Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path Konferencja Spring Loaded bez dużych premier?

Konferencja Spring Loaded bez dużych premier?

Znany redaktor Blommberga, Mark Gurman próbuje ostudzić nieco zapał i emocje związanie ze zbliżającą się konferencją Apple i sugeruje, że podczas eventu Apple nie zaprezentuje raczej żadnych nowych, innowacyjnych produktów.

 

Spring Loaded – Konferencja Apple 2021

 

Zgodnie z doniesieniami, które pojawiały się podczas ogłaszania daty eventu, w trakcie wydarzenia główną gwiazdą miałyby być nowe, zmienione nieco iPady Pro. Zdaniem Gurmana urządzenia czeka jedynie delikatne odświeżenie, mimo, że tabletowy segment rynku staje się o wiele istotniejszy dla giganta z Cupertino. Bierze się to stąd, że przez sytuację epidemiologiczną popyt na urządzenia tego typu zdecydowanie wzrósł.

Odświeżone iPady Pro mają otrzymać autorski układ A14X i przede wszystkim – ekrany mini-LED. Oprócz tego w trakcie prezentacji pojawić się mogą AirPods 3, nowy iMac, czy lokalizator AirTag.

Wszystko okaże się już w najbliższy wtorek, 20 kwietnia o 19:00 polskiego czasu, kiedy to rozpocznie się konferencja Spring Loaded.


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online