Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Na rynek trafi iPhone SE 3 z obsługą sieci 5G?

Na rynek trafi iPhone SE 3 z obsługą sieci 5G?

Tajwański serwis DigiTimes w swoim najnowszym raporcie potwierdza to, o czym jakiś czas temu wspominał niezawodny Ming-Chi Kuo. Apple pracuje nad nowym iPhonem SE 3, który ma obsługiwać sieć 5G oraz otrzymać procesor A14 Bionic. Urządzenia ma zadebiutować w pierwszej połowie 2022 roku.

 

iPhone SE 3 (2022)

 

Z raportów DigiTimes oraz Ming-Chi Kuo wynika, że w kwestii wyglądu oraz rozmiaru urządzenia nie powinniśmy spodziewać się zmian. Nadal ma być to jedyny iPhone na rynku, który posiada przycisk Home z Touch ID i kompaktowy rozmiar ekranu o przekątnej 4,7 cala.

Zmieni się natomiast środek. Sprzęt ma być napędzany przez najnowszy układ A14 Bionic, który znajduje się w iPhonie 12. Oprócz tego w urządzeniu znajdzie się modem 5G, który umożliwi obsługę najnowszego standardu.

Jeśli chodzi o premierę iPhone’a SE 3 to ma ona nastąpić w pierwszej połowie 2022 roku. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest rynkowy debiut na przełomie marca i kwietnia.

Z raportu analityka Rossa Younga wynika, że większe zmiany dotkną kolejnego iPhone’a SE, który na rynku pojawi się w 2023 roku. Urządzenie ma stać się większe, ekran rozszerzony do wielkości 6,1 cala, zniknie notch i pojawi się przednia kamera.


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online