Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Na rynku pojawią się dwie wersje iPhone’a SE 2?

Na rynku pojawią się dwie wersje iPhone’a SE 2?

Doniesienia na temat potencjalnej premiery iPhone’ów 2 SE pojawiają się w mediach od wielu lat. Raz informacje te zbierają na sile, innym razem temat ucicha. Tym razem Sieć zalewa morze kolejnych wiadomości na temat bardzo oczekiwanego modelu. Okazuje się, że w najnowsze plotki sugerują, że Apple pracuje nie nad jednym, a aż dwoma iPhone’ami SE 2.

 

iPhone SE 2

 

Następca oczekiwanego budżetowego modelu iPhone’ów póki co roboczo nazywany jest iPhone SE 2, choć inne źródła mówią, że może on nazywać się iPhone 9, lecz trudno w to uwierzyć, gdyż zaburzyłoby to mocno logikę nazewnictwa.

Jeśli chodzi o kwestie związane z wyglądem oraz stroną techniczną to krążą słuchy, że estetycznie urządzenie zbliżone będzie do iPhone’a 8. Komponenty wewnątrz mają być na poziomie tych, które znajdują się w iPhonie 11. Wiemy też co nieco na temat ekranu – ma być on wykonany w technologii LCD.
Źródła najnowszych rewelacji powiązane są właśnie z producentem chipów, które sterują ekranami LCD. Firma ta pochodzi z Tajwanu i to z niej pochodzą informacje, które światu przedstawił serwis Digitimes. Korporacja ta otrzymała zlecenie od giganta z Cupertino, by rozpocząć produkcję odpowiednich podzespołów do dwóch nowych modeli iPhone’ów z ekranami LCD. Informatorzy donoszą, że drugi model ma posiadać ekran o przekątnej rzędu 5,5 lub 6,1 cala.

Według informacji pojawiających się w Sieci wyżej wspomniane telefony miałyby pojawić się w sprzedaży pod koniec 2020 roku lub na samym początku następnego.

Ten przekaz medialny pokrywa się ze słowami sławetnego analityka Ming-Chi Kuo, który jakiś czas temu doniósł o możliwości pojawienia się na rynku iPhone’a SE 2 Plus. Budżetowe urządzenie miałoby mieć bezramkową konstrukcję z wyświetlaczem edge-to-edge. Jego wielkość, jak wspominaliśmy wyżej wahałaby się między 5,5, a 6,1-cala. Informatorzy donoszą, iż jego premiery powinniśmy się spodziewać na początku 2021 roku.

Oprócz tego raport wskazuje, że model ten nie będzie posiadał technologii Face ID, powinniśmy jednak spodziewać się powrotu do poczciwego Touch ID, które umieszczone zostanie z boku urządzenia w przycisku włącz/wyłącz.

2020 zapowiada się pracowicie dla Apple, gdyż po Sieci krążą także wiadomości, że gigant z Cupertino pracuje aż nad czterema modelami iPhone’ów 12.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online