Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Konferencja Spring Loaded bez dużych premier?

Konferencja Spring Loaded bez dużych premier?

Znany redaktor Blommberga, Mark Gurman próbuje ostudzić nieco zapał i emocje związanie ze zbliżającą się konferencją Apple i sugeruje, że podczas eventu Apple nie zaprezentuje raczej żadnych nowych, innowacyjnych produktów.

 

Spring Loaded – Konferencja Apple 2021

 

Zgodnie z doniesieniami, które pojawiały się podczas ogłaszania daty eventu, w trakcie wydarzenia główną gwiazdą miałyby być nowe, zmienione nieco iPady Pro. Zdaniem Gurmana urządzenia czeka jedynie delikatne odświeżenie, mimo, że tabletowy segment rynku staje się o wiele istotniejszy dla giganta z Cupertino. Bierze się to stąd, że przez sytuację epidemiologiczną popyt na urządzenia tego typu zdecydowanie wzrósł.

Odświeżone iPady Pro mają otrzymać autorski układ A14X i przede wszystkim – ekrany mini-LED. Oprócz tego w trakcie prezentacji pojawić się mogą AirPods 3, nowy iMac, czy lokalizator AirTag.

Wszystko okaże się już w najbliższy wtorek, 20 kwietnia o 19:00 polskiego czasu, kiedy to rozpocznie się konferencja Spring Loaded.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online