Oficjalnie: Prezentacja tegorocznych iPhone’ów 12 września!

iPhone iClinica

To już pewne – ujrzymy nowe iPhone’y podczas konferencji, która odbędzie się 12 września o godzinie 10:00 w Steve Jobs Theater. Jakie będą iPhone 2018?

 

iPhone 9 i iPhone XS

 

Tak, już niebawem wszelkie wątpliwości zostaną rozwianie i 12 września poznamy wszystkie informacje na temat tegorocznych iPhone’ów. Dokładne nazwy, specyfikacje, wygląd, no i przede wszystkim cenę. Czy kieszeń chętnych na zakup mocno ucierpi?

 

Co zobaczymy podczas konferencji?

 

Właśnie, bo to nie tylko iPhone XS, czy iPhone 9, ale także inne urządzenia – Apple Watch Series 4, AirPods z etui ładowanym bezprzewodowo oraz data premiery podkładki AirPower.
Niewykluczone, że pokazane zostaną także nowe iPady Pro oraz MacBooki – choć być może dla tych urządzeń Apple zorganizuje oddzielny event w październiku.

12 września podczas konferencji przedstawiciele firmy Apple zaprezentują także finalne wersje swoich systemów, mianowicie: iOS 12, macOS Mojave, tvOS 12 oraz watchOS 5.

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od momentu, w którym ujrzymy to wszystko. Wielu fanów sprzętów od Apple już zaciera ręce. Jeszcze tylko chwila cierpliwości i wszyscy zobaczymy, czym tym razem zaskoczy nas gigant z Cupertino.

 

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online