Nowy MacBook Air później niż się spodziewamy

Macbook iClinica

Przeróżne plotki o nowym MacBooku krążą w Sieci od dawna. Wynikało z nich, że powinniśmy spodziewać się nowego modelu jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku. Nowe wieści wskazują, że na premierę nowego komputera od giganta z Cupertino przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

 

Kiedy możemy spodziewać się MacBook Air w 2018?

 

Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się raczej pod koniec drugiej połowy roku. Informacje pochodzę od dostawców podzespołów mówią nam, że mimo tego, iż Apple planowało rozpocząć masową produkcję MacBooka w drugim kwartale to zostanie ona opóźniona, ale nie znamy dokładnych przyczyn takiego stanu rzeczy.

Nieoficjalnie mówi się, że amerykanie mają problemy z dostawami niektórych komponentów i pomimo tego, że Apple pracuje nad nowym komputerem od dłuższego czasu to zmuszeni są oni przesunąć jego premierę, która najprawdopodobniej odbędzie się jesienią.

 

macbook air

 

Jaki ma być nowy MacBook Air?

 

Przede wszystkim – ma być tańszy. Mówi się, że jego cena w dniu premiery będzie na pewno niższa niż 1000 dolarów. Oznacza to, że będzie on tańszy niż jego poprzednik. Nadal ma być to zgrabny, 13-calowy ultrabook, zapewne wyposażony w procesor Intel Core 8-smej generacji, mówi się także o 8GB RAMu.

Tego, że na rynku pojawi się nowy MacBook powinniśmy być raczej pewni, gdyż potwierdzają to niezależne od siebie źródła. Jego opóźnienie powoduje, że chyba warto poczekać z zakupem nowego komputera – większa wydajność i przede wszystkim korzystniejsza cena powodują, że może być to sprzęt warty dodatkowej odrobiny cierpliwości.

One comment on “Nowy MacBook Air później niż się spodziewamy”

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online