Blog
iClinica Path Blog Path iPhone Path Nowe iPhone’y świetnie schodzą w przedsprzedaży

Nowe iPhone’y świetnie schodzą w przedsprzedaży

Generalnie sprawę trzeba przedstawić jasno – Apple raczej nie ma problemu ze sprzedażą swoich urządzeń. Zdecydowana większość z nich schodzi niemal, jak świeże bułeczki. Głosy pojawiały się różne, ale w Apple „hajs się zgadza”. Wiadomo – sprzedaż nie zawsze idzie tak, jak włodarze giganta by sobie to wymarzyli, ale jedno jest pewno – wielu innych producentów życzyłoby sobie takiej sprzedaży, zwłaszcza w segmencie smartfonów premium. Według raportu Ming-Chi Kuo przedsprzedaż tegorocznych urządzeń Apple idzie lepiej niż pierwotnie zakładano.

 

Bardzo dobra sprzedaż iPhone 11

 

Analityk Ming-Chi Kuo jest zdania, że od startu przedsprzedaży, która wystartowała w poprzedni piątek, udało sprzedać się zdecydowanie więcej iPhone’ów niż początkowo zakładano. Według jego źródeł prym wiedzie iPhone 11 w nowych kolorach – fioletowym oraz zielonym oraz iPhone 11 Pro także w nowym wariancie kolorystycznym – nocna zieleń.

Kuo dotarł także do informacji, że Apple ma kłopot z masową produkcją iPhone’a 11 Pro w wersji nocna zieleń. Jest to spowodowane przez fakt, iż proces tworzenia szklanej obudowy w tym modelu jest bardziej skomplikowany. Może to spowodować, że dostępność modelu w tym wariancie kolorystycznym stanie się nieco bardziej ograniczona.

Modele iPhone’a 11 Pro są zdecydowanie najbardziej popularne na terenie Stanów Zjednoczonych, a tańszy iPhone 11 sprzedaje się najlepiej w Chinach i to tam osiąga dobre liczby.

 


Podobne artykuły
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online