Na rynek trafi odświeżony iPhone 8?

iPhone iClinica

Redaktorzy z Economic Daily News dotarli do informacji, iż Apple ma w planach wypuszczenie na rynek odświeżonej wersji swojego iPhone’a 8. Smartfon miałby zadebiutować w marcu 2020 roku.

 

iPhone 8 SE?

 

Zdaniem informatorów serwisu, nowa, odświeżona wersja iPhone 8 posiadać będzie najnowszy procesor od Apple, czyli A13. W podstawowej wersji telefon ma być wyposażony w pamięć wewnętrzną rzędu 128 GB, a jego cena oscylować miałaby w granicach 649 dolarów.

Oczywiście telefon dotknęłoby jeszcze wiele innych zmian. Mowa tu o między innymi całkowicie przeprojektowanej płycie głównej i innych komponentach, ale w kwestii wizualnej telefon mocno się nie zmieni. Będzie to w zasadzie ta sama konstrukcja z ekranem LCD o przekątnej 4,7 cala, szerokim obramowaniem oraz Touch ID, a tylna kamera nadal posiadać będzie tylko jeden obiektyw.

Serwis Economic Daily News podaje, że odświeżony iPhone 8 miałby zająć się atakiem na rynku tańszych iPhone’ów, gdyż nowe modele smartfonów od giganta z racji na swoją cenę, nalezą do segmentu ultra-premium.

Aktualnie nowe iPhone’y 8 kosztują 599 dolarów, czyli ok. 2900 złotych w podstawowej wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online