Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Okienko transferowe wśród platform streamingowych – duże zmocnienie Apple TV+

Okienko transferowe wśród platform streamingowych – duże zmocnienie Apple TV+

Transfery między klubami to w zasadzie sól futbolu i zjawisko, którym żyją media oraz kibice podczas okienek transferowych, które mają miejsce latem przed startem sezonu oraz w styczniu. Okazuje się, że duży transfer wydarzył się także pomiędzy platformami streamingowymi. Ruslan Meshenberg odszedł od Netflixa i zasilił szeregi Apple.

 

Apple TV+

 

Nie znamy szczegółów samej transakcji, ale wiemy, kim jest Ruslan Meshenberg. Jest on jednym z głównych inżynierów, który pracował na stabilnością infrastruktury, która napędza serwis Netflix. Teraz podobnymi kwestiami zajmować się będzie na chwałę giganta z Cupertino. Ten transfer jest jasnym sygnałem, że firmie mocno zależy, by jak najlepiej rozwinąć ich własną platformę, czyli Apple TV+.

Meshenberg trafił bezpośrednio to zespołu, który oddelegowany jest do prac na usługami internetowymi, które oferuje Apple. Jego wiedza i doświadczenie pozwolą poprawić infrastrukturę oraz rozwiązać wszelkie problemy i niedogodności na które może trafić uruchomiona niedawna usługa. Baza użytkowników jest już całkiem pokaźna, dzięki promocji związanej z rozdawaniem rocznej subskrypcji dla każdej osoby, który zakupi nowy sprzęt Apple. Jednak baza ta będzie się sukcesywnie poszerzać, więc sprawna i wydajna infrastruktura będzie na wagę złota.

Z czasem nowy nabytek Apple ma także wspomóc rozwój innych usług online od Apple. Chodzi rzecz jasna o Apple Arcade, Apple Music czy iCloud.

 


Podobne artykuły
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online