MacBook Pro z procesorem M1X pojawi się już jesienią?

Macbook iClinica

Wielu sympatyków MacBooków oczekuje premiery MacBooka Pro z ekranem mini-LED, które napędzane będą następcą procesora M1, czyli układem M1X/M2. Pojawiły się już różnorakie doniesienia, co do premiery tych urządzeń. Najnowsze plotki mówią jednak, że premiery powinniśmy spodziewać się w październiku lub listopadzie tego roku.

 

MacBook Pro 2021

 

Źródłem najnowszych wieści jest deweloper iOS oraz znany leaker, który działa pod pseudonimem Dylan. Ma on na swoim koncie już kilka informacje, które się sprawdziły, jak chociażby iMac z M1.

Usłyszał on, że najnowsze MacBooki Pro z ekranami wielkości 14 i 16 cali „prawie na pewno” pojawią się na rynku pod koniec października lub na początku listopada.

Oprócz tego możemy się także spodziewać się pojawienia się Maca mini z tym samym procesorem.

Jeśli chodzi o inne źródła doniesień to Ming-Chi Kuo informował, że sprzedaż MacBooków Pro ruszy najpewniej w drugiej połowie tego roku. Bloomberg był nieco bardziej optymistyczny i podawał, że premiera może się zdarzyć nawet latem. Digitimes jednak studziło nieco entuzjazm, gdyż ich informatorzy podali, że są delikatne opóźnienia, jeśli chodzi o produkcję paneli mini-LED. Miało to spowodować, że mniejszy MacBook Pro pojawi się pod koniec tego roku, a ten z ekranem wielkości 16 cali dopiero w 2022 roku.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online