Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath Pojawi się iPad Air 5 z ekranem OLED?

Pojawi się iPad Air 5 z ekranem OLED?

Koreański portal The Elec uderza z kolejną dawką informacji o zbliżających się, nowych generacjach iPadów. Z treści doniesień można wyczytać, że w przyszłym roku doczekamy się pierwszego tabletu od Apple, który posiadał będzie ekran OLED. Mowa tutaj o iPadzie Air 5, który pojawi się na rynku w 2022 roku. Najpewniej do następnego roku przyjdzie nam czekać na iPady Pro z wyświetlaczem OLED, których rynkowy debiut planowany jest na 2023 rok.

 

iPad Air 5

 

Informacjom z portalu The Elec można zaufać, gdyż to przecież oni celnie przewidzieli w zeszłym roku, że w 2021 pojawi się na rynku nowy iPad Pro z ekranem mini-LED. Teraz redaktorzy potwierdzają słowa Ming-Chi Kuo z marca tego roku, kiedy to podał on informację, że iPad Air 5 z wyświetlaczem OLED za jakiś czas pojawi się na rynku.

Informatorzy do których dotarli Koreańczycy sugerują, że wspomniane Air otrzyma ekran OLED o przekątnej 10,86 cala i – jak wspominaliśmy – zadebiutuje w sprzedaży w 2022 roku.

Rok później, w 2023 na rynku pojawią się iPady Pro z wyświetlaczami wykonanymi w technologii OLED i mają otrzymać rozmiary rzędu 11 i 12,9 cala.

Ekran, który pojawi się w iPadach Air różnić się będzie jednak od tego, który pojawi się w iPadach Pro. W Airach uświadczymy sztywne wyświetlacze OLED, natomiast w Pro znajdziemy elastyczne ekrany. Dzięki temu zabiegowi ramki w iPadach Pro będą mogły być nieco cieńsze.


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online