Nadchodzi nowy Apple Watch Series 4

Apple iClinica

Produkty spod logo nadgryzionego jabłka to nie tylko iPhone’y, iPady, czy MacBooki, ale także inne sprzęty, takie jak właśnie Apple Watch, który jesienią tego roku doczeka się swojej czwartej generacji. Czego możemy spodziewać się po nowym zegarku?

Niezawodny analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities przygotował świeże doniesienia o tym, jakie nowości może przynieść Apple Watch Series 4.

Przede wszystkim niemałą zmianę przejdzie design zegarka. Smartwatche od firmy Apple od premiery jej pierwszej edycji z każdą kolejną wyglądały w zasadzie tak samo. Wizualnych zmian nie uświadczyliśmy, modyfikacje dotknęły jedynie wnętrzności zegarka. Tegoroczna edycja ma to zmienić. Raczej nie sprawdzą się plotki, które mówiły jakoby Apple chciało, by czwarta edycja ich smartwatchy posiadała okrągłą tarczę. Zdaniem analityka takich zmian nie będzie, za to wyświetlacz ma być większy o 15%. Nie wiemy jednak, czy powiększona będzie sama tarcza, czy inżynierowie z Apple zwężą po prostu ramki.

Nowy model posiadać ma także pojemniejszą baterię, która pozwoli na dłuższe korzystanie z urządzenia. Nie powinniśmy się spodziewać, że inne podzespoły zostaną pomniejszone przez co Apple Watch Series 4 powinien być nieco większy od swoich poprzedników.

Oprócz tego w zegarku zaimplementowane mają zostać dodatkowe sensory, które dokładniej monitorować będą stan naszego zdrowia.

Analityk Ming-Chi Kuo uważa, że premiery urządzenia powinnyśmy się spodziewać jesienią 2018 roku. Prawdopodobnie Apple zaprezentuje swój nowy zegarek podczas wrześniowej konferencji na której przede wszystkim pokaże nowe wersje iPhone’ów.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online