Blog
iClinica>Blog>iPhone>Nowe iPhone’y bardzo dobrze się sprzedają – Apple zwiększa ich produkcje

Nowe iPhone’y bardzo dobrze się sprzedają – Apple zwiększa ich produkcje

Okazuje się, że sprzedaż iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro oraz iPhone’a 11 Pro Max przekroczyła oczekiwania i zapotrzebowanie na nie na rynku jest większe niż przypuszczano. Z raportu wykonanego przez Nikkei Asian Review dowiadujemy się, że Apple zdecydowało o zwiększeniu produkcji tegorocznych modeli, by trafiły one do większej liczby konsumentów.

Bardzo dobra sprzedaż iPhone’ów 11

O fakcie, że tegoroczne iPhone’y cieszą się naprawdę dużą popularnością słyszymy już od dłużczego czasu. Sam CEO Apple, czyli Tim Cook wspominał ostatnio w jednym z wywiadów, że w pierwszych tygodniach po premierze tegoroczne iPhone’y sprzedają się naprawdę bardzo dobrze. Słowa te potwierdza najnowszy raport, który został wykonany przez Nikkei. W swojej analizie powołują się oni na źródła, które posiadają w łańcuchu dostaw Apple. Z informacji, które udało się z nich uzyskać, że Apple rozmawiało ze swoimi producentami podzespołów oraz dostawcami o zwiększeniu produkcji o 10% względem pierwotnych zamówień. Gdy przełożymy tę wartość procentową na liczby, to wychodzi, że powstanie o około 8 milionów iPhone’ów więcej. Jest to ogromna liczba, ale jeśli twórcy raportu się nie mylą to tegoroczne iPhone’y naprawdę świetnie się sprzedają.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online