Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Niebawem pojawią się nowe MacBooki Pro z chipem M1 i poprawionym ekranem – najnowszy raport

Niebawem pojawią się nowe MacBooki Pro z chipem M1 i poprawionym ekranem – najnowszy raport

 

Jeśli macie w planach kupienie sobie pod choinkę najnowszegoMacBooka Pro z procesorem M1 to warto się chyba przez chwilę wstrzymać, bo idzie lepsze! Z raportu Digitimes można wyczytać, że już w pierwszej połowie trafią poprawione MacBooki Pro, które będą nieco przeprojektowane i posiadały będą poprawiony ekran.

 

MacBook Pro M1 2021 z nowym wyglądem i ekranem mini LED

 

Raport jasno mówi o tym, że nowe MacBooki Pro otrzymają wyświetlacze wykonane w technologii mini LED.

Technologia ta posiada sporo zalet – oferuje lepszy kontrast, większą jasność, wygaszanie obsługiwane jest w mniejszych strefach, co poprawia jakość, a zwłaszcza efekt HDR.

Produkcja nowych ekranów mini LED najprawdopodobniej rozpocznie się jeszcze w drugim kwartale 2021 roku. Cała siatka dostaw także jest już gotowa, więc komputery powinny trafić do sprzedaży już w pierwszej połowie przyszłego roku.

Niezastąpiony Ming-Chi Kuo wspominał wcześniej, że te modele będą dodatkowo przeprojektowane, więc powinniśmy spodziewać się powiewu świeżości, jeśli chodzi o design i wygląd MacBooków. Możliwe, że pojawią się dwa modele – z ekranem 14 cali i z ekranem 16 cali.

Jednak tutaj nie ma pewności, że komputery pojawią się jeszcze w pierwszej połowie roku, jednak drugie półrocze to termin raczej pewny.

Co przyniosą nowe MacBooki Pro? Czekamy na ruch Apple!


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online