Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath Nowy iPad Pro 2019 z potrójną kamerą?

Nowy iPad Pro 2019 z potrójną kamerą?

Gdy słyszy się hasła: „nowy iPad z potrójnym aparatem” lub „tegoroczny iPhone posiadał będzie aż cztery kamery!” to najczęściej mamy do czynienia z konceptami wizualnymi od osób z zajawką na tworzenie pewnego rodzaju projektów wizualnych. Jest to ich wizja tego, jak mogłyby wyglądać nowe urządzenia i bardzo rzadko ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. W tym wypadku jest inaczej i przecieki o iPadzie Pro z potrójną kamerą pochodzą z dość wiarygodnych źródeł związanych z łańcuchem dostaw Apple.

 

iPad Pro 2019

 

Apple planuje mocno zainwestować w odświeżenie iPada Pro i znaleźć mają się w nim spore zmiany. Jedną z nich ma być implementacja potrójnej kamery zamiast dotychczasowej pojedynczej, która znajdowała się na plecach iPadów. Ułożenie trzech aparatów ma być rozwiązanie tak samo, jak w przypadku nadchodzących iPhone’ów.

Japoński serwis Macotacara był pierwszym, który dotarł od informacji pochodzących od dostawców komponentów dla Apple i to od nich pojawił się przecież o potrójnej kamerze w iPadzie Pro.

 

Nowy iPad 2019 z ekranem 10,2”

 

Oprócz tego w przecieku pojawiła się wzmianka na temat nowego iPada, który ma posiadać ekran o przekątnej 10,2 cala i być bezpośrednim następcą iPada z ekranem 9,7 cala. Ten model miałby posiadać podwójną kamerę.

W przypadku obu modeli mielibyśmy wówczas bardzo zauważalny skok jakościowy i technologiczny w kontekście kamery i aparatów. Fotografowanie i nagrywanie filmów wideo stałoby się o wiele bardziej rozwinięte niż dotychczas. Do tej pory iPady były bardzo w tyle względem iPhone’ów jeśli chodzi o te właśnie kwestie.

Większa liczba aparatów w tych urządzeniach miałaby również ogromny wpływ na możliwości tabletów względem rozszerzonej rzeczywistości na którą Apple chce powoli stawiać.
AR będzie jedną z technologii na którą mocny nacisk chce położyć gigant z Cupertino i te zmiany w tabletach

Apple wydają się naturalną koleją rzeczy, by technologia stała się bardziej wykorzystywana. Także mocniejsze aparaty w iPadach wydają się mieć sporo sensu.

 


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online