Okienko transferowe wśród platform streamingowych – duże zmocnienie Apple TV+

Akcesoria iClinica

Transfery między klubami to w zasadzie sól futbolu i zjawisko, którym żyją media oraz kibice podczas okienek transferowych, które mają miejsce latem przed startem sezonu oraz w styczniu. Okazuje się, że duży transfer wydarzył się także pomiędzy platformami streamingowymi. Ruslan Meshenberg odszedł od Netflixa i zasilił szeregi Apple.

 

Apple TV+

 

Nie znamy szczegółów samej transakcji, ale wiemy, kim jest Ruslan Meshenberg. Jest on jednym z głównych inżynierów, który pracował na stabilnością infrastruktury, która napędza serwis Netflix. Teraz podobnymi kwestiami zajmować się będzie na chwałę giganta z Cupertino. Ten transfer jest jasnym sygnałem, że firmie mocno zależy, by jak najlepiej rozwinąć ich własną platformę, czyli Apple TV+.

Meshenberg trafił bezpośrednio to zespołu, który oddelegowany jest do prac na usługami internetowymi, które oferuje Apple. Jego wiedza i doświadczenie pozwolą poprawić infrastrukturę oraz rozwiązać wszelkie problemy i niedogodności na które może trafić uruchomiona niedawna usługa. Baza użytkowników jest już całkiem pokaźna, dzięki promocji związanej z rozdawaniem rocznej subskrypcji dla każdej osoby, który zakupi nowy sprzęt Apple. Jednak baza ta będzie się sukcesywnie poszerzać, więc sprawna i wydajna infrastruktura będzie na wagę złota.

Z czasem nowy nabytek Apple ma także wspomóc rozwój innych usług online od Apple. Chodzi rzecz jasna o Apple Arcade, Apple Music czy iCloud.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online