Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path Karty eSIM w Polsce? Dzięki nowym iPhone’om jest to możliwe!

Karty eSIM w Polsce? Dzięki nowym iPhone’om jest to możliwe!

Premiera nowych iPhone’ów z obsługą kart eSIM wymusi na sieciach komórkowych działających w Polsce wprowadzenie kart eSIM? Podobno Orange już wdraża powoli to rozwiązanie.

 

Orange będzie pierwszą siecią w Polsce z obsługą eSIM?

 

Wszystko na to wskazuje po słowach rzecznika sieci, Wojciecha Jabłczyńskiego, który twierdzi, że Orange pracuje nad wprowadzeniem wirtualnej karty SIM do swej usługi. Są szanse, że pojawi się ona jeszcze w tym roku.

 


Inne stanowisko ma firma Play, która póki co nie planuje wdrażania tej usługi do swej oferty i woli poczekać i obserwować rozwój sytuacji. Oczywiście Sieć ta jest żywo zainteresowana tym standardem, ale zdaniem jej przedstawicieli jest jeszcze zbyt wcześnie, by myśleć o starcie tego typu usługi w Play.

Również T-Mobile pracuje nad eSIM. Wdrażanie powoli trwa, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o jakichkolwiek bardziej konkretnych terminach.

Podobne stanowisko zajęła sieć Plus, której przedstawiciele również potwierdzili chęć wdrożenia eSIM do swoich usług. Twierdzą oni jednak, że jest zbyt wcześnie, by deklarować jakiekolwiek terminy, kiedy eSIM rzeczywiście może się pojawić.

 


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online