Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Nowy MacBook Pro 16 z klawiaturą nożycową

Nowy MacBook Pro 16 z klawiaturą nożycową

Jesienią ma pojawić się nowy, całkowicie odświeżony MacBook Pro z ekranem 16 cali. Dowiedzieliśmy się również, iż trafi do niego nowa rodzaj klawiatury nożycowej. Klawiatury te od przyszłego roku mają także trafić do wszystkich MacBooków Pro oraz Air.

 

MacBook Pro 2019

 

Informacje te pochodzą rzecz jasna od niezawodnego analityka Ming-Chi Kuo. Jego zdaniem obecna, bardzo awaryjna klawiatura wyposażona w mechanizm motylkowa, która trafia do wszystkich aktualnych urządzeń, zostanie zmieniona przez nowy rodzaj klawiatury z o wiele bardziej niezawodnym mechanizmem nożycowym. Pierwszym modelem do którego trafi ta klawiatura to nadchodzący MacBook Pro, który pojawi się jesienią.
Z informacji, które zdobył słynny analityk wiemy już, że ten mechanizm wyląduje w nowych MacBookach w przyszłym roku.

Apple tym samym wraca do starego mechanizmu nożycowego, jednak będzie on całkowicie zmieniony i będzie modelem, który do tej pory nie lądował jeszcze w żadnym laptopie. Klawiatura będzie wzmacniana włóknem szklanym, a poprzez zastosowanie wyższego profilu drobinki kurzu lub jedzenie, które dostają się pod klawisze, nie powinny stanowić już tak sporego problemu. Do tej pory często zdarzało się tak, że tak prozaiczne kwestie powodowały uszkodzenia klawiatury, które często prowadziły do nawet do tego, że klawiatura ulegała poważnej usterce i zwyczajnie przestawała prawidłowo funkcjonować.

Zdaniem analityka Min-Chi Kuo premiery nowego MacBooka Pro z ekranem 16 cali spodziewać powinniśmy się w czwartym kwartale tego roku. Najprawdopodobniej będzie to październik lub początek listopada.

Według informacji, które podawał Economic Daily News ekran MacBooka Pro posiadał będzie rozdzielczość 3072 x 1920 i wykonany zostanie w technologii LCD. Jeśli chodzi o cenę to w dniu premiery ma ona wynosić około 3000 dolarów.

 


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online