Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Kiedy możemy spodziewać się premiery iPhone 13? Powinno obyć się bez opóźnień

Kiedy możemy spodziewać się premiery iPhone 13? Powinno obyć się bez opóźnień

iPhone 13 ma być pierwszym w pełni bezprzewodowym smartfonem. Nie będzie w nim portu Lightning, a Touch ID powróci pod ekran. Osoby niecierpliwe stara uspakajać się Ming-Chi Kuo, który w swoim raporcie pisze, że najprawdopodobniej tym razem nowe urządzenie Apple powinno pojawić się na rynku bez opóźnień.

 

iPhone 13 – kiedy premiera?

 

O tym, że 2020 to trudny rok przekonaliśmy się chyba wszyscy. Branży elektronicznej również nieco się oberwało, czego dowodem są chociażby opóźnienia w premierach iPhone’ów 12. Nowe flagowce Apple pojawiły się później i w dwóch etapach – w połowie października ruszyła sprzedaż iPhone 12 i iPhone 12 Pro, a dopiero miesiąc później mogliśmy kupić iPhone 12 mini oraz iPhone 12 Pro Max.

Wzbudziło to spore wątpliwości wśród konsumentów i obserwatorów branży, czy gigantowi z Cupertino uda się nadrobić opóźnienia i czy nie będzie to rzutowało na następne premiery urządzeń ze stajni Apple. Jednak aspekty takie, jak ograniczenia produkcji, praca zdalna, czy zawieszenie lotów odcisnęły swoje piętno na firmach z wielu branż.

Jednak z raportu przygotowanego przez Ming-Chi Kuo jasno wynika, że Apple udało się uporać z problemami i w roku 2021 w planach produkcyjnych wszystko powinno wrócić do normy. Już w sierpniu ma ruszyć masowa produkcja, a nowe iPhone’y zaleją rynek w połowie września, jak miało to miejsce w latach poprzednich.

Czy amerykańska firma wprowadzi wszystkie modele w tym samym czasie oczywiście nie wiemy, być może premiery będą od siebie oddzielone, co już się przecież zdarzało.

Na końcu raportu analityk dodał, że sprzedaż iPhone’ów 12 Pro ciągle stoi na bardzo wysokim poziomie i przekroczyła ona oczekiwania szefostwa Apple.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online