Nowe iPhone’y świetnie schodzą w przedsprzedaży

iPhone iClinica

Generalnie sprawę trzeba przedstawić jasno – Apple raczej nie ma problemu ze sprzedażą swoich urządzeń. Zdecydowana większość z nich schodzi niemal, jak świeże bułeczki. Głosy pojawiały się różne, ale w Apple „hajs się zgadza”. Wiadomo – sprzedaż nie zawsze idzie tak, jak włodarze giganta by sobie to wymarzyli, ale jedno jest pewno – wielu innych producentów życzyłoby sobie takiej sprzedaży, zwłaszcza w segmencie smartfonów premium. Według raportu Ming-Chi Kuo przedsprzedaż tegorocznych urządzeń Apple idzie lepiej niż pierwotnie zakładano.

 

Bardzo dobra sprzedaż iPhone 11

 

Analityk Ming-Chi Kuo jest zdania, że od startu przedsprzedaży, która wystartowała w poprzedni piątek, udało sprzedać się zdecydowanie więcej iPhone’ów niż początkowo zakładano. Według jego źródeł prym wiedzie iPhone 11 w nowych kolorach – fioletowym oraz zielonym oraz iPhone 11 Pro także w nowym wariancie kolorystycznym – nocna zieleń.

Kuo dotarł także do informacji, że Apple ma kłopot z masową produkcją iPhone’a 11 Pro w wersji nocna zieleń. Jest to spowodowane przez fakt, iż proces tworzenia szklanej obudowy w tym modelu jest bardziej skomplikowany. Może to spowodować, że dostępność modelu w tym wariancie kolorystycznym stanie się nieco bardziej ograniczona.

Modele iPhone’a 11 Pro są zdecydowanie najbardziej popularne na terenie Stanów Zjednoczonych, a tańszy iPhone 11 sprzedaje się najlepiej w Chinach i to tam osiąga dobre liczby.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online