Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Nowe iPhone’y świetnie schodzą w przedsprzedaży

Nowe iPhone’y świetnie schodzą w przedsprzedaży

Generalnie sprawę trzeba przedstawić jasno – Apple raczej nie ma problemu ze sprzedażą swoich urządzeń. Zdecydowana większość z nich schodzi niemal, jak świeże bułeczki. Głosy pojawiały się różne, ale w Apple „hajs się zgadza”. Wiadomo – sprzedaż nie zawsze idzie tak, jak włodarze giganta by sobie to wymarzyli, ale jedno jest pewno – wielu innych producentów życzyłoby sobie takiej sprzedaży, zwłaszcza w segmencie smartfonów premium. Według raportu Ming-Chi Kuo przedsprzedaż tegorocznych urządzeń Apple idzie lepiej niż pierwotnie zakładano.

 

Bardzo dobra sprzedaż iPhone 11

 

Analityk Ming-Chi Kuo jest zdania, że od startu przedsprzedaży, która wystartowała w poprzedni piątek, udało sprzedać się zdecydowanie więcej iPhone’ów niż początkowo zakładano. Według jego źródeł prym wiedzie iPhone 11 w nowych kolorach – fioletowym oraz zielonym oraz iPhone 11 Pro także w nowym wariancie kolorystycznym – nocna zieleń.

Kuo dotarł także do informacji, że Apple ma kłopot z masową produkcją iPhone’a 11 Pro w wersji nocna zieleń. Jest to spowodowane przez fakt, iż proces tworzenia szklanej obudowy w tym modelu jest bardziej skomplikowany. Może to spowodować, że dostępność modelu w tym wariancie kolorystycznym stanie się nieco bardziej ograniczona.

Modele iPhone’a 11 Pro są zdecydowanie najbardziej popularne na terenie Stanów Zjednoczonych, a tańszy iPhone 11 sprzedaje się najlepiej w Chinach i to tam osiąga dobre liczby.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online