Blog
iClinica>Blog>iPad>Oficjalnie: nowy iPad Air w sprzedaży!

Oficjalnie: nowy iPad Air w sprzedaży!

Słuchy krążyły po Sieci od dłuższego czasu, ale brakowało konkretów. Nagle Apple robi nam niespodziankę i od wczoraj w ich sklepie można kupić nowy model iPada Air z 10,5-calowym ekranem!

 

iPad Air 2019

 

Gdy po raz pierwszy spojrzymy na urządzenia to dostrzeżemy, iż nowy model nie różni się zbytnio od swojego zeszłorocznego poprzednika. W rzeczy samej, nie zbyt wielu różnic, ale należy podkreślić, iż nowy iPad Air posiada większy ekran, który w tym roku dostał wielkość 10,5 cala. Wyświetlacz wspiera technologię True Tone. Z innych rzeczy wartych wspomnienia – urządzenie wbrew kierunkowi, który obrało ostatnio Apple, posiada złącze minijack 3,5 mm. Sprzęt posiada wbudowane głośniki, współpracuje z takimi akcesoriami, jak Smart Keyboard oraz Apple Pencil. Sam iPad posiada 6,1 mm grubości i waży doładnie 456 gramów.

Tablet od Apple napędzany jest za pomocą procesora Apple A12 Bionic. Według producenta pojemność baterii powinna starczyć na ponad 10 godzin użytkowania. Nie uświadczymy jednak Face ID, które znalazło się w iPadach Pro, za odblokowywanie urządzenia odpowiedzialny będzie czytnik linii papilarnych, czyli Touch ID.

Oprócz tego na pokładzie znajduje się jeden tylni aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, a z przodu kamera posiada 7 megapikseli.

 

ipad air

 

iPad Air 2019 cena

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany nowym iPadem Air w standardowej wersji z pamięcią rzędu 64 GB to musi przygotować się na wydatek rzędu 2499 złotych. W przypadku konfiguracji z pamięcią wewnętrzną wielkości 256 GB wydatek zwiększy się do 3299 złotych. Wersja iPad Air WiFi + Cellular kosztuje 3099 złotych.

 


Podobne artykuły
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path
iPad nie chce się włączyć
iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Czasem słyszy się, że problemy z zacinaniem się sprzętu nie dotyczą środowiska Apple. To nie do końca prawda. „Jabłka” faktycznie charakteryzują się wyjątkową niezawodnością, ale nawet im zdarzają się chwile słabości. Tak bywa w przypadku urządzeń zaliczających się do wszystkich kategorii produktowych. Problemy techniczne mogą zatem wystąpić również w przypadku tytułowych iPadów. Gdy tablet nagle … Czytaj dalej iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online