Blog
iClinica>Blog>Macbook>Nadchodzi sporo nowości od Apple – w tym nowy MacBook Pro 16”

Nadchodzi sporo nowości od Apple – w tym nowy MacBook Pro 16”

Niezawodny jak zawsze Ming-Chi Kuo pokusił się o kolejną dawkę ciekawych informacji na temat nadchodzących urządzeń ze stajni Apple. Co tym razem ma dla nas analityk?

 

Nowy MacBook Pro 2019

 

Płodny analityk w swych rewelacjach sugeruje, że nowy MacBook Pro będzie różnił się wyglądem od obecnych modeli i dostępny będzie w większym wariancie niż do tej pory – jego ekran będzie posiadał przekątną wielkości od 16 do 16,5 cala.

Innym novum związanym z tą generacją jest fakt, że od teraz 13-calowe modele MacBooka Pro będzie można wybrać w wersji z 32 GB pamięci RAM. Do tej pory maksymalna ilość RAMu w tych modelach wynosiła 16 GB.

 

 

Nowy Mac Pro 2019

 

 

Jakiś czas temu z obozu Apple docierały do nas obietnice na temat nowego modelu Maca Pro w 2019 roku. Gigant obiecał, że w obecnym roku ukaże się nowe urządzenie i zdaniem Ming-Chi Kuo, gigant dotrzyma obietnicy. Ponoć ma mieć on budowę modułową, która polega na tym, że można z łatwością dodawać nowe komponenty. Byłoby to potwierdzenie wcześniejszych doniesień, które pojawiały się w Sieci.

 

 

Monitor od Apple?

 

 

Niedawno pojawiły się wiadomości sugerujące nadejście monitora od Apple. Początkowo gigant z Cupertino eksperymentował wspólnie z firmą LG, ale nic z tego nie wyszło i teraz własnym sumptem tworzą swój własny ekran. Ma być on przeznaczony do pracy z Macami, a zwłaszcza nadchodzącym Macu Pro.

Ma on posiadać 31,6 cala oraz obsługiwać rozdzielczość 6K.

 


Podobne artykuły
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
O sprzęcie Apple można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno nie to, że jest tani. Miłośnicy marki świadomie decydują się jednak na taką inwestycję. Podczas przeglądania dostępnych opcji zawsze można jednak poszukać okazji do zaoszczędzenia. Jednym ze sposobów jest zmiana ilości wbudowanej pamięci wewnętrznej. Wybór niższej konfiguracji często pozwala na zmniejszenie ceny końcowej przynajmniej o … Czytaj dalej Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Path
Zacinająca się klawiatura MacBook
Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Klawiatura stanowi jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów laptopa. Służy ona do obsługi komunikatorów tekstowych, pakietu biurowego, wyszukiwarek internetowych, a także wielu innych narzędzi. Każdego dnia przyciski mogą być naciskane nawet kilka tysięcy razy. Inżynierowie Apple starają się zapewnić jak największą wytrzymałość w tej materii. Nie należy jednak oczekiwać stuprocentowej bezawaryjności. Pod wpływem różnorodnych czynników zawsze … Czytaj dalej Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Path
Jak zaktualizować MacBooka
Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Sprzęt Apple zawdzięcza swoją renomę wielu atutom. Jednym z nich bez wątpienia jest środowisko systemowe. Każda kategoria urządzeń działa w oparciu o własny system operacyjny. Niemniej można wskazać cechy łączące wszystkie pozycje z oferty. Wspólnym mianownikiem bez wątpienia jest niezawodność, wydajność i niepowtarzalna kultura pracy. W dużej mierze to zasługa systemu operacyjnego. Jeżeli chcesz korzystać … Czytaj dalej Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online