MacBook Pro M2 jednak będzie gwiazdą WWDC 2021?

Apple,Macbook iClinica

Coroczna konferencja WWDC jest przede wszystkim momentem, w którym poznajemy funkcjonalności nowych systemów od Apple, jednak nieraz zdarzało się, że prezentowane były również sprzęty. Nigdy nie było to jednak regułą, zatem pojawia się pytanie – czy tak będzie w tym roku? Jon Prosser sugeruje, że będzie nam dane zobaczyć nowego MacBooka Pro z procesorem M2 w akcji!

 

MacBook Pro na WWDC 2021

 

Prosser na Twitterze potwierdził, że „MacBook Pro nadchodzi”. Rzecz jasna te słowa nie dają nam stuprocentowej pewności, że urządzenie rzeczywiście pojawi się podczas nadchodzącego eventu.

Zdaniem niektórych bardziej prawdopodobne jest, że komputery te zadebiutują dopiero jesienią, ale kto wie – może Apple nas zaskoczy i pokaże je nam już podczas najbliższego wydarzenia.

 

MacBook Pro 2021

 

Jeśli chodzi o samo urządzenie to z najświeższych informacji z Bloomberga wiemy, że możemy spodziewać się dwóch modeli – jednego z ekranem 14 cali i drugiego z wyświetlaczem o przekątnej 16 cali. Oba będą wyposażone w następcę procesora M1, czyli w układ M2, który zapowiada się naprawdę obiecująco.

W nowych Pro zmieści się nawet 64 GB pamięci RAM w najdroższych wariantach.

Oprócz tego spodziewać powinniśmy się zupełnie nowego, odświeżonego designu i ekranu wykonanego w technologii mini-LED.

Co do samej konferencji WWDC 2021 to odbędzie się ona w dniach 7-11 czerwca. Pierwszego dnia będzie miała miejsce prezentacja najnowszych systemów operacyjnych od Apple.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online