Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Nadchodzi nowy Apple Watch Series 4

Nadchodzi nowy Apple Watch Series 4

Produkty spod logo nadgryzionego jabłka to nie tylko iPhone’y, iPady, czy MacBooki, ale także inne sprzęty, takie jak właśnie Apple Watch, który jesienią tego roku doczeka się swojej czwartej generacji. Czego możemy spodziewać się po nowym zegarku?

Niezawodny analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities przygotował świeże doniesienia o tym, jakie nowości może przynieść Apple Watch Series 4.

Przede wszystkim niemałą zmianę przejdzie design zegarka. Smartwatche od firmy Apple od premiery jej pierwszej edycji z każdą kolejną wyglądały w zasadzie tak samo. Wizualnych zmian nie uświadczyliśmy, modyfikacje dotknęły jedynie wnętrzności zegarka. Tegoroczna edycja ma to zmienić. Raczej nie sprawdzą się plotki, które mówiły jakoby Apple chciało, by czwarta edycja ich smartwatchy posiadała okrągłą tarczę. Zdaniem analityka takich zmian nie będzie, za to wyświetlacz ma być większy o 15%. Nie wiemy jednak, czy powiększona będzie sama tarcza, czy inżynierowie z Apple zwężą po prostu ramki.

Nowy model posiadać ma także pojemniejszą baterię, która pozwoli na dłuższe korzystanie z urządzenia. Nie powinniśmy się spodziewać, że inne podzespoły zostaną pomniejszone przez co Apple Watch Series 4 powinien być nieco większy od swoich poprzedników.

Oprócz tego w zegarku zaimplementowane mają zostać dodatkowe sensory, które dokładniej monitorować będą stan naszego zdrowia.

Analityk Ming-Chi Kuo uważa, że premiery urządzenia powinnyśmy się spodziewać jesienią 2018 roku. Prawdopodobnie Apple zaprezentuje swój nowy zegarek podczas wrześniowej konferencji na której przede wszystkim pokaże nowe wersje iPhone’ów.


Podobne artykuły
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path
Nowości Apple 2024
Nowości Apple na 2024 roku
Nowy rok, nowe możliwości i nowe premiery na horyzoncie. W ciągu nadchodzących miesięcy na pewno ukaże się szereg urządzeń, które są stałymi elementami kalendarza wydawniczego. Oprócz nich ukaże się jeszcze kilka innych produktów. O ile Apple na razie nie odkrywa kart, o tyle nieoficjalne, acz wiarygodne źródła rzucają więcej światła na tegoroczne plany amerykańskiej firmy. … Czytaj dalej Nowości Apple na 2024 roku
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online