Blog
iClinica>Blog>Macbook>Niebawem pojawią się nowe MacBooki Pro z chipem M1 i poprawionym ekranem – najnowszy raport

Niebawem pojawią się nowe MacBooki Pro z chipem M1 i poprawionym ekranem – najnowszy raport

 

Jeśli macie w planach kupienie sobie pod choinkę najnowszegoMacBooka Pro z procesorem M1 to warto się chyba przez chwilę wstrzymać, bo idzie lepsze! Z raportu Digitimes można wyczytać, że już w pierwszej połowie trafią poprawione MacBooki Pro, które będą nieco przeprojektowane i posiadały będą poprawiony ekran.

 

MacBook Pro M1 2021 z nowym wyglądem i ekranem mini LED

 

Raport jasno mówi o tym, że nowe MacBooki Pro otrzymają wyświetlacze wykonane w technologii mini LED.

Technologia ta posiada sporo zalet – oferuje lepszy kontrast, większą jasność, wygaszanie obsługiwane jest w mniejszych strefach, co poprawia jakość, a zwłaszcza efekt HDR.

Produkcja nowych ekranów mini LED najprawdopodobniej rozpocznie się jeszcze w drugim kwartale 2021 roku. Cała siatka dostaw także jest już gotowa, więc komputery powinny trafić do sprzedaży już w pierwszej połowie przyszłego roku.

Niezastąpiony Ming-Chi Kuo wspominał wcześniej, że te modele będą dodatkowo przeprojektowane, więc powinniśmy spodziewać się powiewu świeżości, jeśli chodzi o design i wygląd MacBooków. Możliwe, że pojawią się dwa modele – z ekranem 14 cali i z ekranem 16 cali.

Jednak tutaj nie ma pewności, że komputery pojawią się jeszcze w pierwszej połowie roku, jednak drugie półrocze to termin raczej pewny.

Co przyniosą nowe MacBooki Pro? Czekamy na ruch Apple!


Podobne artykuły
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
O sprzęcie Apple można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno nie to, że jest tani. Miłośnicy marki świadomie decydują się jednak na taką inwestycję. Podczas przeglądania dostępnych opcji zawsze można jednak poszukać okazji do zaoszczędzenia. Jednym ze sposobów jest zmiana ilości wbudowanej pamięci wewnętrznej. Wybór niższej konfiguracji często pozwala na zmniejszenie ceny końcowej przynajmniej o … Czytaj dalej Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Path
Zacinająca się klawiatura MacBook
Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Klawiatura stanowi jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów laptopa. Służy ona do obsługi komunikatorów tekstowych, pakietu biurowego, wyszukiwarek internetowych, a także wielu innych narzędzi. Każdego dnia przyciski mogą być naciskane nawet kilka tysięcy razy. Inżynierowie Apple starają się zapewnić jak największą wytrzymałość w tej materii. Nie należy jednak oczekiwać stuprocentowej bezawaryjności. Pod wpływem różnorodnych czynników zawsze … Czytaj dalej Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Path
Jak zaktualizować MacBooka
Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Sprzęt Apple zawdzięcza swoją renomę wielu atutom. Jednym z nich bez wątpienia jest środowisko systemowe. Każda kategoria urządzeń działa w oparciu o własny system operacyjny. Niemniej można wskazać cechy łączące wszystkie pozycje z oferty. Wspólnym mianownikiem bez wątpienia jest niezawodność, wydajność i niepowtarzalna kultura pracy. W dużej mierze to zasługa systemu operacyjnego. Jeżeli chcesz korzystać … Czytaj dalej Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online