Najnowsze informacje o nadchodzących iPhone’ach

iPhone iClinica

Analitycy z TrendForce ukazali światu swoje najnowsze doniesienia na temat tegorocznych modeli iPhone’ów. Informacje te w głównej mierze pochodzą od informatorów z azjatyckich łańcuchów dostaw firmy Apple. Choć trudno w to uwierzyć – tegoroczne modele mogą być tańsze, a iPhone X 2 oraz iPhone X Plus zostaną wyposażone w wsparcie dla Apple Pencil i będą posiadać aż 512 GB wewnętrznej pamięci.

 

iPhone 2018 cena

 

Zdaniem analityków ceny tegorocznych smartfonów od Apple powinny kształtować się następująco:

  • iPhone 9 (z ekranem LCD 6,1”) – 699-749 dolarów
  • iPhone X 2 (iPhone X drugiej generacji z ekranem OLED 5,8”) – 899 – 949 dolarów
  • iPhone X Plus (z ekranem OLED 6,5”) – 999 dolarów

Z tych danych wynika, że iPhone 9 będzie kosztował tyle samo, co jego poprzednik, czyli iPhone 8. iPhone X 2 będzie tańszy od zeszłorocznego iPhone X i w jego cenie będzie iPhone X Plus.

 

iPhone X 2018 – Apple Pencil

 

Z kolejnych informacji wynika, że tegoroczne modele z rodziny X powinno zostać obdarowane wsparciem dla Apple Pencil. Jakiś czas temu już pojawiały się tego typu informacje. Byłoby to ciekawe, dające wiele nowych opcji rozwiązanie.

 

iPhone 2018 – wbudowana pamięć

 

W tym roku iPhone’y z X w nazwie mają doczekać się wersji z 512 GB pamięci wbudowanej, oprócz tego mają być dostępne wersje z 64 GB oraz 256 GB. Jeśli chodzi o iPhone 9 to on posiadać ma dwie wersje: 64 GB oraz 256 GB.

 

iPhone 2018 – pamięć RAM

 

Zdaniem Trendforce – iPhone 9 zaimplementowane miał będzie 3 GB pamięci RAM, a modele z X w nazwie 4 GB pamięci RAM. Jeżeli w rzeczywistości tak będzie, to potwierdzi to niedawne rewelacje Ming-Chi Kuo w tym zakresie.

Ale jak zawsze przy takiej dawce doniesień, należy zachować ostrożność, gdyż fakt, czy się to potwierdzi, ujrzymy dopiero jesienią za sprawą premiery wszystkich nowych urządzeń od giganta z Cupertino.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online