Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Kiedy Mac Pro 2019 oraz monitor Pro Display HDR trafią do sprzedaży?

Kiedy Mac Pro 2019 oraz monitor Pro Display HDR trafią do sprzedaży?

Na oficjalnej stronie Apple widnieje informacja, że najnowszy Mac Pro oraz ekran Apple Pro Display XDR, iż nowe urządzenia pojawią się w sklepach we wrześniu tego roku. Ale wcale nie musi tak być. Kiedy więc możemy spodziewać się nowych urządzeń dla specjalistów od giganta z Cupertino?

 

Mac Pro 2019 i Apple Pro Display XDR – premiera

 

Wiadomość o tym, że premiera urządzenia ma mieć miejsce we wrześniu pojawia się dopiero, gdy pod produktem na stronie Apple klikniemy w „Notify me”, rzecz jasna obok informacji na temat Maca Pro oraz monitora. Możemy wpisać tam nasz adres email, by otrzymać powiadomienia na temat dostępności urządzeń. Na górze okienka wyskakuje informacje „Coming September”.

Jednak to nadal nic pewnego, bo podczas sprawdzania tego samego na konkretnych podstronach produktów pojawia się jednak informacja, że „Coming This Fall”. Data jest więc nadal nieznana, a przedstawiciele Apple nie podali jej ani podczas konferencji WWDC 2019, gdy prezentowali sprzęty ani później w kolejnych informacjach prasowych.

Wrzesień był do tej pory miesiącem w roku, podczas którego Apple wypuszczało nowe modele iPhone’ów, a urządzenia takie, jak chociażby Maki lądowały w sklepach nieco później – często w październiku, ale zdarzały się również premiery grudniowe – np. iMac Pro, czy Mac Pro w 2013 roku.

Czyli bardziej prawdopodobna jest jednak późniejsza premiera urządzeń. Jeśli jednak Mac Pro oraz Pro Display XDR miałyby trafić we wrześniu na rynek to Apple zapewne kierować będzie się tutaj troską o wyniki finansowe za trzeci kwartał tego roku. Gigantowi z Cupertino zależy, by wyniki te nie odstawały od liczb, które osiągnęła firma w analogicznym okresie roku poprzedniego. Wówczas sprzęty takie pojawiające się we wrześniu na rynku mogłyby poprawić nieco wyniki i zwiększyć przychody spółki.

 


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online