Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Konferencja Apple jednak odbędzie się dopiero w kwietniu?

Konferencja Apple jednak odbędzie się dopiero w kwietniu?

Czyli jednak… mimo wielu informacji, które pojawiały się w Sieci konferencja Apple odbędzie się nie w marcu, a najprawdopodobniej dopiero w kwietniu. Taki informacje pojawiły się w raporcie Jona Prossera.

 

Konferencja Apple 2021

 

Początkowo twierdzono, że konferencja może odbyć się 23 marca, jednak na tydzień przed wydarzeniem Apple nie rozesłało zaproszeń, co miało w zwyczaju. To już kazało podejrzewać, że event na pewno nie odbędzie się w tym miesiącu. Znany leaker Jon Prosser poinformował, że jednak wydarzenie odbędzie się, ale jednak w kwietniu, a nie w marcu.

Informacje o tym, że iPad Pro z ekranem mini-LED pojawi się w drugim kwartale tego roku jako kolejne element potwierdza kwietniową datę konferencji.

W zeszłym roku pierwsza konferencja także odbyła się w kwietniu, zatem to każe podejrzewać, że tak się stanie i w tym roku.

Podczas konferencji zapewne usłyszymy co nieco o AirPods 3 (choć to już nie jest takie pewne), nowym Apple TV, AirTag, czy iPad Pro z ekranem mini-LED

Ile przyjdzie nam poczekać na nową konferencję? Czekamy na ruch Apple.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online