Nowe AirPods jednak w 2019 roku?

Akcesoria,Apple iClinica

Jeżeli chcieliście sprezentować komuś pod choinkę nowe AirPodsy to odłóżcie ten pomysł na przyszly rok. Pomimo plotek, że Apple zdąży wypuścić nowy model słuchawek AirPods jeszcze w tym roku jednak nie znajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości.

 

AirPods 2019

 

Najlepszy analityk na świecie, czyli nie kto inny, jak Ming-Chi Kuo powrócił do nas z kolejną dawką doniesień. Tym razem na temat AirPodsów. Zdaniem analityka, nowe AirPodsy z etui do ładowania bezprzewodowego, pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2019 roku.

Słuchawki zostały oficjalnie zapowiedziane jeszcze w 2017 roku. Wówczas Apple mówiło, że wprowadzi na rynek „słuchawki AirPods z opcją ładowania bezprzewodowego”. Za to ładowanie bezprzewodowe odpowiadać ma etui, a nie słuchawki rzecz jasna. Nie wiemy, czy będzie to element zestawu z słuchawkami, czy produkt, który trzeba będzie zakupić oddzielnie.

Co ciekawe, w jednej z wersji beta systemu iOS 12, odnalazło się zdjęcie przedstawiające etui do AirPodsów, dzięki któremu możliwe będzie ładowanie bezprzewodowe z widoczną sygnalizacją stanu naładowania akumulatorów.

Według doniesień analityka, dodatek w postaci możliwości ładowania bezprzewodowego wiąże się z tym, że na etui oddziaływać będą zdecydowanie wyższe temperatury. To wymusza na producencie wykorzystanie innych materiałów, chociażby zawiasów do wieczka. Przez to cena samego etui może wzrosnąć nawet o 60%, choć oczywiście nic pewnego.

Podobno poprawiony ma także zostać moduł Bluetooth, co mówi nam o tym, że same zmiany dotkną także samych słuchawek.

Ich premiera ma się połączyć z debiutem rynkowym maty ładującej AirPower.

 

AirPods 2

 

Od długiego czasu spodziewamy się również ogłoszenia nowego, zupełnie odświeżonego modelu słuchawek, czyli AirPods 2. Według analityka pojawić się one mogą dopiero z początkiem 2020 roku i będą różnić się diametralnie od swojego protoplasty.

Po nowych słuchawkach z dwójką w nazwie powinniście się spodziewać wsparcia dla funkcji „Hey, Siri”, odporności na wodę i nowego chipu.

Trzeba podkreślić, że AirPodsy to zdecydowanie najpopularniejsze akcesorium w historii giganta z Cupertino. Szacuje się, że w ciągu dwóch lat od premiery pierwszej wersji AirPodsów, sprzedały się one w liczbie ok. 45 mln sztuk. Biorąc pod uwagę, że prawdziwy boom na słuchawki bezprzewodowe ma dopiero nadejść to te liczby robią naprawdę spore wrażenie.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online