Niebawem pojawią się nowe MacBooki Pro z chipem M1 i poprawionym ekranem – najnowszy raport

Macbook iClinica
macbook pro 2020

 

Jeśli macie w planach kupienie sobie pod choinkę najnowszegoMacBooka Pro z procesorem M1 to warto się chyba przez chwilę wstrzymać, bo idzie lepsze! Z raportu Digitimes można wyczytać, że już w pierwszej połowie trafią poprawione MacBooki Pro, które będą nieco przeprojektowane i posiadały będą poprawiony ekran.

 

MacBook Pro M1 2021 z nowym wyglądem i ekranem mini LED

 

Raport jasno mówi o tym, że nowe MacBooki Pro otrzymają wyświetlacze wykonane w technologii mini LED.

Technologia ta posiada sporo zalet – oferuje lepszy kontrast, większą jasność, wygaszanie obsługiwane jest w mniejszych strefach, co poprawia jakość, a zwłaszcza efekt HDR.

Produkcja nowych ekranów mini LED najprawdopodobniej rozpocznie się jeszcze w drugim kwartale 2021 roku. Cała siatka dostaw także jest już gotowa, więc komputery powinny trafić do sprzedaży już w pierwszej połowie przyszłego roku.

Niezastąpiony Ming-Chi Kuo wspominał wcześniej, że te modele będą dodatkowo przeprojektowane, więc powinniśmy spodziewać się powiewu świeżości, jeśli chodzi o design i wygląd MacBooków. Możliwe, że pojawią się dwa modele – z ekranem 14 cali i z ekranem 16 cali.

Jednak tutaj nie ma pewności, że komputery pojawią się jeszcze w pierwszej połowie roku, jednak drugie półrocze to termin raczej pewny.

Co przyniosą nowe MacBooki Pro? Czekamy na ruch Apple!

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online