Blog
iClinica>Blog>iPhone>Oto wygląd iPhone Xi oraz iPhone Xi Max

Oto wygląd iPhone Xi oraz iPhone Xi Max

W Sieci ukazały się fotografie przedstawiające formy odlewnicze nowych iPhone’ów, które ukażą się w tym roku. Rzekomo formy te maja służyć do produkcji etui oraz caseów do nowych telefonów. Tak wyglądać będą następcy iPhone’ów Xs oraz Xs Max.

 

iPhone 11 z potrójną kamerą

 

Na zdjęciach możemy zaobserwować tylną obudowę telefonu na której znajdują się trzy obiektywy aparatu umieszczone na planie trójkąta na wybrzuszeniu w kształcie kwadratu. Od dawna pojawiają się informacje o tym, jakoby potrójna kamera miała zostać zaimplementowana do tegorocznych iPhoneów – odlew to potwierdza.

 

iphone 11

 

Nie wiemy rzecz jasna, czy źródłem plotki o takim właśnie kształcie aparatu nie jest po prostu jeden z prototypów nowego iPhone’a. Finalnie tylna kamera może wyglądać całkowicie inaczej, ale raczej pewniakiem jest fakt, że w nowych smartfonach od giganta z Cupertino wyląduje potrójny obiektyw.

Odlew pokazuje, że w zasadzie oprócz innej kamery, niewiele zmieni się, jeśli chodzi o design i wygląd nowych iPhone’ów w porównaniu do ich poprzedników. To także potwierdzenie krążących plotek, które sugerowały, że spore zmiany w wyglądzie planowane są dopiero przy iPhone’ach w 2020 roku.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online