Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Nadchodzi sporo nowości od Apple – w tym nowy MacBook Pro 16”

Nadchodzi sporo nowości od Apple – w tym nowy MacBook Pro 16”

Niezawodny jak zawsze Ming-Chi Kuo pokusił się o kolejną dawkę ciekawych informacji na temat nadchodzących urządzeń ze stajni Apple. Co tym razem ma dla nas analityk?

 

Nowy MacBook Pro 2019

 

Płodny analityk w swych rewelacjach sugeruje, że nowy MacBook Pro będzie różnił się wyglądem od obecnych modeli i dostępny będzie w większym wariancie niż do tej pory – jego ekran będzie posiadał przekątną wielkości od 16 do 16,5 cala.

Innym novum związanym z tą generacją jest fakt, że od teraz 13-calowe modele MacBooka Pro będzie można wybrać w wersji z 32 GB pamięci RAM. Do tej pory maksymalna ilość RAMu w tych modelach wynosiła 16 GB.

 

 

Nowy Mac Pro 2019

 

 

Jakiś czas temu z obozu Apple docierały do nas obietnice na temat nowego modelu Maca Pro w 2019 roku. Gigant obiecał, że w obecnym roku ukaże się nowe urządzenie i zdaniem Ming-Chi Kuo, gigant dotrzyma obietnicy. Ponoć ma mieć on budowę modułową, która polega na tym, że można z łatwością dodawać nowe komponenty. Byłoby to potwierdzenie wcześniejszych doniesień, które pojawiały się w Sieci.

 

 

Monitor od Apple?

 

 

Niedawno pojawiły się wiadomości sugerujące nadejście monitora od Apple. Początkowo gigant z Cupertino eksperymentował wspólnie z firmą LG, ale nic z tego nie wyszło i teraz własnym sumptem tworzą swój własny ekran. Ma być on przeznaczony do pracy z Macami, a zwłaszcza nadchodzącym Macu Pro.

Ma on posiadać 31,6 cala oraz obsługiwać rozdzielczość 6K.

 


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online