Blog
iClinica>Blog>iPhone>Na rynek trafi iPhone SE 3 z obsługą sieci 5G?

Na rynek trafi iPhone SE 3 z obsługą sieci 5G?

Tajwański serwis DigiTimes w swoim najnowszym raporcie potwierdza to, o czym jakiś czas temu wspominał niezawodny Ming-Chi Kuo. Apple pracuje nad nowym iPhonem SE 3, który ma obsługiwać sieć 5G oraz otrzymać procesor A14 Bionic. Urządzenia ma zadebiutować w pierwszej połowie 2022 roku.

 

iPhone SE 3 (2022)

 

Z raportów DigiTimes oraz Ming-Chi Kuo wynika, że w kwestii wyglądu oraz rozmiaru urządzenia nie powinniśmy spodziewać się zmian. Nadal ma być to jedyny iPhone na rynku, który posiada przycisk Home z Touch ID i kompaktowy rozmiar ekranu o przekątnej 4,7 cala.

Zmieni się natomiast środek. Sprzęt ma być napędzany przez najnowszy układ A14 Bionic, który znajduje się w iPhonie 12. Oprócz tego w urządzeniu znajdzie się modem 5G, który umożliwi obsługę najnowszego standardu.

Jeśli chodzi o premierę iPhone’a SE 3 to ma ona nastąpić w pierwszej połowie 2022 roku. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest rynkowy debiut na przełomie marca i kwietnia.

Z raportu analityka Rossa Younga wynika, że większe zmiany dotkną kolejnego iPhone’a SE, który na rynku pojawi się w 2023 roku. Urządzenie ma stać się większe, ekran rozszerzony do wielkości 6,1 cala, zniknie notch i pojawi się przednia kamera.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online