Blog
iClinica>Blog>Apple>Kolejny serwis od Apple – Apple Arcade

Kolejny serwis od Apple – Apple Arcade

Przed konferencją pojawiały się głosy na temat Apple News+ oraz Apple TV+, ale na marcowym spotkaniu przedstawiciele Apple ogłosili także serwis dla graczy, który zwie się Apple Arcade. Jest to platforma dla osób, które lubią zagrać sobie na swoich iPhone’ach bądź iPadach.

 

Apple Arcade

 

Apple Arcade na starcie w swojej bazie posiadać będzie ponad 100 przeróżnych tytułów. Dostęp do nich uzyskamy poprzez jednorazową opłatę subskrypcyjną.

Platforma ta powstawała przy współpracy z takimi firmami, jak: Konami, Sega, Disney, Lego czy Cartoon Network.

W App Store pojawi się dedykowana usłudze zakłada, która pojawi się na iPhone’ach, iPadach, Macach oraz w Apple TV.

Gry, podobnie, jak w przypadku produkcji filmowych w Apple TV+, będzie można pobrać bezpośrednio na urządzenie i korzystać z nich w trybie offline.

W gry będzie można grać swobodnie, bez martwienia się reklamami, których w ogóle ma nie być w serwisie. Sama baza gier ma być także sukcesywnie zwiększana.

Apple Arcade ma zadebiutować już jesienią tego roku i wraz ze startem pojawi się w ponad 150 krajach. Wśród nich znajduje się oczywiście Polska.

Na ten moment nie wiemy, ile przyjdzie nam zapłacić za usługę.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online