Nowy iPad Pro 2019 z potrójną kamerą?

iPad iClinica

Gdy słyszy się hasła: „nowy iPad z potrójnym aparatem” lub „tegoroczny iPhone posiadał będzie aż cztery kamery!” to najczęściej mamy do czynienia z konceptami wizualnymi od osób z zajawką na tworzenie pewnego rodzaju projektów wizualnych. Jest to ich wizja tego, jak mogłyby wyglądać nowe urządzenia i bardzo rzadko ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. W tym wypadku jest inaczej i przecieki o iPadzie Pro z potrójną kamerą pochodzą z dość wiarygodnych źródeł związanych z łańcuchem dostaw Apple.

 

iPad Pro 2019

 

Apple planuje mocno zainwestować w odświeżenie iPada Pro i znaleźć mają się w nim spore zmiany. Jedną z nich ma być implementacja potrójnej kamery zamiast dotychczasowej pojedynczej, która znajdowała się na plecach iPadów. Ułożenie trzech aparatów ma być rozwiązanie tak samo, jak w przypadku nadchodzących iPhone’ów.

Japoński serwis Macotacara był pierwszym, który dotarł od informacji pochodzących od dostawców komponentów dla Apple i to od nich pojawił się przecież o potrójnej kamerze w iPadzie Pro.

 

Nowy iPad 2019 z ekranem 10,2”

 

Oprócz tego w przecieku pojawiła się wzmianka na temat nowego iPada, który ma posiadać ekran o przekątnej 10,2 cala i być bezpośrednim następcą iPada z ekranem 9,7 cala. Ten model miałby posiadać podwójną kamerę.

W przypadku obu modeli mielibyśmy wówczas bardzo zauważalny skok jakościowy i technologiczny w kontekście kamery i aparatów. Fotografowanie i nagrywanie filmów wideo stałoby się o wiele bardziej rozwinięte niż dotychczas. Do tej pory iPady były bardzo w tyle względem iPhone’ów jeśli chodzi o te właśnie kwestie.

Większa liczba aparatów w tych urządzeniach miałaby również ogromny wpływ na możliwości tabletów względem rozszerzonej rzeczywistości na którą Apple chce powoli stawiać.
AR będzie jedną z technologii na którą mocny nacisk chce położyć gigant z Cupertino i te zmiany w tabletach

Apple wydają się naturalną koleją rzeczy, by technologia stała się bardziej wykorzystywana. Także mocniejsze aparaty w iPadach wydają się mieć sporo sensu.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online