Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Nowy MacBook Air później niż się spodziewamy

Nowy MacBook Air później niż się spodziewamy

Przeróżne plotki o nowym MacBooku krążą w Sieci od dawna. Wynikało z nich, że powinniśmy spodziewać się nowego modelu jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku. Nowe wieści wskazują, że na premierę nowego komputera od giganta z Cupertino przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

 

Kiedy możemy spodziewać się MacBook Air w 2018?

 

Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się raczej pod koniec drugiej połowy roku. Informacje pochodzę od dostawców podzespołów mówią nam, że mimo tego, iż Apple planowało rozpocząć masową produkcję MacBooka w drugim kwartale to zostanie ona opóźniona, ale nie znamy dokładnych przyczyn takiego stanu rzeczy.

Nieoficjalnie mówi się, że amerykanie mają problemy z dostawami niektórych komponentów i pomimo tego, że Apple pracuje nad nowym komputerem od dłuższego czasu to zmuszeni są oni przesunąć jego premierę, która najprawdopodobniej odbędzie się jesienią.

 

macbook air

 

Jaki ma być nowy MacBook Air?

 

Przede wszystkim – ma być tańszy. Mówi się, że jego cena w dniu premiery będzie na pewno niższa niż 1000 dolarów. Oznacza to, że będzie on tańszy niż jego poprzednik. Nadal ma być to zgrabny, 13-calowy ultrabook, zapewne wyposażony w procesor Intel Core 8-smej generacji, mówi się także o 8GB RAMu.

Tego, że na rynku pojawi się nowy MacBook powinniśmy być raczej pewni, gdyż potwierdzają to niezależne od siebie źródła. Jego opóźnienie powoduje, że chyba warto poczekać z zakupem nowego komputera – większa wydajność i przede wszystkim korzystniejsza cena powodują, że może być to sprzęt warty dodatkowej odrobiny cierpliwości.


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Komentarze do wpisu


Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online