Nadchodzi sporo nowości od Apple – w tym nowy MacBook Pro 16”

Macbook iClinica

Niezawodny jak zawsze Ming-Chi Kuo pokusił się o kolejną dawkę ciekawych informacji na temat nadchodzących urządzeń ze stajni Apple. Co tym razem ma dla nas analityk?

 

Nowy MacBook Pro 2019

 

Płodny analityk w swych rewelacjach sugeruje, że nowy MacBook Pro będzie różnił się wyglądem od obecnych modeli i dostępny będzie w większym wariancie niż do tej pory – jego ekran będzie posiadał przekątną wielkości od 16 do 16,5 cala.

Innym novum związanym z tą generacją jest fakt, że od teraz 13-calowe modele MacBooka Pro będzie można wybrać w wersji z 32 GB pamięci RAM. Do tej pory maksymalna ilość RAMu w tych modelach wynosiła 16 GB.

 

 

Nowy Mac Pro 2019

 

 

Jakiś czas temu z obozu Apple docierały do nas obietnice na temat nowego modelu Maca Pro w 2019 roku. Gigant obiecał, że w obecnym roku ukaże się nowe urządzenie i zdaniem Ming-Chi Kuo, gigant dotrzyma obietnicy. Ponoć ma mieć on budowę modułową, która polega na tym, że można z łatwością dodawać nowe komponenty. Byłoby to potwierdzenie wcześniejszych doniesień, które pojawiały się w Sieci.

 

 

Monitor od Apple?

 

 

Niedawno pojawiły się wiadomości sugerujące nadejście monitora od Apple. Początkowo gigant z Cupertino eksperymentował wspólnie z firmą LG, ale nic z tego nie wyszło i teraz własnym sumptem tworzą swój własny ekran. Ma być on przeznaczony do pracy z Macami, a zwłaszcza nadchodzącym Macu Pro.

Ma on posiadać 31,6 cala oraz obsługiwać rozdzielczość 6K.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online