Blog
iClinica>Blog>Macbook>Nowy MacBook Air później niż się spodziewamy

Nowy MacBook Air później niż się spodziewamy

Przeróżne plotki o nowym MacBooku krążą w Sieci od dawna. Wynikało z nich, że powinniśmy spodziewać się nowego modelu jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku. Nowe wieści wskazują, że na premierę nowego komputera od giganta z Cupertino przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

 

Kiedy możemy spodziewać się MacBook Air w 2018?

 

Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się raczej pod koniec drugiej połowy roku. Informacje pochodzę od dostawców podzespołów mówią nam, że mimo tego, iż Apple planowało rozpocząć masową produkcję MacBooka w drugim kwartale to zostanie ona opóźniona, ale nie znamy dokładnych przyczyn takiego stanu rzeczy.

Nieoficjalnie mówi się, że amerykanie mają problemy z dostawami niektórych komponentów i pomimo tego, że Apple pracuje nad nowym komputerem od dłuższego czasu to zmuszeni są oni przesunąć jego premierę, która najprawdopodobniej odbędzie się jesienią.

 

macbook air

 

Jaki ma być nowy MacBook Air?

 

Przede wszystkim – ma być tańszy. Mówi się, że jego cena w dniu premiery będzie na pewno niższa niż 1000 dolarów. Oznacza to, że będzie on tańszy niż jego poprzednik. Nadal ma być to zgrabny, 13-calowy ultrabook, zapewne wyposażony w procesor Intel Core 8-smej generacji, mówi się także o 8GB RAMu.

Tego, że na rynku pojawi się nowy MacBook powinniśmy być raczej pewni, gdyż potwierdzają to niezależne od siebie źródła. Jego opóźnienie powoduje, że chyba warto poczekać z zakupem nowego komputera – większa wydajność i przede wszystkim korzystniejsza cena powodują, że może być to sprzęt warty dodatkowej odrobiny cierpliwości.


Podobne artykuły
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
O sprzęcie Apple można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno nie to, że jest tani. Miłośnicy marki świadomie decydują się jednak na taką inwestycję. Podczas przeglądania dostępnych opcji zawsze można jednak poszukać okazji do zaoszczędzenia. Jednym ze sposobów jest zmiana ilości wbudowanej pamięci wewnętrznej. Wybór niższej konfiguracji często pozwala na zmniejszenie ceny końcowej przynajmniej o … Czytaj dalej Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Path
Zacinająca się klawiatura MacBook
Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Klawiatura stanowi jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów laptopa. Służy ona do obsługi komunikatorów tekstowych, pakietu biurowego, wyszukiwarek internetowych, a także wielu innych narzędzi. Każdego dnia przyciski mogą być naciskane nawet kilka tysięcy razy. Inżynierowie Apple starają się zapewnić jak największą wytrzymałość w tej materii. Nie należy jednak oczekiwać stuprocentowej bezawaryjności. Pod wpływem różnorodnych czynników zawsze … Czytaj dalej Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Path
Jak zaktualizować MacBooka
Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Sprzęt Apple zawdzięcza swoją renomę wielu atutom. Jednym z nich bez wątpienia jest środowisko systemowe. Każda kategoria urządzeń działa w oparciu o własny system operacyjny. Niemniej można wskazać cechy łączące wszystkie pozycje z oferty. Wspólnym mianownikiem bez wątpienia jest niezawodność, wydajność i niepowtarzalna kultura pracy. W dużej mierze to zasługa systemu operacyjnego. Jeżeli chcesz korzystać … Czytaj dalej Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Path

Komentarze do wpisu


Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online