Kiedy Mac Pro 2019 oraz monitor Pro Display HDR trafią do sprzedaży?

Macbook iClinica

Na oficjalnej stronie Apple widnieje informacja, że najnowszy Mac Pro oraz ekran Apple Pro Display XDR, iż nowe urządzenia pojawią się w sklepach we wrześniu tego roku. Ale wcale nie musi tak być. Kiedy więc możemy spodziewać się nowych urządzeń dla specjalistów od giganta z Cupertino?

 

Mac Pro 2019 i Apple Pro Display XDR – premiera

 

Wiadomość o tym, że premiera urządzenia ma mieć miejsce we wrześniu pojawia się dopiero, gdy pod produktem na stronie Apple klikniemy w „Notify me”, rzecz jasna obok informacji na temat Maca Pro oraz monitora. Możemy wpisać tam nasz adres email, by otrzymać powiadomienia na temat dostępności urządzeń. Na górze okienka wyskakuje informacje „Coming September”.

Jednak to nadal nic pewnego, bo podczas sprawdzania tego samego na konkretnych podstronach produktów pojawia się jednak informacja, że „Coming This Fall”. Data jest więc nadal nieznana, a przedstawiciele Apple nie podali jej ani podczas konferencji WWDC 2019, gdy prezentowali sprzęty ani później w kolejnych informacjach prasowych.

Wrzesień był do tej pory miesiącem w roku, podczas którego Apple wypuszczało nowe modele iPhone’ów, a urządzenia takie, jak chociażby Maki lądowały w sklepach nieco później – często w październiku, ale zdarzały się również premiery grudniowe – np. iMac Pro, czy Mac Pro w 2013 roku.

Czyli bardziej prawdopodobna jest jednak późniejsza premiera urządzeń. Jeśli jednak Mac Pro oraz Pro Display XDR miałyby trafić we wrześniu na rynek to Apple zapewne kierować będzie się tutaj troską o wyniki finansowe za trzeci kwartał tego roku. Gigantowi z Cupertino zależy, by wyniki te nie odstawały od liczb, które osiągnęła firma w analogicznym okresie roku poprzedniego. Wówczas sprzęty takie pojawiające się we wrześniu na rynku mogłyby poprawić nieco wyniki i zwiększyć przychody spółki.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online