Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath MacBook Pro z procesorem M1X pojawi się już jesienią?

MacBook Pro z procesorem M1X pojawi się już jesienią?

Wielu sympatyków MacBooków oczekuje premiery MacBooka Pro z ekranem mini-LED, które napędzane będą następcą procesora M1, czyli układem M1X/M2. Pojawiły się już różnorakie doniesienia, co do premiery tych urządzeń. Najnowsze plotki mówią jednak, że premiery powinniśmy spodziewać się w październiku lub listopadzie tego roku.

 

MacBook Pro 2021

 

Źródłem najnowszych wieści jest deweloper iOS oraz znany leaker, który działa pod pseudonimem Dylan. Ma on na swoim koncie już kilka informacje, które się sprawdziły, jak chociażby iMac z M1.

Usłyszał on, że najnowsze MacBooki Pro z ekranami wielkości 14 i 16 cali „prawie na pewno” pojawią się na rynku pod koniec października lub na początku listopada.

Oprócz tego możemy się także spodziewać się pojawienia się Maca mini z tym samym procesorem.

Jeśli chodzi o inne źródła doniesień to Ming-Chi Kuo informował, że sprzedaż MacBooków Pro ruszy najpewniej w drugiej połowie tego roku. Bloomberg był nieco bardziej optymistyczny i podawał, że premiera może się zdarzyć nawet latem. Digitimes jednak studziło nieco entuzjazm, gdyż ich informatorzy podali, że są delikatne opóźnienia, jeśli chodzi o produkcję paneli mini-LED. Miało to spowodować, że mniejszy MacBook Pro pojawi się pod koniec tego roku, a ten z ekranem wielkości 16 cali dopiero w 2022 roku.


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online