Oto wygląd iPhone Xi oraz iPhone Xi Max

iPhone iClinica

W Sieci ukazały się fotografie przedstawiające formy odlewnicze nowych iPhone’ów, które ukażą się w tym roku. Rzekomo formy te maja służyć do produkcji etui oraz caseów do nowych telefonów. Tak wyglądać będą następcy iPhone’ów Xs oraz Xs Max.

 

iPhone 11 z potrójną kamerą

 

Na zdjęciach możemy zaobserwować tylną obudowę telefonu na której znajdują się trzy obiektywy aparatu umieszczone na planie trójkąta na wybrzuszeniu w kształcie kwadratu. Od dawna pojawiają się informacje o tym, jakoby potrójna kamera miała zostać zaimplementowana do tegorocznych iPhoneów – odlew to potwierdza.

 

iphone 11

 

Nie wiemy rzecz jasna, czy źródłem plotki o takim właśnie kształcie aparatu nie jest po prostu jeden z prototypów nowego iPhone’a. Finalnie tylna kamera może wyglądać całkowicie inaczej, ale raczej pewniakiem jest fakt, że w nowych smartfonach od giganta z Cupertino wyląduje potrójny obiektyw.

Odlew pokazuje, że w zasadzie oprócz innej kamery, niewiele zmieni się, jeśli chodzi o design i wygląd nowych iPhone’ów w porównaniu do ich poprzedników. To także potwierdzenie krążących plotek, które sugerowały, że spore zmiany w wyglądzie planowane są dopiero przy iPhone’ach w 2020 roku.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online