MacBook Pro 2019 z ekranem 16 cali już w październiku?

Macbook iClinica

Dopiero co byliśmy świadkami premiery nowych MacBooków, w tym MacBooka Pro z ekranem 13 cali, a już docierają do nas informacje o tym, że jesienią powinniśmy spodziewać się premiery kolejnego, tym razem całkowicie odmienionego MacBooka Pro z ekranem o przekątnej 16 cali. Według przecieków musimy przygotować z tej okazji konkretną gotówkę.

 

MacBook Pro 2019 16”

 

Portal Economic Daily News jako pierwszy podał informacje, że kolejne MacBooki Pro powinny pojawić się już jesienią. Źródłem tych rewelacji są informatorzy pochodzący z łańcucha dostaw Apple. Ich zdaniem nowy MacBook Pro posiadać będzie ekran o przekątnej 16 cali z rozdzielczością na poziomie 3072 x 1920 pikseli, ma być on wykonany w technologii LCD.

Z tych samych doniesień możemy dowiedzieć się, że gigant z Cupertino chce pozycjonować swoje nowe urządzenie jako coś pomiędzy iMaciem, a iMaciem Pro – czyli przenośny komputer dla profesjonalistów, którzy wymagają sporej mocy od swoich sprzętów. Raczej powinniśmy spodziewać się dosyć wysokiej ceny za urządzenie – model w wersji podstawowej będzie kosztować blisko 3 tysiące dolarów.

Rzecz jasna przedsiębiorstwa należące do łańcucha dostaw firmy Apple nie mają żadnych informacji na temat tego, ile kosztował będzie gotowy produkt to możemy założyć, że cena 3000 dolarów jest dosyć realna. Gdy pod uwagę weźmiemy, że model ten będzie mocno przeprojektowany, posiadał będzie spory ekran, a i wydajność znacznie wzrośnie w porównaniu do poprzednika. Gdy zerkniemy jeszcze na ceny obecnych modeli MacBooka Pro z ekranem 15 cali, które aktualnie kosztują 2399 dolarów to 3000 dolarów nie wydaje się być ceną z kosmosu.

Zdaniem redaktorów z Economic Daily News nowy MacBook Pro powinien pojawić się na rynku już w październiku 2019 roku.

W artykule przeczytać możemy także, iż w późniejszym czasie Apple będzie planowało wprowadzenie odświeżonych modeli MacBooka Air oraz MacBooka Pro z ekranami 13 cali, ale ta wiadomość wydaje się być średnio przekonująca. Apple wprowadziło przecież dopiero co nowe odsłony tych urządzeń.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online