Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Kolejny serwis od Apple – Apple Arcade

Kolejny serwis od Apple – Apple Arcade

Przed konferencją pojawiały się głosy na temat Apple News+ oraz Apple TV+, ale na marcowym spotkaniu przedstawiciele Apple ogłosili także serwis dla graczy, który zwie się Apple Arcade. Jest to platforma dla osób, które lubią zagrać sobie na swoich iPhone’ach bądź iPadach.

 

Apple Arcade

 

Apple Arcade na starcie w swojej bazie posiadać będzie ponad 100 przeróżnych tytułów. Dostęp do nich uzyskamy poprzez jednorazową opłatę subskrypcyjną.

Platforma ta powstawała przy współpracy z takimi firmami, jak: Konami, Sega, Disney, Lego czy Cartoon Network.

W App Store pojawi się dedykowana usłudze zakłada, która pojawi się na iPhone’ach, iPadach, Macach oraz w Apple TV.

Gry, podobnie, jak w przypadku produkcji filmowych w Apple TV+, będzie można pobrać bezpośrednio na urządzenie i korzystać z nich w trybie offline.

W gry będzie można grać swobodnie, bez martwienia się reklamami, których w ogóle ma nie być w serwisie. Sama baza gier ma być także sukcesywnie zwiększana.

Apple Arcade ma zadebiutować już jesienią tego roku i wraz ze startem pojawi się w ponad 150 krajach. Wśród nich znajduje się oczywiście Polska.

Na ten moment nie wiemy, ile przyjdzie nam zapłacić za usługę.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online