Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath MacBook Pro M2 jednak będzie gwiazdą WWDC 2021?

MacBook Pro M2 jednak będzie gwiazdą WWDC 2021?

Coroczna konferencja WWDC jest przede wszystkim momentem, w którym poznajemy funkcjonalności nowych systemów od Apple, jednak nieraz zdarzało się, że prezentowane były również sprzęty. Nigdy nie było to jednak regułą, zatem pojawia się pytanie – czy tak będzie w tym roku? Jon Prosser sugeruje, że będzie nam dane zobaczyć nowego MacBooka Pro z procesorem M2 w akcji!

 

MacBook Pro na WWDC 2021

 

Prosser na Twitterze potwierdził, że „MacBook Pro nadchodzi”. Rzecz jasna te słowa nie dają nam stuprocentowej pewności, że urządzenie rzeczywiście pojawi się podczas nadchodzącego eventu.

Zdaniem niektórych bardziej prawdopodobne jest, że komputery te zadebiutują dopiero jesienią, ale kto wie – może Apple nas zaskoczy i pokaże je nam już podczas najbliższego wydarzenia.

 

MacBook Pro 2021

 

Jeśli chodzi o samo urządzenie to z najświeższych informacji z Bloomberga wiemy, że możemy spodziewać się dwóch modeli – jednego z ekranem 14 cali i drugiego z wyświetlaczem o przekątnej 16 cali. Oba będą wyposażone w następcę procesora M1, czyli w układ M2, który zapowiada się naprawdę obiecująco.

W nowych Pro zmieści się nawet 64 GB pamięci RAM w najdroższych wariantach.

Oprócz tego spodziewać powinniśmy się zupełnie nowego, odświeżonego designu i ekranu wykonanego w technologii mini-LED.

Co do samej konferencji WWDC 2021 to odbędzie się ona w dniach 7-11 czerwca. Pierwszego dnia będzie miała miejsce prezentacja najnowszych systemów operacyjnych od Apple.


Podobne artykuły
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path
Nowości Apple 2024
Nowości Apple na 2024 roku
Nowy rok, nowe możliwości i nowe premiery na horyzoncie. W ciągu nadchodzących miesięcy na pewno ukaże się szereg urządzeń, które są stałymi elementami kalendarza wydawniczego. Oprócz nich ukaże się jeszcze kilka innych produktów. O ile Apple na razie nie odkrywa kart, o tyle nieoficjalne, acz wiarygodne źródła rzucają więcej światła na tegoroczne plany amerykańskiej firmy. … Czytaj dalej Nowości Apple na 2024 roku
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online