Blog
iClinicaPath BlogPath iClinicaPath Naprawa w ramach polisy ubezpieczeniowej

Naprawa w ramach polisy ubezpieczeniowej

Posiadanie dodatkowego ubezpieczenia sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych stało się normą. Możliwe są ubezpieczenia na wypadek zdarzeń o charakterze nieumyślnym takie jak: uszkodzenia mechaniczne, zalania, kradzież, przepięcia i wiele innych.

Warunki oraz zakres opisane w tzw. OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia) różnią się od siebie w zależności od firmy ubezpieczeniowej i wysokości składki. Niezależnie od tego w momencie wystąpienia awarii ubezpieczonego urządzenia, wszystkie firmy ubezpieczeniowe przed pokryciem kosztów naprawy żądają od ubezpieczonego ekspertyzy uszkodzonego sprzętu.

To jeden z nielicznych momentów, kiedy możemy być szczęśliwi, że płacenie składek w końcu się opłaciło 😉

 

Ekspertyza w iClinica

iClinica świadczy usługi ekspertyz urządzeń marki Apple gwarantując dokładną i rzetelną ocenę szkody Twojego urządzenia wraz z podaniem kosztorysu naprawy.

Warunkiem koniecznym jest dostarczenie urządzenia do serwisu w celu jego dokładnej diagnozy.

Ekspertyza będzie zawierać informacje:

  • Dane posiadacza
  • Dane identyfikacyjne urządzenia (model, numer seryjny)
  • Opis stanu rzeczywistego (opis + wyszczególnienie uszkodzeń wraz z dokumentacją zdjęciu
  • Kosztorys naprawy

W przypadku przystąpienia do naprawy w naszym serwisie w ramach polisy ubezpieczeniowej nie pobieramy opłat za wystawienie ekspertyzy. W innym przypadku jest to kwota 50 zł.

 


Podobne artykuły
Najważniejsze informacje o iPhone 12
Po prostu szał! Premiera nowego iPhone zawsze wzbudza gigantyczne emocje na całym świecie. Nie inaczej jest i tym razem. Nowy iPhone 12 miał swoją premierę 13 października 2020 i nie ma wątpliwości, że wywołał wiele emocji. Jednak niekoniecznie pozytywnych. Czytaj dalej, aby poznać najważniejsze informacje o najnowszych członkach rodziny Apple – iPhone 12, iPhone 12 … Czytaj dalej Najważniejsze informacje o iPhone 12
Path
Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Zalanie Macbooka to jeden z największych koszmarów, jakie mogą przydarzyć się użytkownikom tych urządzeń. Niestety – nawet elektronika Apple nie oprze się wodzie i innym cieczom. Zwłaszcza, jeśli do wnętrza dostanie się jej spora ilość. Na szczęście taki wypadek nie musi oznaczać konieczności wymiany całego sprzętu na nowy. W tym tekście dowiesz się, co zrobić … Czytaj dalej Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Path
10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Jeśli urządzenie zaczyna sprawiać problemy albo ulegnie awarii, domyślnym krokiem jest skorzystanie z gwarancji producenta. Niestety sprzęt często sprawuje się bez zarzutów w trakcie okresu ochronnego, a kłopoty zaczynają się dopiero później. Poza tym wiele defektów nie powstaje w wyniku wad fabrycznych. W takich okolicznościach Apple nie będzie w stanie udzielić wsparcia w ramach gwarancji. … Czytaj dalej 10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online