Niebawem kolejne premiery? Na horyzoncie m.in. iPad, Apple Watch czy MacBook Pro

Apple,iPad,iPhone,Macbook iClinica

Wydaje się, że w tym roku Apple może nas rozpieścić, jeśli chodzi o ilość premier swoich nowych urządzeń. Oprócz wspomnianych wyżej Apple Watcha, iPada czy MacBooka Pro, amerykański gigant pracuje podobno nad Mac Pro, AirPods 3 czy HomePod. Czeka nas obfita jesień?

 

iPhone 11 Pro

 

Oczywiście w tych informacjach nie może zabraknąć wzmianki o nadchodzących iPhone’ach, których premiery spodziewamy się 10 września. O nich wiele już wspominaliśmy, także nie ma potrzeby, by dodatkowo się rozwodzić na ich temat.

 

iPad Pro 2019 i iPad 2019

 

Zdaniem redaktorów serwisu Bloomberg, jeszcze jesienią tego roku powinniśmy spodziewać się premiery nowych, standardowych iPadów oraz iPadów Pro. Te drugie mają pójść nieco w ślady iPadów i otrzymać zdecydowanie lepsze aparaty. Pojawi się również nowszy oraz bardziej wydajny procesor. Pozostałe zmiany będą miały raczej kosmetyczny charakter, a sam design nie powinien ulec zmianom.

Oprócz tego pojawić się ma tak zwany „budżetowy” iPad, który otrzymać powinien ekran o przekątnej 10,2 cala i będzie on następcą aktualnego modelu wyposażonego w wyświetlacz 9,7 cala.

 

MacBook Pro 2019

 

Pod koniec tego roku powinniśmy również spodziewać się całkowicie przeprojektowanego MacBooka Pro z ekranem o przekątnej 16 cali. Będzie on wyposażony w bardzo cienkie ramki, dzięki czemu jego wielkość (mimo większego ekranu) nie zmieni się względem poprzedniego modelu.

Laptop ten ma być odpowiedzią firmy Apple na zapotrzebowanie na komputery przenośne dla profesjonalistów, którzy wymagają od swoich urządzeń ekranów o większej przekątnej i pragną posiadać komputery z ekranem większym niż 15 cali. Apple jakiś czas temu wycofało z oferty MacBooki Pro z ekranem o przekątnej 17 cali i od tamtej pory na rynku nie pojawił się żaden następca.

 

Mac Pro 2019

 

W tym roku do sprzedaży ma także trafić nowy, oficjalnie zapowiedziany już Mac Pro, który jest komputerem dla profesjonalistów i specjalistów, zwłaszcza z branży foto, audio oraz wideo. Oprócz tego na rynku pojawi się także pierwszy monitor od Apple – Apple XDR Pro Display

 

Apple Watch 5

 

Apple Watch Series 5 zdaniem Bloomberga na pewno ujrzy światło dzienne jesienią tego roku. Tegoroczny smartwatch ma zmienić się delikatnie w porównaniu do swojego poprzednika.
Największą nowością mają być modele wyposażone w koperty wykonane z tytanu oraz ceramiki. Reszta nowości to już software – a to oczywiście za sprawą nowego systemu operacyjnego, czyli watchOS 6.

 

AirPods 3 ANC

 

Słuchawki mają być melodią nieco dalszej przyszłości i ich spodziewać się powinniśmy raczej na początku przyszłego roku. AirPods 3 będą posiadać technologię ANC, która ma spowodować większą redukcję hałasu i większą odporność na kontakt z wodą. Cena w porównaniu do poprzedników ma delikatnie wzrosnąć.

 

HomePod 2020

 

Na początku 2020 roku również możemy spodziewać się premiery nowego głośnika HomePod.
Apple pracuje ponoć nad tańszą wersją HomePoda, która posiadać będzie miał dwa głośniki aktywne w obudowie. Aktualny, droższy model ma takich głośników siedem.

 

 

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online