Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath Oficjalnie: nowy iPad Air w sprzedaży!

Oficjalnie: nowy iPad Air w sprzedaży!

Słuchy krążyły po Sieci od dłuższego czasu, ale brakowało konkretów. Nagle Apple robi nam niespodziankę i od wczoraj w ich sklepie można kupić nowy model iPada Air z 10,5-calowym ekranem!

 

iPad Air 2019

 

Gdy po raz pierwszy spojrzymy na urządzenia to dostrzeżemy, iż nowy model nie różni się zbytnio od swojego zeszłorocznego poprzednika. W rzeczy samej, nie zbyt wielu różnic, ale należy podkreślić, iż nowy iPad Air posiada większy ekran, który w tym roku dostał wielkość 10,5 cala. Wyświetlacz wspiera technologię True Tone. Z innych rzeczy wartych wspomnienia – urządzenie wbrew kierunkowi, który obrało ostatnio Apple, posiada złącze minijack 3,5 mm. Sprzęt posiada wbudowane głośniki, współpracuje z takimi akcesoriami, jak Smart Keyboard oraz Apple Pencil. Sam iPad posiada 6,1 mm grubości i waży doładnie 456 gramów.

Tablet od Apple napędzany jest za pomocą procesora Apple A12 Bionic. Według producenta pojemność baterii powinna starczyć na ponad 10 godzin użytkowania. Nie uświadczymy jednak Face ID, które znalazło się w iPadach Pro, za odblokowywanie urządzenia odpowiedzialny będzie czytnik linii papilarnych, czyli Touch ID.

Oprócz tego na pokładzie znajduje się jeden tylni aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, a z przodu kamera posiada 7 megapikseli.

 

ipad air

 

iPad Air 2019 cena

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany nowym iPadem Air w standardowej wersji z pamięcią rzędu 64 GB to musi przygotować się na wydatek rzędu 2499 złotych. W przypadku konfiguracji z pamięcią wewnętrzną wielkości 256 GB wydatek zwiększy się do 3299 złotych. Wersja iPad Air WiFi + Cellular kosztuje 3099 złotych.

 


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online