Pojawi się iPad Air 5 z ekranem OLED?

iPad iClinica

Koreański portal The Elec uderza z kolejną dawką informacji o zbliżających się, nowych generacjach iPadów. Z treści doniesień można wyczytać, że w przyszłym roku doczekamy się pierwszego tabletu od Apple, który posiadał będzie ekran OLED. Mowa tutaj o iPadzie Air 5, który pojawi się na rynku w 2022 roku. Najpewniej do następnego roku przyjdzie nam czekać na iPady Pro z wyświetlaczem OLED, których rynkowy debiut planowany jest na 2023 rok.

 

iPad Air 5

 

Informacjom z portalu The Elec można zaufać, gdyż to przecież oni celnie przewidzieli w zeszłym roku, że w 2021 pojawi się na rynku nowy iPad Pro z ekranem mini-LED. Teraz redaktorzy potwierdzają słowa Ming-Chi Kuo z marca tego roku, kiedy to podał on informację, że iPad Air 5 z wyświetlaczem OLED za jakiś czas pojawi się na rynku.

Informatorzy do których dotarli Koreańczycy sugerują, że wspomniane Air otrzyma ekran OLED o przekątnej 10,86 cala i – jak wspominaliśmy – zadebiutuje w sprzedaży w 2022 roku.

Rok później, w 2023 na rynku pojawią się iPady Pro z wyświetlaczami wykonanymi w technologii OLED i mają otrzymać rozmiary rzędu 11 i 12,9 cala.

Ekran, który pojawi się w iPadach Air różnić się będzie jednak od tego, który pojawi się w iPadach Pro. W Airach uświadczymy sztywne wyświetlacze OLED, natomiast w Pro znajdziemy elastyczne ekrany. Dzięki temu zabiegowi ramki w iPadach Pro będą mogły być nieco cieńsze.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online