Niebawem pojawią się nowe MacBooki Pro z chipem M1 i poprawionym ekranem – najnowszy raport

Macbook iClinica

 

Jeśli macie w planach kupienie sobie pod choinkę najnowszegoMacBooka Pro z procesorem M1 to warto się chyba przez chwilę wstrzymać, bo idzie lepsze! Z raportu Digitimes można wyczytać, że już w pierwszej połowie trafią poprawione MacBooki Pro, które będą nieco przeprojektowane i posiadały będą poprawiony ekran.

 

MacBook Pro M1 2021 z nowym wyglądem i ekranem mini LED

 

Raport jasno mówi o tym, że nowe MacBooki Pro otrzymają wyświetlacze wykonane w technologii mini LED.

Technologia ta posiada sporo zalet – oferuje lepszy kontrast, większą jasność, wygaszanie obsługiwane jest w mniejszych strefach, co poprawia jakość, a zwłaszcza efekt HDR.

Produkcja nowych ekranów mini LED najprawdopodobniej rozpocznie się jeszcze w drugim kwartale 2021 roku. Cała siatka dostaw także jest już gotowa, więc komputery powinny trafić do sprzedaży już w pierwszej połowie przyszłego roku.

Niezastąpiony Ming-Chi Kuo wspominał wcześniej, że te modele będą dodatkowo przeprojektowane, więc powinniśmy spodziewać się powiewu świeżości, jeśli chodzi o design i wygląd MacBooków. Możliwe, że pojawią się dwa modele – z ekranem 14 cali i z ekranem 16 cali.

Jednak tutaj nie ma pewności, że komputery pojawią się jeszcze w pierwszej połowie roku, jednak drugie półrocze to termin raczej pewny.

Co przyniosą nowe MacBooki Pro? Czekamy na ruch Apple!

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online