Na rynek trafi iPhone SE 3 z obsługą sieci 5G?

iPhone iClinica

Tajwański serwis DigiTimes w swoim najnowszym raporcie potwierdza to, o czym jakiś czas temu wspominał niezawodny Ming-Chi Kuo. Apple pracuje nad nowym iPhonem SE 3, który ma obsługiwać sieć 5G oraz otrzymać procesor A14 Bionic. Urządzenia ma zadebiutować w pierwszej połowie 2022 roku.

 

iPhone SE 3 (2022)

 

Z raportów DigiTimes oraz Ming-Chi Kuo wynika, że w kwestii wyglądu oraz rozmiaru urządzenia nie powinniśmy spodziewać się zmian. Nadal ma być to jedyny iPhone na rynku, który posiada przycisk Home z Touch ID i kompaktowy rozmiar ekranu o przekątnej 4,7 cala.

Zmieni się natomiast środek. Sprzęt ma być napędzany przez najnowszy układ A14 Bionic, który znajduje się w iPhonie 12. Oprócz tego w urządzeniu znajdzie się modem 5G, który umożliwi obsługę najnowszego standardu.

Jeśli chodzi o premierę iPhone’a SE 3 to ma ona nastąpić w pierwszej połowie 2022 roku. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest rynkowy debiut na przełomie marca i kwietnia.

Z raportu analityka Rossa Younga wynika, że większe zmiany dotkną kolejnego iPhone’a SE, który na rynku pojawi się w 2023 roku. Urządzenie ma stać się większe, ekran rozszerzony do wielkości 6,1 cala, zniknie notch i pojawi się przednia kamera.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online