Blog
iClinica>Blog>Apple>MacBook Pro M2 jednak będzie gwiazdą WWDC 2021?

MacBook Pro M2 jednak będzie gwiazdą WWDC 2021?

Coroczna konferencja WWDC jest przede wszystkim momentem, w którym poznajemy funkcjonalności nowych systemów od Apple, jednak nieraz zdarzało się, że prezentowane były również sprzęty. Nigdy nie było to jednak regułą, zatem pojawia się pytanie – czy tak będzie w tym roku? Jon Prosser sugeruje, że będzie nam dane zobaczyć nowego MacBooka Pro z procesorem M2 w akcji!

 

MacBook Pro na WWDC 2021

 

Prosser na Twitterze potwierdził, że „MacBook Pro nadchodzi”. Rzecz jasna te słowa nie dają nam stuprocentowej pewności, że urządzenie rzeczywiście pojawi się podczas nadchodzącego eventu.

Zdaniem niektórych bardziej prawdopodobne jest, że komputery te zadebiutują dopiero jesienią, ale kto wie – może Apple nas zaskoczy i pokaże je nam już podczas najbliższego wydarzenia.

 

MacBook Pro 2021

 

Jeśli chodzi o samo urządzenie to z najświeższych informacji z Bloomberga wiemy, że możemy spodziewać się dwóch modeli – jednego z ekranem 14 cali i drugiego z wyświetlaczem o przekątnej 16 cali. Oba będą wyposażone w następcę procesora M1, czyli w układ M2, który zapowiada się naprawdę obiecująco.

W nowych Pro zmieści się nawet 64 GB pamięci RAM w najdroższych wariantach.

Oprócz tego spodziewać powinniśmy się zupełnie nowego, odświeżonego designu i ekranu wykonanego w technologii mini-LED.

Co do samej konferencji WWDC 2021 to odbędzie się ona w dniach 7-11 czerwca. Pierwszego dnia będzie miała miejsce prezentacja najnowszych systemów operacyjnych od Apple.


Podobne artykuły
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
O sprzęcie Apple można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno nie to, że jest tani. Miłośnicy marki świadomie decydują się jednak na taką inwestycję. Podczas przeglądania dostępnych opcji zawsze można jednak poszukać okazji do zaoszczędzenia. Jednym ze sposobów jest zmiana ilości wbudowanej pamięci wewnętrznej. Wybór niższej konfiguracji często pozwala na zmniejszenie ceny końcowej przynajmniej o … Czytaj dalej Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Path
Zacinająca się klawiatura MacBook
Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Klawiatura stanowi jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów laptopa. Służy ona do obsługi komunikatorów tekstowych, pakietu biurowego, wyszukiwarek internetowych, a także wielu innych narzędzi. Każdego dnia przyciski mogą być naciskane nawet kilka tysięcy razy. Inżynierowie Apple starają się zapewnić jak największą wytrzymałość w tej materii. Nie należy jednak oczekiwać stuprocentowej bezawaryjności. Pod wpływem różnorodnych czynników zawsze … Czytaj dalej Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Path
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online