Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Karty eSIM w Polsce? Dzięki nowym iPhone’om jest to możliwe!

Karty eSIM w Polsce? Dzięki nowym iPhone’om jest to możliwe!

Premiera nowych iPhone’ów z obsługą kart eSIM wymusi na sieciach komórkowych działających w Polsce wprowadzenie kart eSIM? Podobno Orange już wdraża powoli to rozwiązanie.

 

Orange będzie pierwszą siecią w Polsce z obsługą eSIM?

 

Wszystko na to wskazuje po słowach rzecznika sieci, Wojciecha Jabłczyńskiego, który twierdzi, że Orange pracuje nad wprowadzeniem wirtualnej karty SIM do swej usługi. Są szanse, że pojawi się ona jeszcze w tym roku.

 


Inne stanowisko ma firma Play, która póki co nie planuje wdrażania tej usługi do swej oferty i woli poczekać i obserwować rozwój sytuacji. Oczywiście Sieć ta jest żywo zainteresowana tym standardem, ale zdaniem jej przedstawicieli jest jeszcze zbyt wcześnie, by myśleć o starcie tego typu usługi w Play.

Również T-Mobile pracuje nad eSIM. Wdrażanie powoli trwa, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o jakichkolwiek bardziej konkretnych terminach.

Podobne stanowisko zajęła sieć Plus, której przedstawiciele również potwierdzili chęć wdrożenia eSIM do swoich usług. Twierdzą oni jednak, że jest zbyt wcześnie, by deklarować jakiekolwiek terminy, kiedy eSIM rzeczywiście może się pojawić.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online