Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Nowe AirPods jednak w 2019 roku?

Nowe AirPods jednak w 2019 roku?

Jeżeli chcieliście sprezentować komuś pod choinkę nowe AirPodsy to odłóżcie ten pomysł na przyszly rok. Pomimo plotek, że Apple zdąży wypuścić nowy model słuchawek AirPods jeszcze w tym roku jednak nie znajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości.

 

AirPods 2019

 

Najlepszy analityk na świecie, czyli nie kto inny, jak Ming-Chi Kuo powrócił do nas z kolejną dawką doniesień. Tym razem na temat AirPodsów. Zdaniem analityka, nowe AirPodsy z etui do ładowania bezprzewodowego, pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2019 roku.

Słuchawki zostały oficjalnie zapowiedziane jeszcze w 2017 roku. Wówczas Apple mówiło, że wprowadzi na rynek „słuchawki AirPods z opcją ładowania bezprzewodowego”. Za to ładowanie bezprzewodowe odpowiadać ma etui, a nie słuchawki rzecz jasna. Nie wiemy, czy będzie to element zestawu z słuchawkami, czy produkt, który trzeba będzie zakupić oddzielnie.

Co ciekawe, w jednej z wersji beta systemu iOS 12, odnalazło się zdjęcie przedstawiające etui do AirPodsów, dzięki któremu możliwe będzie ładowanie bezprzewodowe z widoczną sygnalizacją stanu naładowania akumulatorów.

Według doniesień analityka, dodatek w postaci możliwości ładowania bezprzewodowego wiąże się z tym, że na etui oddziaływać będą zdecydowanie wyższe temperatury. To wymusza na producencie wykorzystanie innych materiałów, chociażby zawiasów do wieczka. Przez to cena samego etui może wzrosnąć nawet o 60%, choć oczywiście nic pewnego.

Podobno poprawiony ma także zostać moduł Bluetooth, co mówi nam o tym, że same zmiany dotkną także samych słuchawek.

Ich premiera ma się połączyć z debiutem rynkowym maty ładującej AirPower.

 

AirPods 2

 

Od długiego czasu spodziewamy się również ogłoszenia nowego, zupełnie odświeżonego modelu słuchawek, czyli AirPods 2. Według analityka pojawić się one mogą dopiero z początkiem 2020 roku i będą różnić się diametralnie od swojego protoplasty.

Po nowych słuchawkach z dwójką w nazwie powinniście się spodziewać wsparcia dla funkcji „Hey, Siri”, odporności na wodę i nowego chipu.

Trzeba podkreślić, że AirPodsy to zdecydowanie najpopularniejsze akcesorium w historii giganta z Cupertino. Szacuje się, że w ciągu dwóch lat od premiery pierwszej wersji AirPodsów, sprzedały się one w liczbie ok. 45 mln sztuk. Biorąc pod uwagę, że prawdziwy boom na słuchawki bezprzewodowe ma dopiero nadejść to te liczby robią naprawdę spore wrażenie.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online