Blog
iClinica>Blog>Macbook>MacBook Pro z procesorem M1X pojawi się już jesienią?

MacBook Pro z procesorem M1X pojawi się już jesienią?

Wielu sympatyków MacBooków oczekuje premiery MacBooka Pro z ekranem mini-LED, które napędzane będą następcą procesora M1, czyli układem M1X/M2. Pojawiły się już różnorakie doniesienia, co do premiery tych urządzeń. Najnowsze plotki mówią jednak, że premiery powinniśmy spodziewać się w październiku lub listopadzie tego roku.

 

MacBook Pro 2021

 

Źródłem najnowszych wieści jest deweloper iOS oraz znany leaker, który działa pod pseudonimem Dylan. Ma on na swoim koncie już kilka informacje, które się sprawdziły, jak chociażby iMac z M1.

Usłyszał on, że najnowsze MacBooki Pro z ekranami wielkości 14 i 16 cali „prawie na pewno” pojawią się na rynku pod koniec października lub na początku listopada.

Oprócz tego możemy się także spodziewać się pojawienia się Maca mini z tym samym procesorem.

Jeśli chodzi o inne źródła doniesień to Ming-Chi Kuo informował, że sprzedaż MacBooków Pro ruszy najpewniej w drugiej połowie tego roku. Bloomberg był nieco bardziej optymistyczny i podawał, że premiera może się zdarzyć nawet latem. Digitimes jednak studziło nieco entuzjazm, gdyż ich informatorzy podali, że są delikatne opóźnienia, jeśli chodzi o produkcję paneli mini-LED. Miało to spowodować, że mniejszy MacBook Pro pojawi się pod koniec tego roku, a ten z ekranem wielkości 16 cali dopiero w 2022 roku.


Podobne artykuły
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
O sprzęcie Apple można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno nie to, że jest tani. Miłośnicy marki świadomie decydują się jednak na taką inwestycję. Podczas przeglądania dostępnych opcji zawsze można jednak poszukać okazji do zaoszczędzenia. Jednym ze sposobów jest zmiana ilości wbudowanej pamięci wewnętrznej. Wybór niższej konfiguracji często pozwala na zmniejszenie ceny końcowej przynajmniej o … Czytaj dalej Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Path
Zacinająca się klawiatura MacBook
Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Klawiatura stanowi jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów laptopa. Służy ona do obsługi komunikatorów tekstowych, pakietu biurowego, wyszukiwarek internetowych, a także wielu innych narzędzi. Każdego dnia przyciski mogą być naciskane nawet kilka tysięcy razy. Inżynierowie Apple starają się zapewnić jak największą wytrzymałość w tej materii. Nie należy jednak oczekiwać stuprocentowej bezawaryjności. Pod wpływem różnorodnych czynników zawsze … Czytaj dalej Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Path
Jak zaktualizować MacBooka
Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Sprzęt Apple zawdzięcza swoją renomę wielu atutom. Jednym z nich bez wątpienia jest środowisko systemowe. Każda kategoria urządzeń działa w oparciu o własny system operacyjny. Niemniej można wskazać cechy łączące wszystkie pozycje z oferty. Wspólnym mianownikiem bez wątpienia jest niezawodność, wydajność i niepowtarzalna kultura pracy. W dużej mierze to zasługa systemu operacyjnego. Jeżeli chcesz korzystać … Czytaj dalej Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online