możemy mówić o dużym skoku. Urządzenie może pracować od 12 do 14 godzin na jednym ładowaniu, co jest niemałym wzrostem w porównaniu z 8-10 godzinami, które mógł działać iPhone Xs Max.

W zasadzie te dwie kwestie, czyli bateria i jakość zdjęć wymieniane były jako te największe, najbardziej zauważalne zalety nowych iPhone’ów 11 Pro. Oprócz tego recenzenci wspominali o:

  • Świetnym wyświetlaczu Super Retina XDR – bardzo duży kontrast 2 000 000:1, wysoka jasność, nawet do 1200 nitów, a do tego technologia Extreme Dynamic Range, czyli HDR. To wszystko powoduje, że fotografie oraz nagrania wideo wyglądają świetnie na nowych iPhone’ach.
  • Lepszym dźwięku – dostrzeżono również, że iPhone 11 Pro lepiej radzi sobie z dźwiękiem, różnice słychać przede wszystkim przy przestrzenności dźwięku,
  • Ładnej i praktycznej obudowie – dziennikarze chwalą matową obudowę z teksturowanej stali, która wygląda schludnie, sprawa wrażenie naprawdę solidnej i nie wyślizguje się z dłoni podczas użytkowania.

 

iPhone 11 Pro wady

 

Oto wady, na które najczęściej zwracali uwagę recenzenci:

  • Brak złącza USB-C – o tym wspominają oni zdecydowanie najczęściej. Złącze to jest standardem w urządzeniach elektronicznych, nawet iPad Pro został w nie wyposażony, ale niestety iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max ich nie posiadają.
  • Brak czytnika linii papilarnych w ekranie,
  • Brak wyświetlacza Pro Motion,
  • Brak wsparcia dla technologii 5G,

Te minusy to najczęściej wymieniane przez testerów niedogodności, które znajdują się w urządzeniu.

Okazuje się, że iPhone 11 Pro to naprawdę udane urządzenie.


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online