Blog
iClinica>Blog>Apple>Nadchodzi nowy Apple Watch Series 4

Nadchodzi nowy Apple Watch Series 4

Produkty spod logo nadgryzionego jabłka to nie tylko iPhone’y, iPady, czy MacBooki, ale także inne sprzęty, takie jak właśnie Apple Watch, który jesienią tego roku doczeka się swojej czwartej generacji. Czego możemy spodziewać się po nowym zegarku?

Niezawodny analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities przygotował świeże doniesienia o tym, jakie nowości może przynieść Apple Watch Series 4.

Przede wszystkim niemałą zmianę przejdzie design zegarka. Smartwatche od firmy Apple od premiery jej pierwszej edycji z każdą kolejną wyglądały w zasadzie tak samo. Wizualnych zmian nie uświadczyliśmy, modyfikacje dotknęły jedynie wnętrzności zegarka. Tegoroczna edycja ma to zmienić. Raczej nie sprawdzą się plotki, które mówiły jakoby Apple chciało, by czwarta edycja ich smartwatchy posiadała okrągłą tarczę. Zdaniem analityka takich zmian nie będzie, za to wyświetlacz ma być większy o 15%. Nie wiemy jednak, czy powiększona będzie sama tarcza, czy inżynierowie z Apple zwężą po prostu ramki.

Nowy model posiadać ma także pojemniejszą baterię, która pozwoli na dłuższe korzystanie z urządzenia. Nie powinniśmy się spodziewać, że inne podzespoły zostaną pomniejszone przez co Apple Watch Series 4 powinien być nieco większy od swoich poprzedników.

Oprócz tego w zegarku zaimplementowane mają zostać dodatkowe sensory, które dokładniej monitorować będą stan naszego zdrowia.

Analityk Ming-Chi Kuo uważa, że premiery urządzenia powinnyśmy się spodziewać jesienią 2018 roku. Prawdopodobnie Apple zaprezentuje swój nowy zegarek podczas wrześniowej konferencji na której przede wszystkim pokaże nowe wersje iPhone’ów.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online