Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Najnowsze informacje o nadchodzących iPhone’ach

Najnowsze informacje o nadchodzących iPhone’ach

Analitycy z TrendForce ukazali światu swoje najnowsze doniesienia na temat tegorocznych modeli iPhone’ów. Informacje te w głównej mierze pochodzą od informatorów z azjatyckich łańcuchów dostaw firmy Apple. Choć trudno w to uwierzyć – tegoroczne modele mogą być tańsze, a iPhone X 2 oraz iPhone X Plus zostaną wyposażone w wsparcie dla Apple Pencil i będą posiadać aż 512 GB wewnętrznej pamięci.

 

iPhone 2018 cena

 

Zdaniem analityków ceny tegorocznych smartfonów od Apple powinny kształtować się następująco:

  • iPhone 9 (z ekranem LCD 6,1”) – 699-749 dolarów
  • iPhone X 2 (iPhone X drugiej generacji z ekranem OLED 5,8”) – 899 – 949 dolarów
  • iPhone X Plus (z ekranem OLED 6,5”) – 999 dolarów

Z tych danych wynika, że iPhone 9 będzie kosztował tyle samo, co jego poprzednik, czyli iPhone 8. iPhone X 2 będzie tańszy od zeszłorocznego iPhone X i w jego cenie będzie iPhone X Plus.

 

iPhone X 2018 – Apple Pencil

 

Z kolejnych informacji wynika, że tegoroczne modele z rodziny X powinno zostać obdarowane wsparciem dla Apple Pencil. Jakiś czas temu już pojawiały się tego typu informacje. Byłoby to ciekawe, dające wiele nowych opcji rozwiązanie.

 

iPhone 2018 – wbudowana pamięć

 

W tym roku iPhone’y z X w nazwie mają doczekać się wersji z 512 GB pamięci wbudowanej, oprócz tego mają być dostępne wersje z 64 GB oraz 256 GB. Jeśli chodzi o iPhone 9 to on posiadać ma dwie wersje: 64 GB oraz 256 GB.

 

iPhone 2018 – pamięć RAM

 

Zdaniem Trendforce – iPhone 9 zaimplementowane miał będzie 3 GB pamięci RAM, a modele z X w nazwie 4 GB pamięci RAM. Jeżeli w rzeczywistości tak będzie, to potwierdzi to niedawne rewelacje Ming-Chi Kuo w tym zakresie.

Ale jak zawsze przy takiej dawce doniesień, należy zachować ostrożność, gdyż fakt, czy się to potwierdzi, ujrzymy dopiero jesienią za sprawą premiery wszystkich nowych urządzeń od giganta z Cupertino.

 


Podobne artykuły
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online