Blog
iClinica>Blog>iPad>Nowy iPad Pro 2019 z potrójną kamerą?

Nowy iPad Pro 2019 z potrójną kamerą?

Gdy słyszy się hasła: „nowy iPad z potrójnym aparatem” lub „tegoroczny iPhone posiadał będzie aż cztery kamery!” to najczęściej mamy do czynienia z konceptami wizualnymi od osób z zajawką na tworzenie pewnego rodzaju projektów wizualnych. Jest to ich wizja tego, jak mogłyby wyglądać nowe urządzenia i bardzo rzadko ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. W tym wypadku jest inaczej i przecieki o iPadzie Pro z potrójną kamerą pochodzą z dość wiarygodnych źródeł związanych z łańcuchem dostaw Apple.

 

iPad Pro 2019

 

Apple planuje mocno zainwestować w odświeżenie iPada Pro i znaleźć mają się w nim spore zmiany. Jedną z nich ma być implementacja potrójnej kamery zamiast dotychczasowej pojedynczej, która znajdowała się na plecach iPadów. Ułożenie trzech aparatów ma być rozwiązanie tak samo, jak w przypadku nadchodzących iPhone’ów.

Japoński serwis Macotacara był pierwszym, który dotarł od informacji pochodzących od dostawców komponentów dla Apple i to od nich pojawił się przecież o potrójnej kamerze w iPadzie Pro.

 

Nowy iPad 2019 z ekranem 10,2”

 

Oprócz tego w przecieku pojawiła się wzmianka na temat nowego iPada, który ma posiadać ekran o przekątnej 10,2 cala i być bezpośrednim następcą iPada z ekranem 9,7 cala. Ten model miałby posiadać podwójną kamerę.

W przypadku obu modeli mielibyśmy wówczas bardzo zauważalny skok jakościowy i technologiczny w kontekście kamery i aparatów. Fotografowanie i nagrywanie filmów wideo stałoby się o wiele bardziej rozwinięte niż dotychczas. Do tej pory iPady były bardzo w tyle względem iPhone’ów jeśli chodzi o te właśnie kwestie.

Większa liczba aparatów w tych urządzeniach miałaby również ogromny wpływ na możliwości tabletów względem rozszerzonej rzeczywistości na którą Apple chce powoli stawiać.
AR będzie jedną z technologii na którą mocny nacisk chce położyć gigant z Cupertino i te zmiany w tabletach

Apple wydają się naturalną koleją rzeczy, by technologia stała się bardziej wykorzystywana. Także mocniejsze aparaty w iPadach wydają się mieć sporo sensu.

 


Podobne artykuły
Apple Pencil 2
Apple Pencil – 2 generacja
– Kto chce rysik? Musisz go wyciągać, odkładać, możesz go zgubić. Ble! Nikt nie chce rysika – powiedział Steve Jobs podczas pamiętnej prezentacji pierwszej generacji iPhone’a. Następcy założyciela Apple najwyraźniej nie podzielali tego punktu widzenia. Już w 2015 roku, czyli po upływie kilku lat od przytoczonego wystąpienia w ofercie amerykańskiej firmy pojawił się Apple Pencil. … Czytaj dalej Apple Pencil – 2 generacja
Path
Myszka do iPada
Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Gdy oczekujesz kompaktowej konstrukcji i wszechstronności, sięgasz po urządzenia mobilne. Z kolei jeśli w danym momencie potrzebujesz precyzji i bardziej zaawansowanych funkcji, niezastąpiony okaże się komputer. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje wady oraz zalety. Należy zatem dysponować nim w zależności od okoliczności. Istnieją jednak sposoby, aby połączyć atuty urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Taki efekt może … Czytaj dalej Myszka do iPada – jak ją podłączyć?
Path
iPad nie chce się włączyć
iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Czasem słyszy się, że problemy z zacinaniem się sprzętu nie dotyczą środowiska Apple. To nie do końca prawda. „Jabłka” faktycznie charakteryzują się wyjątkową niezawodnością, ale nawet im zdarzają się chwile słabości. Tak bywa w przypadku urządzeń zaliczających się do wszystkich kategorii produktowych. Problemy techniczne mogą zatem wystąpić również w przypadku tytułowych iPadów. Gdy tablet nagle … Czytaj dalej iPad nie chce się włączyć – co zrobić?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online