Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Okienko transferowe wśród platform streamingowych – duże zmocnienie Apple TV+

Okienko transferowe wśród platform streamingowych – duże zmocnienie Apple TV+

Transfery między klubami to w zasadzie sól futbolu i zjawisko, którym żyją media oraz kibice podczas okienek transferowych, które mają miejsce latem przed startem sezonu oraz w styczniu. Okazuje się, że duży transfer wydarzył się także pomiędzy platformami streamingowymi. Ruslan Meshenberg odszedł od Netflixa i zasilił szeregi Apple.

 

Apple TV+

 

Nie znamy szczegółów samej transakcji, ale wiemy, kim jest Ruslan Meshenberg. Jest on jednym z głównych inżynierów, który pracował na stabilnością infrastruktury, która napędza serwis Netflix. Teraz podobnymi kwestiami zajmować się będzie na chwałę giganta z Cupertino. Ten transfer jest jasnym sygnałem, że firmie mocno zależy, by jak najlepiej rozwinąć ich własną platformę, czyli Apple TV+.

Meshenberg trafił bezpośrednio to zespołu, który oddelegowany jest do prac na usługami internetowymi, które oferuje Apple. Jego wiedza i doświadczenie pozwolą poprawić infrastrukturę oraz rozwiązać wszelkie problemy i niedogodności na które może trafić uruchomiona niedawna usługa. Baza użytkowników jest już całkiem pokaźna, dzięki promocji związanej z rozdawaniem rocznej subskrypcji dla każdej osoby, który zakupi nowy sprzęt Apple. Jednak baza ta będzie się sukcesywnie poszerzać, więc sprawna i wydajna infrastruktura będzie na wagę złota.

Z czasem nowy nabytek Apple ma także wspomóc rozwój innych usług online od Apple. Chodzi rzecz jasna o Apple Arcade, Apple Music czy iCloud.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online