Blog
iClinica Path Blog Path Macbook Path MacBook Pro z ekranem mini-LED zadebiutuje we wrześniu?

MacBook Pro z ekranem mini-LED zadebiutuje we wrześniu?

Nowa wersja MacBooków Pro to premiera na którą czeka wielu entuzjastów sprzętu od Apple. Serwis DigiTimes informuje, że amerykańska firma powinna zaprezentować urządzenia już we wrześniu. Komputery przenośne z wyświetlaczem mini-LED napędzane układem M1X/M2 niebawem pojawią się na sklepowych półkach.

 

MacBook Pro 2021 – premiera

 

Niedawno, jak zwykle nieźle zorientowany Mar Gurman z Bloomberga informował, że premiera laptopów może mieć miejsce jeszcze latem. Jednak z czasem zweryfikował te wiadomości i podał, że amerykańska firma opóźni nieco premierę MacBooków Pro i trafią one na rynek w okolicach premiery najnowszych iPhone’ów. Serwis DigiTimes potwierdza te rewelacje w swoim najnowszym raporcie.

Nie wiemy, czy włodarze Apple zdecydują o tym, żeby zaprezentować nowe MacBooki na tej samej konferencji na której po raz pierwszy pokażą światu iPhone’y 13. Zdarzało się w przeszłości, że na wrześniowym evencie naszym oczom ukazywał się także nowy iPad lub Apple Watch. Czy w tym roku dane nam będzie zobaczyć również MacBooki Pro?

Jednak do tej pory komputery Apple miały swój własny, oddzielny event. Jest to bardziej prawdopodobne, gdyż w tym roku do MacBooka trafi wiele nowości, a sam sprzęt zmieni nieco swój design. Pojawią się dwie wersje urządzenia – z ekranem o przekątnej 14 i 16 cali w technologii mini-LED.

Powróci port HDMI, gniazda na karty SD, ładowanie magnetyczne MagSafe. Komputer napędzany będzie następcą procesora M1, czyli układem M1X/M2, pojawi się możliwość posiadania 64 GB RAM, zniknie natomiast TouchBar.

Zatem, czy premiera rzeczywiście odbędzie się we wrześniu? Nie jest to wykluczone, choć bardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być październikowa premiera i specjalne, oddzielne wydarzenie zarezerwowane dla MacBooka Pro.


Podobne artykuły
Głośna praca MacBook
Głośna praca MacBook Air – jak zmniejszyć szum wentylatorów?
MacBook Air ma wiele atutów. Bez wątpienia należą do nich kompaktowa konstrukcja, długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz wysoka wydajność. O ile laptop zawsze pozostanie tak samo poręczny, o tyle walory związane z kondycją podzespołów mogą już ulec degradacji. Sygnałem alarmowym jest głośna praca MacBook oraz podwyższona temperatura. Taka zadyszka świadczy o przeciążeniu komputera, … Czytaj dalej Głośna praca MacBook Air – jak zmniejszyć szum wentylatorów?
Path
PS Remote Play
PS Remote Play – gra zdalna PlayStation na komputerach Mac
W branży elektronicznej przekonanie, że komputery produkowane przez Apple nie za bardzo nadają się do grania. Amerykański producent próbuje stopniowo zmieniać ten punkt widzenia. Ostatnimi czasy Mac coraz częściej bywa przedstawiany jako sprzęt, który świetnie sprawdzi się nawet w najnowszych grach. Od 2016 roku użytkownicy mają też możliwość połączenia konsoli PlayStation i komputera z systemem … Czytaj dalej PS Remote Play – gra zdalna PlayStation na komputerach Mac
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online